Skocz do zawartości

Xiaomi MiKey


Lalo

Rekomendowane odpowiedzi

Xiaomi MiKey 

jest to inteligentny klawisz skrótu (zatyczka jack z przyciskiem) dla urządzeń Xiaomi, oraz innych smartfonów na androidzie.

 

post-1353-0-02446100-1400423610_thumb.jp

 

Tak długo, jak MiKey jest włożony do gniazda słuchawkowego, można używać zaprogramowanych funkcji i  szybko uruchomić swoje ulubione skróty.

np. szybkie zdjęcie, szybki film, latarkę, screen shot, połączenie, sms, aplikacje etc. przy wyłączonym ekranie. 

 

Można zaprogramować MiKey na 10 różnych czynności.

 

post-1353-0-65546500-1400422585_thumb.pnpost-1353-0-55249700-1400422596_thumb.pn

 

Przy włączonym ekranie MiKey reaguje zależnie od aplikacji w której jesteśmy np. podczas słuchania muzyki, oglądania filmu - play/stop, podczas połączenia - odbiór połączenia.

 

Program do MiKey jest dostępny w języku polskim.

Bardzo wysoka jakość wykonania.

Zestaw: koperta, etui oraz MiKey.

 

Film prezentujący działanie MiKey.

 

 

Zakup MiKey:

PRIV - http://miuipolska.pl/forum/topic/1533-xiaomi-akcesoria-pokrowce-klapki-baterie-s%C5%82uchawki-etc/page-3
Allegro - http://allegro.pl/xiaomi-mikey-smartkey-100-oryginalny-mi-key-i4250250848.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce robić tutaj konkurencji dla @Lalo gdyż nie mam zamiaru zajmować się sprzedażą akcesoriów ale że zamówiłem sobie z chin Mi Key a nie opłacało się pojedynczo wiec zakupiłem 5 sztuk najprawdopodobniej 3 sztuki pójdą do oddania w dobre ręce po kosztach coś około 20zł ale to dopiero za 2-3 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem Mikey. Świetna sprawa. Wreszcie mogę odpalić aparat jednym kliknięciem. Nawet nie muszę odblokować telefonu.

Bomba, dzięki Lalo za Mikey, dzięki Acid za tłumaczenie, dzięki Xiaomi za podchwycenie pomysłu z kickstartera ;)

Wysłane z mojego MI 2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja rozrzutny jestem i dużo zarabiam :)

A tak na serio, to najpierw kupiłem a później dopiero pomyślałem, że mogłem do Ciebie napisać.

No cóż następnym razem poprawie się :)

Ten MiKey i aplikacja będą działały z innymi telefonami z androidem?

Wysłane z mojego MI 2S

Nie było pytania, już doczytałem ze działa ;)

Edytowane przez Ralph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Wy chcecie od telefonu za 150 dolarów? Wiecie że kupujecie budżetowy dual sim.

Jeszcze powiedz że jedyny słuszny telefon tego producenta to mi3 bo przecież jest najdroższy.

Wydaje mi się ze skoro xiaomi wypuszcza jakiś model telefonu to miło by było gdyby jednak obsługiwał gadżety tego samego producenta

Xiaomi red rice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi2 jest najpopularniejszy. Przynajmniej jego sprzedało się najwięcej do tej pory.

Bo jest dłużej na rynku.

 

A co Wy chcecie od telefonu za 150 dolarów? Wiecie że kupujecie budżetowy dual sim.

Wysłane z MI3

Budżetowy to nie znaczy, że ma być mniej funkcjonalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...