Skocz do zawartości

HDVoice nie działa na mi4lte


ramzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy komuś działa HDVoice na MI4 Lte ?? albo wie gdzie to włączyć ?. Poprzednio miałem Lumie 820 i taką funkcjonalność miałem, a tu nie zauważyłem tego :/ A przecież technicznie te telefony prawie niczym się nie różnią.

Wygląda mi to na kwestię romu , posiadam najnowszy Global Stable - 8.1.6.0.

Czy ktoś wie na jakim romie działa HDVoice ??

znalazłem tylko info na zagranicznym forum ,  że do HDvoice potrzebny jest voLTE ;)  http://en.miui.com/thread-330929-1-1.html  , ale to nie jest przecież prawdą, chyba  że w Chinach ;)

 

pozdrawiam,

Ramzi

Edytowane przez ramzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Mi5 nie działało pół roku a teraz po pół roku samo zaskoczyło. Może mój operator wcześniej nie dawał hdv na tym paśmie. Mi5 miui 8.1.1 stable

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Witam
Czy komuś działa HDVoice na MI4 Lte ?? albo wie gdzie to włączyć ?. Poprzednio miałem Lumie 820 i taką funkcjonalność miałem, a tu nie zauważyłem tego :/ A przecież technicznie te telefony prawie niczym się nie różnią.
Wygląda mi to na kwestię romu , posiadam najnowszy Global Stable - 8.1.6.0.
Czy ktoś wie na jakim romie działa HDVoice ??
znalazłem tylko info na zagranicznym forum ,  że do HDvoice potrzebny jest voLTE   http://en.miui.com/thread-330929-1-1.html  , ale to nie jest przecież prawdą, chyba  że w Chinach
 
pozdrawiam,
Ramzi

Co do volte to ja to mam włączone bb406db10b2e0bc20f3416a0ab5cb7a1.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Morton napisał:

U mnie na Mi5 nie działało pół roku a teraz po pół roku samo zaskoczyło. Może mój operator wcześniej nie dawał hdv na tym paśmie. Mi5 miui 8.1.1 stable
 

Ciekawe czy jak wyłączysz opcje voLTE to też będzie działało ?? może miui aktywuje hdvoice tylko na voLTE,

Lumia 820 nie miała voLTE a hd działało , zresztą w-g specyfikacji HDVoice jest w stanie działać nawet na 2G ale to tylko niektórzy producenci byli w stanie to zrobić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma volte do hd voice? Dzialajace  Volte w Polsce ma na razie kilka modeli telefonów i to z brandowanym softem. Hdvoice z tego co zaobserwowalem na Mi4 jest. Szczegolnie podczas rozmowy w obrębie tej samej sieci.  Rozmówcę słychać wtedy rewelacyjnie a znaczek żaden nie pojawia sie na ekaranie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 2 rzeczy nie maja ze soba nic wspolnego.I nie patrz na tamten temat bo odlowiadajacy mi(to ja zadalem to pytanie kiedys) na tym forum miui nie maja zielonego pojecia o co chodzi. Taki np redmi 4 nienpokazuje znaczka hd, a przeciez wspiera volte.Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Mogę wyłączyć volte i sprawdzić czy przestanie działać hdv.

Tak bardzo cię boli ze mój Tapatalk pisze Wysłano z Mi5? Piszę żeby wam pomóc, mam poza Mi5 również Mi4c i na nim również działa hdvoice.

Czytałem kiedyś że hdvoice do działania wymaga włączonej transmisji danych z lte. Choć to był wątek ogólny nie dotyczący xiaomi

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przeginacie, jeszcze troszku i posypią się ostrzeżenia i znowu będzie wielkie zdziwienie "za co, przecież on zaczął". @Redmi2 nie zabraniajmy nikomu dyskutować nawet jeżeli nie posiada danego modelu, każdy ma prawo się pomylić, nikt nie jest idealny, widzisz błąd, skoryguj go, wypowiedz się spokojnie, wszyscy wiemy, że posiadasz wiedzę na temat Xiaomi, ale Twoje niektóre posty zakrawają na atak, a nie na pomoc... Przykład, mam Mi5, a Mi4 i wszelkie Mi4s/Redmi2/Redmi3 oddałem, nie mam do nich dostępu, czy to znaczy, że nie mam prawa skomentować? Spróbować pomóc w tamtych tematach? No nie. @Morton Tego typu teksty zostaw dla siebie, nie prowokujemy nikogo do kłótni, łamiesz w ten sposób regulamin, który zaakceptowałeś przy rejestracji. 

Także spokojnie... Co do tematu to racja, HDV nie potrzebuje VoLTE, czy nawet danych do dzialania... Co do jego samego działania, to to jest loteria, wszystko zależy od operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...