Skocz do zawartości

Gdzie mam zainstalowany YouTube?


mondeoklub

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dziwna sprawa:)

Miałem zainstalowany YT normalnie wśród innych aplikacji. Od ok 1,5 miesiąca nie mogę go zaktualizować, w sklepie Play wyskakuje błąd: Kod błędu: -501.

Chciałem odinstalować YT lub jego aktualizacje ale nie mam go w aplikacjach zainstalowanych ani w systemowych. Total Commander też go nie widzi...A jednak aplikacja działa mi normalnie w telefonie (prócz aktualizacji). - dodam, że wcześniej aplikacja była wcześniej widoczna wśród innych w telefonie.

Spotkał się ktoś z czymś takim?

 

Edytowane przez mondeoklub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mondeoklub napisał:

A jednak aplikacja działa mi normalnie w telefonie (prócz aktualizacji). - dodam, że wcześniej aplikacja była wcześniej widoczna wśród innych w telefonie. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Zainstaluj ze sklepu Activity launcher, albo Quick shortcut maker. Te programy służą do znalezienia ukrytych programów i funkcji w systemie i zrobienia skrótu  na pulpicie. Jak masz to YT zainstalowane to znajdą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, FromWP napisał:

Zainstaluj ze sklepu Activity launcher, albo Quick shortcut maker. Te programy służą do znalezienia ukrytych programów i funkcji w systemie i zrobienia skrótu  na pulpicie. Jak masz to YT zainstalowane to znajdą.

Ściągnąłem oba ale ani jeden ani drugi nie zrobił mi skrótu na pulpicie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mondeoklub napisał:

Ściągnąłem oba ale ani jeden ani drugi nie zrobił mi skrótu na pulpicie:/

A któryś znalazł to YT? Jak znalazł, to można odinstalować i zainstalować od nowa ze sklepu. Chyba że masz globala, to nic z tym nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mondeoklub napisał:

Mam właśnie Globala

To jest główny powód Twoich problemow. Przeinstaluj system Global Developer na nowo za pomocą programu MiFlash z zaznaczoną opcją flash_all. A chcąc sobie na przyszłość oszczędzić takich niespodzianek - odblokuj bootloader i wgraj miuipolska/xiaomi.eu 

Edytowane przez Zexon72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, generalnie to nie narzekam,a mam go już parę miesięcy. Bateria ok, płynność ok. Tyle mi starcza.

A co do tego YT to się już przyzwyczaiłem, że nie ma aktualizacji i jakoś będę musiał z tym żyć:) Ewentualnie w jakiś wolny dzień poeksperymentuję ze zmianą softu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, mondeoklub napisał:

Ewentualnie w jakiś wolny dzień poeksperymentuję ze zmianą softu...

Nie mam pojęcia co się mogło stać. Też mi kiedyś zniknęła aplikacja kontakty. Była bo z poziomu dialera działały. Ponowne wgranie tego samego romu MiFlashem to najpewniejsze rozwiązanie. Tylko nie z opcją flashall, a z zachowaniem danych. Na wszelki wypadek lepiej sobie zrobić kopię lokalną wszystkiego, bo zdarza się że potrafi mimo ustawień dane wykasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...