mondeoklub

Użytkownicy
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mondeoklub

 1. Tez wczoraj odkryłem, że z edycją działa normalnie.
 2. Dzięki za odpowiedź Panowie:)
 3. Mi9 SE nie da się zapisać kontaktu w formacie imię (odstęp) nazwisko. Nie da się zrobić odstępu. Wciskam spację i tylko literki na klawiaturze na chwilę zmieniają się na większe.
 4. Używam gcam, jednak dziś robiłem fotki stockową apką. Mam wrażenie, że jakość zdjęć poszła baaardzo w górę, jednak przy szybkim "namierzaniu" obiektu aparat łapał lagi... Na gcam tego problemu nie ma.
 5. W sumie nie pamiętam jak było wcześniej - może ktoś sprawdzi u siebie...Na rozwijanym pasku powiadomień jest info o nadchodzącym budziku. Jak się klika w to powiadomienie to nic się nie dzieje, a powienien włączać się budzik jak na mój gust. Ale jak pisałem-nie zwróciłem uwagi jak było wcześniej. Edit: Zrobiłem restart i już działa
 6. Dzięki To było to. Zmieniłem i działa
 7. Tak i jako i jest to jedyna aplikacja, która nie chce wysylac MMS. "Sieć nie jest gotowa, spróbuj ponownie" - taki mam komunikat.
 8. U mnie elegancko wszystko.
 9. Nie wiesz jaki może być powód, że nie mogę wysyłać mmsów w Wiadomosciach od googla? W każdej innej apce mi się wysyłają...
 10. A czy do kafelka w centrum funkcji z informacją np.o czasie przed ekranem da się przywrócić usunięte info? Np.z aplikacji zdrowie?
 11. Na Mi9 SE nie zauważyłem póki co błędów. Bateria nadal bdb, płynność także:)
 12. Uratowałeś mnie Kocham w Miui pincet tych samych ustawień w różnych miejscach.
 13. Tryb asystenta? Bo mam to wyłączone.
 14. Hej. Odkryłem dziś, że dodała mi się jakaś wyszukiwarka dziwna (ma funkcje www jak i szuka rzeczy w systemie) podczas przeciągnięcia palcem od dołu do góry ekranu. Miałem wszystkie gesty,skróty wyłączone. Wie ktoś jak to wyłączyć?
 15. Standardowy. Tapeta jest ta zielona z RN8 tylko dodana
 16. Usunąłem ale krzaczki nadal są ;/
 17. W ogóle mi to nie przeszkadza więc dla mnie ok. Liczy się, że reszta działa płynnie. Dobra robota jak zawsze Panowie!
 18. Kolejny restart pomógł Reszta jak zawsze śmiga elegancko. inna sprawa, że w ustawieniach "Narzędzia" wlicza czas m.in.spędzony na Facebooku. Nie zalicza go do "Społeczności". Ale tak było nod zawsze.
 19. Restart nie pomógł.
 20. Było super w Mi9 SE i jest pierwszy bug... W centrum fukcji gdzie zlicza czas używania telefonu są...chińskie krzoki. Po wejściu w tą apkę również.
 21. Też później do tego doszedłem tez jak on mam 9Se i u mnie działają przy wyłączonym aod. Ale miga to tylko raz. Na 11 też tak działało.
 22. Po to jest aod żeby widzieć, że coś przyszło cały czas tak btw czemu wyłączasz aod?
 23. Powiadomienia na ekranie blokady? O to chodzi? Ekran blokady widać kiedy podświetlisz telefon i masz zablkowany telefon. Wtedy możesz widzieć powiadomienie lub nie i to jest niezależne od Aod. Natomiast na czarnym ekranie bez włączonego Aod nie będziesz widział nic. A co do animacji to działają bez aod ale ona działa tylko raz-w chwili przyjścia np.sms
 24. Na chłopski rozum..coś wyłączasz to jak ma to działać? Gdy Aod jest wyłączony to nie będzie powiadomień widocznych na wyłączonym ekranie.
 25. Nie rozumiem. Wyłączasz AOD i chcesz, żeby działały ci wtedy powiadomienia na wyłączonym ekranie?