Jump to content

Odblokowanie bootloadera do Mi4c/Mi4s/NotePro dla xiaomi.eu 7.0

Recommended Posts

• 1 year later...
  • Replies 527
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Aktualizacja do nowego Androida dla Mi4c/Mi4s/MiNotePro niestety wymaga nowego bootloadera (bez niego system nie wstaje), stąd też nasz niezablokowany bootloader, który funkcjonował do tej pory nie mo

Koledzy potwierdzam trzeba cierpliwie czekać - ja czekałem ok 10 dni. Kilka postów wyżej nawet prosiłem Was o pomoc jak odblokować - w międzyczasie kombinowałem ze sterownikami, wersjami Mi Flash

W końcu sukces! Ja kombinowałem na wszelkie sposoby. Zarówno od nas z forum jak i z oficjalnego MIUI.  Wiecie co pomogło? Czekanie. Po tygodniu w końcu samo poszło. Także na błąd 50% po

Posted Images

Witam.

Posiadam tel mi9t pro, z odblokowanym bootloaderem. Teraz chciałbym go z powrotem zablokować, ponieważ popsuł mi się dotyk i chciałbym go wysłać na naprawę gwarancyjną. Nie umiem nigdzie znaleźć zablokowania, tylko odblokowanie. I jeszcze jedno. Telefon kupiony w xkom W kwietniu 2020. Gdyby mi się jakoś udało zablokować ten bootloader, to jaki rom mu wrzucić. Domyślam się, że global, ale skąd go pobrać żeby sie w serwisie nie kapnęli że coś grzebałem. Z góry wielkie dzięki za pomoc. Mariusz