Jump to content

goku122

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About goku122

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi4c

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mi też A jeszcze wczoraj wieczorem zdążyłem odblokować. Może znaleźli jakieś f*ck-upy z nadawaniem uprawnień i stwierdzili, że trzeba wszystko powtórzyć.
 2. Myślę, że nie tyle chodzi o nazwę urządzenia, co właśnie te parametry telefonu, które Xiaomi zapisuje sobie na koncie (np. wersja aktualnie używanego Miui). Po aktualizacji do 7.2.9 z jakiegoś powodu telefon (mimo działającej synchronizacji i powiązania z kontem) może nie potrafić zaktualizować sobie tych danych na serwerze i stąd mogą pojawić się błędy "50%" mówiące o różnych wersjach telefonu. Dlatego podejrzewam, że opisana przeze mnie metoda może przyśpieszyć ten proces aktualizacji danych telefonu na serwerach Xiaomi. Ale to tylko takie gdybanie. Spróbować możecie, na pewno nie zaszkodzi
 3. Dziś po codziennych próbach i powtarzających się błędach "50%" udało mi się odblokować mojego mi4c Zgodę otrzymałem w nocy z 10 na 11 lutego. W sobotę 11 lutego zainstalowałem 7.2.9 - po czym zablokowałem się na programie Mi Unlock, który za nic nie chciał przejść tych nieszczęsnych 50%. Dziś udało się od pierwszego strzała - przez cały czas używałem tej samej wersji 1.1.1111.11231 Wczoraj zrobiłem jednak jedną rzecz, która mogła (lecz wcale nie musiała) pomóc. Otóż: 1. Wylogowałem mój telefon z konta Xiaomi. 2. Zalogowałem się na swoje konto na stronie i.mi.com 3. Na
 4. Próbowałem na dwóch: 1.1.0317.1 i 1.1.1111.11231 Efekt na razie ten sam.
 5. Wszystko było według instrukcji. Aktualnie utknąłem na słynnym błędzie MiUnlocka 50%. Zdziwił mnie tylko ten brak możliwości zwykłego factory resetu przez Settingsy.
 6. goku122

  MIUI 7.2.9

  Czy u was też na tej wersji, mimo włączenia trybu cichego, słychać dźwięki przy dotknięciu? Np. przeklikując się przez ustawienia do opcji dźwięku? Różnica jest tylko taka, że dźwięk ten w trybie cichym jest baaardzo cichy - ale nie całkowicie wyciszony.
 7. Update: po naładowaniu telefonu na 100% i podownym podpięciu miflash znów zaczął wykrywać telefon. Już mnie mózg boli od tego wszystkiego Co nie zmienia faktu, że na 7.2.9 nie jestem w stanie zrobić factory reset bez flashowania telefonu do innej wersji. Jakiś bug związany z tą wersją? Udało się komuś zrobić zwykły factory reset przy zablokowanym bootloaderze?
 8. Po aktualizacji mojego mi4c do 7.2.9 mam telefon w bardzo ciekawym stanie. 1. Bootloader jest zablokowany (volume up + power on nie działa). O problemach z jego odblokowaniem już pisałem w innych wątkach (tradycyjny błąd 50%) 2. adb reboot edl po prostu restartuje telefon w normalnym trybie 3. Mogę uruchomić tryb fastboot, ale wysłanie komendy fastboot oem edl powoduje po prostu wyłączenie się telefonu. Na konsoli dostaję: ... OKAY [ 0.006s] finished. total time: 0.006s 4. Nie mogę wykonać factory reset telefonu z aplikacji Settings. Telefon restartuje się, pojawi
 9. Zastanawia mnie dlaczego na twoich screenach jako dostawca sterownika jest wpisana firma "Xiaomi" i wersja 16.0.0. U mnie każdy ze sterowników dołączanych do MiUnlocka lub do PC Suite przedstawia się jako dostarczony przez Google w wersji 11.0.0. Skąd masz te stery?
 10. Niestety, ale również nie pomogło. W menedżerze zadań dodatkowo upewniałem się, że Windows na 100% używa tych niepodpisanych sterowników z miflasha.
 11. Sterowniki też podejrzewałem, bo były wspomniane w jednym z tutoriali. Próbowałem odblokowania na dwóch laptopach - jeden z Windowsem 10, drugi z Windowsem 7 i sterownikami zainstalowanymi wraz z PC Miui Suite. Tu i tu ten sam błąd.
 12. Przeleciałem wszystkie tutoriale na miui.com, ten również. Żaden nie pomógł. Spróbuję chyba założyć nowe konto Xiaomi na nowy numer telefonu i na nim spróbować dostać zgodę i odblokować.
 13. goku122

  MIUI 7.2.9

  Próbowałem na dwóch: 1.1.0317.1 i 1.1.1111.11231 Efekt na razie ten sam.
 14. goku122

  MIUI 7.2.9

  Nie mam problemów z baterią, więc mogę na razie normalnie funkcjonować na 7.2.9. Po prostu za tydzień będę się stresował, czy uda się zaktualizować do czegoś nowszego czy nie
×
×
 • Create New...