Skocz do zawartości

Unlock Bootloader


Aniol

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem, takich tematów wiele ale nie w dziale naszego mi5s plus. Zacznę jak większość - nie mogę odblokować.

Wersja MIUI: MIUI Global 8.0 | Stabilna

Windows 10 x64 ze sterownikami z MiFlashUnlock_1.1.1111.1_en

Zgoda SMS

Przy unlock 50% i stop

Różne kombinacje z kartą SIM i bez, lokalizacja poprawna z chmurą, różne komputery i usb.

Proszę o doradzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytat

Tak, zgadza się, że tematyka podobna. Jednak nie mogę wprowadzić w trym EDL aby dokonać flasha przez MiFlash. Po poleceniu

adb reboot edl

telefon resetuje się i uruchamia z systemem miui

Zastosuj kabel deep flash tu masz info jak go wykonać samemu http://xiaomitips.com/guide/miui-deep-flash-engineering-cable-solution-to-non-edl-device/

dodatkowo jest już wersja global dev http://en.miui.com/download-315.html#464 ja odblokowałem właśnie na tej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Siemka, jestem świeżym, zielonym użytkownikiem forum. Mam mi5s plus i problem z odblokowaniem bootloadera. Chce wgrać miui polska. Odblokowywałem wg poradnika z kanału majster pirzu na yt, ale dość szybko zauważyłem dwa problemy. Pierwszy jest taki, że fastboot działa, że tak powiem, średnio. Zainstalowałem program minimal ADB and Fastboot. Kiedy wpisuję w nim komendę fastboot devices, komp nic nie widzi. Tel rzecz jasna w fastboocie jest, debugowanie usb włączone. Po kilkunastu sekudach telefon samoczynnie wychodzi z fastboota. A drugi problem wygląda w ten sposób, że gdy w minimal adb fastboot wpisuję komendę adb fastboot edl, to tel po prostu się uruchamia ponownie. Ale to chyba jest dość powszechne, że ta komenda tak działa, przynajmniej wg tego co tu wyczytałem na forum. Będę wam bardzo wdzięczny za pomoc :).

Nie wiem, czy to dobrze, że podpinam się do tego wątku, ale zdaje mi się, przynajmniej wg tego z czym się spotykałem na innych forach, że gdybym założył nowy wątek to zaraz by przylecieli panowie z kluczami i nakrzyczeli, że temat był już 100 razy omawiany na forum szukaj sobie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, jestem świeżym, zielonym użytkownikiem forum. Mam mi5s plus i problem z odblokowaniem bootloadera. Chce wgrać miui polska. Odblokowywałem wg poradnika z kanału majster pirzu na yt, ale dość szybko zauważyłem dwa problemy. Pierwszy jest taki, że fastboot działa, że tak powiem, średnio. Zainstalowałem program minimal ADB and Fastboot. Kiedy wpisuję w nim komendę fastboot devices, komp nic nie widzi. Tel rzecz jasna w fastboocie jest, debugowanie usb włączone. Po kilkunastu sekudach telefon samoczynnie wychodzi z fastboota. A drugi problem wygląda w ten sposób, że gdy w minimal adb fastboot wpisuję komendę adb fastboot edl, to tel po prostu się uruchamia ponownie. Ale to chyba jest dość powszechne, że ta komenda tak działa, przynajmniej wg tego co tu wyczytałem na forum. Będę wam bardzo wdzięczny za pomoc :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie.

Też jestem świeżym posiadaczem telefonu Xiaomi. Mam problemy z wysypującymi się aplikacjami. Próbowałem instalacje nowych romów bez odblokowania bootloadera i się udało, ale nie rozwiązało to moich problemów. Jeżeli chodzi o tryb download w naszych Mi5s Plus to ja wchodzę przez komendy fastboot devices -> fastboot oem edl , telefon przechodzi z trybu fastboot w tryb download w mniej niż 0,2 s :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...