Skocz do zawartości

MIUI Polska Update Checker


SpaceBison

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na pewno się to nie pokazuje.

Może dlatego, że obecnie mam aktualne MIUI?

Anyway, może changelog mógłby być pobierany w momencie sprawdzania czy jest dostepna nowa wersja? I jeśli takowa jest to wrzuca changelog?

Tylko mozna by go "obciąć" do w sumie tych naistotniejszych informacji. + odnośnik który wklejany jest i kieruje do pełnej listy zmian?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na pewno się to nie pokazuje.
Może dlatego, że obecnie mam aktualne MIUI?
Anyway, może changelog mógłby być pobierany w momencie sprawdzania czy jest dostepna nowa wersja? I jeśli takowa jest to wrzuca changelog?
Tylko mozna by go "obciąć" do w sumie tych naistotniejszych informacji. + odnośnik który wklejany jest i kieruje do pełnej listy zmian?
 

Changelog jest w wersji 0.11 na kanale beta na labsach. Masz na myśli skróconą listę zmian na głównym ekranie?

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, SpaceBison napisał:


Changelog jest w wersji 0.11 na kanale beta na labsach. Masz na myśli skróconą listę zmian na głównym ekranie?

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
 

Owszem, ponieważ obecnie z tego jak widziałem screen parsujesz cały post który znajduje się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś jeszcze dodać żeby appka sama siebie aktualizowala.

 

Ps. Jak pobrać 0.11 z labsow?

 

Ps2. A i mam problem juz 3 raz pobieram i ciągle błędna suma md5 przy pobieraniu 7.4.20 na mi5.

 

Edit. Pobralo 3 razy soft z bledbym md5. Ale pobralo soft do mi5c??? masz ss. 2a98f59910cc46ffda929c089c3e662e.jpg

 

Wołam@spacebison

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/25/2017 at 5:37 PM, Lukaszlukasz said:

Mógłbyś jeszcze dodać żeby appka sama siebie aktualizowala.

Ps. Jak pobrać 0.11 z labsow?

Ps2. A i mam problem juz 3 raz pobieram i ciągle błędna suma md5 przy pobieraniu 7.4.20 na mi5.

Edit. Pobralo 3 razy soft z bledbym md5. Ale pobralo soft do mi5c??? masz ss. 2a98f59910cc46ffda929c089c3e662e.jpg

 

Wołam@spacebison

 

Pomyślę nad tym autoupdatem.

Hm, z weba chyba nie da rady, na pewno jest opcja w apce sklepowej: https://www.xda-developers.com/xda-labs/

Na której wersji apki wyskakuje to błędne MD5? Był bug z błędnym dobieraniem linków do modelu telefonu, ale w 0.10.2 wrzuciłem fixa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślę nad tym autoupdatem. Hm, z weba chyba nie da rady, na pewno jest opcja w apce sklepowej: https://www.xda-developers.com/xda-labs/ Na której wersji apki wyskakuje to błędne MD5? Był bug z błędnym dobieraniem linków do modelu telefonu, ale w 0.10.2 wrzuciłem fixa

 

 

 Dobra appke beta już pobieram, zaraz potestuje. Ale muszę powiedzieć że trzeba się nakombinowac z tym xda labs.

 

Błąd był właśnie na 0.10.

Zaraz potestuje nową wersję.343a20da4a75721eacfc2c0fa91cb644.jpg

 

Ps. Już dziś jest aktualizacja 7.4.27 dla mi5

Ale niestety jest "błąd pobierania" w powiadomieniach.

 

Edit: już się ściąga, może serwery były zawalone, czy jak to jest?

Najpierw ty to wrzucasz na swój serwer, a potem można ściągnąć przez appke?

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi 3S

Wcześniej miałem 7.4.23. Teraz instalowałem 7.4.27.

