Skocz do zawartości

CES 2017 - co nowego?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Młotek? Inteligentną szczoteczkę do zębów? Nową wersję długopisu? Może latający samochodzik na zakupy? :) Z Xiaomi nigdy nie wiadomo, teraz pokazują dużo różnych rzeczy, akcesoriów i inteligentnych bajerów. A z takich co nas interesują, to może wspomnianego Mi5C, czy może tego mniejszego Mi Mix, który "jest, ale go nie ma". Bardziej by mnie interesowało czy w końcu pokażą swoje procesory, które zapowiadali wiosną i w czym będą ich używać. Może jakaś nowa wersja TV boxa? Nowa kamerka? CES to bardziej targi wszystkiego, całego sprzętu użytkowego, smartphonów bardziej spodziewałbym się w Barcelonie na przełomie lutego i marca lub w tych okolicach, zależy czy Xiaomi będzie na targach. Sam czekam na coś nowego, bo mam dylemat czy kupować Mi5 z zapewnionymi aktualizacjami (tylko czarna wersja jakoś strasznie droga jest :(), czy iść w atrakcyjnego LeEco Le Max 2 6/64GB i 5.7" w cenie podstawowego Mi5, czy czekać na jakiegoś nowego Redmi Note/Redmi Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adamo1 napisał:

Ja czekam na MI6... chociaż pewnie tak jak rok temu, ogłoszą w lutym, do kupienia w czerwcu będzie... :( Kupiłbym MI5 gdyby nie wypadł tak tragicznie na bend teście...

Też się boje, że zegnie się razem ze spodniami :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w sumie nic ciekawego dla nas się nie pojawiło. Mi TV4, którego sprowadzenie kosztuje w uj dużo i Mi Router HD w wersji 1TB i 8TB, dla większości ciekawostka. A poza tym to biała wersja Mi Mix. 

Szkoda, po cichu liczyłem na coś innego, ale to pewnie pojawi się w Barcelonie lub bezpośrednio przed nią. Może jeszcze pojawią się jakieś nowe produkty na stoiskach, o których nie wspomniano dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mgcompany napisał:

No i w sumie nic ciekawego dla nas się nie pojawiło. Mi TV4, którego sprowadzenie kosztuje w uj dużo i Mi Router HD w wersji 1TB i 8TB, dla większości ciekawostka. A poza tym to biała wersja Mi Mix. 

Szkoda, po cichu liczyłem na coś innego, ale to pewnie pojawi się w Barcelonie lub bezpośrednio przed nią. Może jeszcze pojawią się jakieś nowe produkty na stoiskach, o których nie wspomniano dzisiaj.

Biały Mi Mix, ale sensacja. Ciekawe kiedy pochwalą się, że Mi Mix ma aparat godny ceny tego urządzenia. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...