Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro nie włącza się


cimek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

widziałem już podobne tematy z takim samym problemem jak u mnie ale niestety nie mogę go rozwiązać.

Posiadam Redmi Note 3 pro. Wczoraj wieczorem nagle się wyłączył mimo że baterii było ok 40% i nie  można go już uruchomić. Próbowałem go ładować. Jest teraz podłączony ok 2 godzin  pod ładowarkę, mruga cały czas czerwona dioda, ale włączyć się go nie da. Próbowałem również przytrzymać przycisk power ok 5 min i też żadnej reakcji. Komputer też go nie widzi.

Jakieś pomysły lub podobne przypadki ?? Idzie coś z tym zrobić czy od razu odesłać na serwis ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie tylko, że z MTK jak obudziłem się rano to już był martwy. Wysłałem w ramach reklamacji i okazało się, że poszło zwarcie i cały telefon padł. Naprawili, odesłali i po sprawie. Tylko za wysyłkę do Chin i z powrotem wykładałem z własnej kieszeni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam

telefon - Redmi Note 3 

problem - nie działa Internet, ani na wi-fi, ani na transmisji danych

wywala błąd jak na screnie

nie działa hard reset i nie ma możliwości przywrócenia ustawień fabrycznych, ponieważ nie ma połączenia do Internetu i nie ma możliwości zalogowania 

bardzo proszę o pomoc

scr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Malwwina napisał:

Dziękuję zobaczę i dam  znać

tylko skoro pisze, że 

Poniższy poradnik nie dotyczy urządzeń Xiaomi na procesorach MTK (prócz Redmi Note 2 i nowszych).

to nie jest tak, że Redmi Note 3 jest właśnie nowszy?

Zacznijmy od tego jaką wersje RN3 posiadasz? Ze snapem czy mtk? Jeśli ze snapem to wersje chińską(kenzo) czy globalną(kate)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
hmm a gdzie to można rozpoznać, udało się odpalić internet i zrobiłam przywrócenie ustawień fabrycznych, na razie błędu nie wyrzuca, spróbuję zainstalować aktualny system zgodnie z poradnikiem, bo aktualizacji automatycznej się nie da zrobić
dzięki wszstkim za pomoc

Np. w twrp jak bedziesz probowal zainstalowac rom od innego telefonu

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 4.01.2017 o 12:31, cimek napisał:

Witam,

widziałem już podobne tematy z takim samym problemem jak u mnie ale niestety nie mogę go rozwiązać.

Posiadam Redmi Note 3 pro. Wczoraj wieczorem nagle się wyłączył mimo że baterii było ok 40% i nie  można go już uruchomić. Próbowałem go ładować. Jest teraz podłączony ok 2 godzin  pod ładowarkę, mruga cały czas czerwona dioda, ale włączyć się go nie da. Próbowałem również przytrzymać przycisk power ok 5 min i też żadnej reakcji. Komputer też go nie widzi.

Jakieś pomysły lub podobne przypadki ?? Idzie coś z tym zrobić czy od razu odesłać na serwis ??

Taki sam problem u mnie dokładnie. Nie wchodzi w fastboot, po podłączeniu do komputera nie rozpoznaje go. Po zrobieniu test point komputer zauważył jako Qualcoom HS-USB QDLoader9008. Nawet dał się sflaszować MiFlash i na końcu informacja że wszystko przebiegło pomyślnie. Ale niestety objawy dalej takie same, telefon się nie włącza, miga czerwona dioda ładowania,komputer go nie  rozpoznaje. Ma ktoś jakiś pomysł?

IMG_20170511_184419.jpg

Edytowane przez markof75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...