Skocz do zawartości

Życzenia Świąteczne :)


wojtekmarchewka

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla posiadaczy xiaominków Zdrowych i rodzinnych świąt. I specjalne życzenia dla ekipy prowadzącej. Byle tak dalej panowie , dzięki za świetną robotę i jeszcze raz zdrowych i pogodnych Świąt.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Do Świąt jeszcze 3 dni, ale już teraz - bo prawdopodobnie nie będę miał czasu uczynić tego w samą Wigilię - złożę życzenia ;)

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich forumowiczów oraz posiadaczy Xiaomi, szczególnie dla całej ekipy MIUIPolska, zarówno moderatorów, jak i tworzących ROMy Xiaomi.eu, aby kompilacje Wam zawsze wychodziły pomyślnie, by było jak najmniej bugów i okazji do zmartwień, żeby postów do przenoszenia i rozdawania ostrzeżeń było możliwie jak najmniej... i spokoju oraz radości w życiu, bo to przecież najważniejsze :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że święta przed nami, to chciałbym złożyć wszystkim, bez wyjątku, najserdeczniejsze życzenia :). Ciepłych, rodzinnych i szczęśliwych (bo jak to mówią, z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, różnie to bywa :D), aby wasze sajominki nigdy was nie zawiodły :D. Administracji (w tym sobie, a co! Taki ze mnie egoistyczny nazimod!) dodatkowo życzę oceanu cierpliwości :P.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Zanim ponownie zasiądziemy do wigilijnych stołów i spotkamy się z naszymi rodzinami, chciałbym życzyć każdemu z Was wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieję, że pod choinką dostaniecie tylko te najlepsze prezenty, o których zawsze marzyliście :)

Niech magia Świąt przełoży się na cały 2019 rok. Oby z aktualizacjami nie było większych problemów, Xiaomi nie zaskakiwało nas nowymi, genialnymi pomysłami, a wszystkie plany, jakie zamierzacie zrealizować, udały się jak najlepiej ;)

Wesołych Świąt!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi przypiął/eła ten temat

Choć - być może z uwagi na bycie osobą "starej daty" ;)  - nie lubię takiej formy przekazywania życzeń, to rozumiem, że nie z każdym mam możliwość porozmawiać, zatem...:

całej Społeczności Xiaomi, MIUI, a w szczególności naszego Forum - Administracji, Modom i Użytkownikom - życzę rodzinnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Pamiętajmy o istocie tych świąt, zatem niech przyniosą one Wam wiele satysfakcji w tym na co dzień zaganianym świecie, chwilę zadumy i milą atmosferę w gronie najbliższych, rodzin, dalszych i bliższych znajomych. :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ponieważ jutro zapewne nikt nie będzie marnować czasu na grzebanie na forum, życzenia napiszę dzisiaj.

Myślę, że dla nikogo ten rok nie był rokiem łatwym. Znane nam okoliczności spowodowały, że zapewne wielu z nas, w tym i ja, chce o mijającym czasie jak najszybciej zapomnieć. Tym bardziej więc niech nadchodzące Święta i Sylwester będą dla każdego odskocznią od koronawirusowego szaleństwa i okazją do spotkania się z rodziną oraz przyjaciółmi - nawet jeśli te spotkania, przynajmniej częściowo, trzeba będzie organizować w innej niż się przyzwyczailiśmy formie. Oby przyszły rok był lepszy (w tym także i dla miuipolska - będziemy obchodzić 10 lat istnienia!).

Spokojnych, zdrowych i (mimo wszystko) radosnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...