Sign in to follow this  
goku122

Zablokowany bootloader, tryb EDL oraz factory reset

Recommended Posts

tutaj można powiedzieć że jest loteria :D na forum xiaomi nawet osoby które są developerami skarżą się na zablokowany bootloader w telefonie i brak możliwości odblokowania metodą oficjalną :D więc co tu wiele mówić :)

• Like 1

2 minuty temu, nosteres napisał:

tutaj można powiedzieć że jest loteria :D na forum xiaomi nawet osoby które są developerami skarżą się na zablokowany bootloader w telefonie i brak możliwości odblokowania metodą oficjalną :D więc co tu wiele mówić :)

Pewnie mają bałagan w systemie :D (Chociaż patrząc na to co robią w nowych softach jestem skłonny w ten bałagan uwierzyć, raz komuś się FPSy pomyliły w Mi5 4K i do tej pory to wrzuca :D:D :D). 

A kto marudzi? Postanowiłem przećwiczyć na sobie i już. Byłem świadom. Luz. Starałem się unikać Windows i związanego z nim cyrku i muszę to przewalczyć :D Sam fastboot pod Linux zasuwa bez żadnego kombinowania i dlatego dotychczas się nie pitoliłem z MiFlashe i Unlocki. 

Aha hellhammer - wiem, który to rom fastboot :P Nie doczytałem wtedy. Za moment się poprawiłem przeca.

Niektórzy byliby skłonni hasła do konta podać ażeby tylko im odblokowali BL ;D ale to nie zmienia faktu że sporo osób ma problem z tym ;p

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this