Aktualizacja robiona przez program MIUI Polska Update Checker. Wszystko przeszło poprawnie, aktualizacja zakończona 100% i czarny ekran..
Za drugim razem pojawia się pulpit ale nie działa dotyk.. Za trzecim dotyk działa, ale po chwili telefon się zawiesza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dobra appke beta już pobieram, zaraz potestuje. Ale muszę powiedzieć że trzeba się nakombinowac z tym xda labs. 
Błąd był właśnie na 0.10.
Zaraz potestuje nową wersję.343a20da4a75721eacfc2c0fa91cb644.jpg
 
Ps. Już dziś jest aktualizacja 7.4.27 dla mi5
Ale niestety jest "błąd pobierania" w powiadomieniach.
 
Edit: już się ściąga, może serwery były zawalone, czy jak to jest?
Najpierw ty to wrzucasz na swój serwer, a potem można ściągnąć przez appke?
 


Wyciągam linki prosto ze strony downloadu (https://miuipolska.pl/download/), aktualizacje też wykrywam z jej treści. Zauważyłem, że nie dla wszystkich modeli linki działają od razu. Pomyślę, czy da się jakoś to zamortyzować

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Wyciągam linki prosto ze strony downloadu (https://miuipolska.pl/download/), aktualizacje też wykrywam z jej treści. Zauważyłem, że nie dla wszystkich modeli linki działają od razu. Pomyślę, czy da się jakoś to zamortyzować

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk


Ok, dzięki. A tak to super pomysł na appke.
Dobra robota

A i zauważyłem że nie mogłem wczoraj wskazać softu do aktualizacji w systemowym updaterze poprzez twój program, poprostu nic sie nie działo, a jak ręcznie wskazałem plik to poszło.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donoszę, że na becie, mimo obecności najświeższego update na stronie miuipolska, apka nie wykrywa najnowszej aktualizacji i informuje o ich braku. Aktualnie mam 7.4.20 (na miuipolska dzisiaj po południu pojawił się 7.4.27 dla HM4A/rolex). Do aktualizacji zainstalowałem w tym tygodniu dodatki i dodatek do kamery z en.miui.com, czy one mogły coś spieprzyć?

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Posiadam betę i wszystko działa super, znalazło i pobrało nowa wersję bez problemu, świetna sprawa też z nowościami, wyświetlenie całej strony to dobre posunięcie bo w razie jakichś specyficznych aktualizacji dla danego modelu można od razu przeczytać jak wgrywać. Do pełni szczęścia brakuje samodzielnego wyboru ścieżki gdzie zapisywać plik, ale nie jest to jakoś bardzo potrzebne :) A jakby się dało bezpośrednio flashować z uwzględnieniem jakie paczki wgrać po updacie do w ogóle byłoby już idealnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/28/2017 at 0:43 PM, Lukaszlukasz said:

A i zauważyłem że nie mogłem wczoraj wskazać softu do aktualizacji w systemowym updaterze poprzez twój program, poprostu nic sie nie działo, a jak ręcznie wskazałem plik to poszło.

Spojrzę na to, dzięki

On 4/29/2017 at 0:05 AM, Orjon said:

Donoszę, że na becie, mimo obecności najświeższego update na stronie miuipolska, apka nie wykrywa najnowszej aktualizacji i informuje o ich braku. Aktualnie mam 7.4.20 (na miuipolska dzisiaj po południu pojawił się 7.4.27 dla HM4A/rolex). Do aktualizacji zainstalowałem w tym tygodniu dodatki i dodatek do kamery z en.miui.com, czy one mogły coś spieprzyć?

Widzi aktualną wersję? Nie sądzę, żeby dodatki mogły wpływać na wykrywanie, chyba że zmieniają nazwę modelu zgłaszaną przez system (rolex), ale to chyba mało prawdopodobne...

