Jump to content

Redmi 3S dwie karty sim plus karta pamięci.

Kubala94
 Share

Recommended Posts

Witam, mam pytanie może trochę dziwne ;p czy jest jakiś sposób , żeby wsadzić do naszego redmi 3s jednocześnie 2 karty sim + karta pamięci? Widziałem ,kiedyś , że na forum ktoś pisał iż znalazł na to sposób. To znaczy włożył 2 karty sim + kartę pamięci do slotu. (Że też nie mogło Xiaomi zrobić normalnie miejsca na dwie karty i osobno na microsd ....) o ile dobrze pamiętam ta osoba zrobiła to w ten sposób , że(wiem , że to dość ryzykowne może być ;p) "potraktowała" 2 kartę (tą nanosim co jest w miejsce karty pamięci (2 slot) Pierwszy jest na microsim) papierem ściernym aby zmniejszyć jej grubość... i to dało taki efekt , że możliwe było jednocześnie włożenie obu kart sim + microsd. Pierwsza karta normalnie włożona , a druga położona na karcie pamięci tak żeby weszła dobrze.. Wiecie coś o tym ? I co myślicie o tym "sposobie" ? Przydało by się mieć 2 karty + kartę pamięci a nie wybierać miedzy jednym a drugim.. Trochę lipnie rozwiązany ten dual sim , ale tak wiem inni producenci telefonów też tak robią (z tego co wiem Asus tak NIE robi , bo miałem zreszta zenfone 4 i był dual sim normalnie 2 karty i osobno microsd).

Edited by Kubala94

Zrobiłem tak jak na filmiku , który podał tomayw , zdjąłem ten plastik z karty sim ok , ale za chiny niechce teraz wejsc do gniazda ta karta jak ja położe na karcie pamięci ...

EDIT: tzn. karta wchodzi do pewnego momentu i potem stawia "opór" i lipa.

Edited by Kubala94

Chyba nie działa ta metoda w moim przypadku , nie wiem jak innym to działa, bo mi karta nie chce wejść do gniazda tym sposobem Chyba że coś robię źle , ale raczej nie.. usunąłem ten plastik z karty tak jak na filmiku i innych poradnikach na YT i lipa , mimo że karta SIM jest już bardzo "chuda" nie tak gruba jak na początku wiadomo , to i tak za Chiny nie wchodzi do gniazda. Jeszcze na dodatek uwaliłem kartę z Play chyba bo nie działa muszę do salonu po duplikat lecieć..

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...