On 5/8/2017 at 6:02 AM, grzybiarz91 said:

Posiadam betę i wszystko działa super, znalazło i pobrało nowa wersję bez problemu, świetna sprawa też z nowościami, wyświetlenie całej strony to dobre posunięcie bo w razie jakichś specyficznych aktualizacji dla danego modelu można od razu przeczytać jak wgrywać. Do pełni szczęścia brakuje samodzielnego wyboru ścieżki gdzie zapisywać plik, ale nie jest to jakoś bardzo potrzebne :) A jakby się dało bezpośrednio flashować z uwzględnieniem jakie paczki wgrać po updacie do w ogóle byłoby już idealnie :D

Konfiguracja ścieżki powinna być raczej bezproblemowa, dorzucę przy jakiejś okazji. ;) Flashowanie to z kolei grubszy ficzer, na razie nie będę się tego podejmował, ale mogę jakoś zautomatyzować otwieranie systemowego updatera

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauważyłem, że przestał pokazywać wersje do pobrania. Pokazuje aktualna i nic więcej nie da się zrobić. Instalowałem dwa razy apkę. Testowane na MIUI 7.4.27. Wcześniej tylko instalowałem mod na kamerę i lazyflasher, ale jakoś nie chce mi się wierzyć by to miało wpływ na tą aplikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacebison

 

Mam problem, przy próbie pobrania aktualizacji wyskakuje błąd pobierania.

Sprawdzam od rana i za każdym razem tak samo.

 

Po jego naciśnięciu też prowadzi do linku i nie pobiera.

 

Jakiś pomysł?

Appka 0.11, aktualizacja 7.5.18, mi5

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/19/2017 at 7:54 PM, Lukaszlukasz said:

Mam problem, przy próbie pobrania aktualizacji wyskakuje błąd pobierania.

Sprawdzam od rana i za każdym razem tak samo.

 

Po jego naciśnięciu też prowadzi do linku i nie pobiera.

 

Jakiś pomysł?

Appka 0.11, aktualizacja 7.5.18, mi5

Aktualnie sprawa wygląda tak:

  • androidfilehost.com odpowiada dzisiaj na tyle wolno, że nie mieści się w timeoutach :( zwiększę je w kolejnej wersji; poza tym wygląda na to, że zdezaktualizował się mój parser do linków
  • celogeek.com nie jest wspierany, bo ma recaptcha
  • dedyk.gq ma zepsute certyfikaty, ale można dostać się do pliku przez Chrome, bo używa swojego własnego CA

Wrzucę nową wersję, jak uda mi się coś z tym poprawić

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam wersję 0.12, część problemów została poprawiona. W większości przypadków pobieranie z androidfilehost powinno działać, za wyjątkiem takich przypadków, jak np. Mi Note Pro, gdzie aktualna wersja to 7.5.19, ale link główny prowadzi do strony z listą, na której nie ma takiej wersji (jest 7.5.18). Na tę chwilę nie mam dobrego pomysłu na rozwiązanie tego. Poza tym występuje problem z certyfikatami miui.dedyk.gq, ale to już błąd po stronie serwera i nie jestem w stanie mu zapobiec. Alternatywą może być tutaj ściąganie przez Chrome (u mnie tak zadziałało).

Jako że pomieszały mi się trochę brancze na repozytorium, jako bonus wersja zawiera nowe funkcje, które chciałem wypuścić trochę później :P

  • changelog na stronie głównej - po sprawdzeniu nowej wersji wyświetla się po chwili
  • dodany ekran ustawień z opcją ustawienia katalogu, do którego będą ściągane paczki

Linki jak zwykle w pierwszym poście

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wyjątkiem takich przypadków, jak np. Mi Note Pro, gdzie aktualna wersja to 7.5.19, ale prowadzi do strony z listą, na której nie ma takiej wersji (jest 7.5.18). Na tę chwilę nie mam dobrego pomysłu na rozwiązanie tego.


Olej to, nie możesz poprawiać wszystkich błędów, najwyżej jak nie znajdzie pliku, otwieraj przeglądarkę i trzeba będzie ręcznie pobrać.


  • changelog na stronie głównej - po sprawdzeniu nowej wersji wyświetla się po chwili


To jest świetne, wygląda super.

Oczywiście po aktualizacji wszystko się pobiera.
Dzięki, dobra robota.359e8546ee23486edb08162144deae5b.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...