Jump to content

kwitek191

Użytkownicy
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi5s Plus

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kwitek191's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Myślę, że uzależnione jest to od wersji MIUI, u żony na Global MIUI 11 w Mi9 wraca do folderu, u mnie w xiaomi.eu MIUI 11 wraca do pulpitu. Gdyby nie Twój wpis nawet nie zauważył bym, że tak się dzieje, ale nie widzę w tym jakiegoś problemu.
 2. Wina MIUI bo w 10 jeszcze był Ekran bezprzewodowy, a w 11 na Mi5s plus już nie ma. Działało, nie działa. A wystarczy apka w tel, żeby MiBox nagle stawał się widoczny, więc znów MIUI. Ale podkreślam, nie mówię tu o całym MIUI 11 tylko o konkretnym na Mi5s plus. Bo u Ciebie @QBAQEkran bezprzewodowy dalej jest w 11.
 3. Lub wcześniej wspomnianej apki na telefon. To lipa MIUI 11 w przypadku mojego fona.
 4. Mam, ale nadal jest to "Projekcja", która nie wyszukuje MiBoxa.
 5. Próbuję tymi sposobami nie tyle co naprawić płacenie w GPay bo działa, ale problem, który pojawia się po ponownym uruchomieniu telefonu. Za każdym razem gdy wyłączę i włączę telefon muszę na nowo skonfigurować płatności zbliżeniowe. Czy któryś ze sposobów to naprawia? Sposób 1 nie pomógł. Xiaomi Mi 5 s plus, najnowszy Magisk z kanału Canary, Miui by xiaomi.eu 11.0.2, root, odblokowany bootloader.
 6. @QBAQ Obawiam się, że został właśnie wykastrowany z tej opcji. Screeny z mojego menu. Przeglądając również fora MiBoxa, chyba nie dotyczy to tylko Mi5s plus.
 7. Właśnie spróbowałem to zrobić, zmieniłem CHMOD z 00000 na 440 i niestety po ustawieniu karty i ponownym uruchomieniu tel dalej to samo :/
 8. Miałem taki problem. Okazało się, że filtr nie do końca wysechł i odkurzacz miał słabą moc ciągu - stąd error 10.
 9. Ja opcje zacinania się MiBoxa rozwiązałem w ten sposób, że go nie usypiam przyciskiem zasilania. Jest na wygaszaczu i może tak chodzić miesiąc dwa i nic się nie tnie. Problem pojawia się tylko gdy go uśpię i odpalę później. Nie ma znaczenia czy na kablu Ethernet czy na wifi, działa dobrze do momentu uśpienia.
 10. Napisze tutaj, ale mam pytanie dotyczące aplikacji Google Pay, ale również MBank. Mam najnowszego Magiska, jest Magisk Hide na, Google Pay, na MBank, na NFC i co jeszcze można. Konfiguruje płatności zbliżeniowe i wszystko działa, do momentu wyłączenia i włączenia telefonu. Po tej operacji trzeba na nowo konfigurować płatności w GPay, może jest to problem znany i już rozwiązany?
 11. Próbuje wytłumaczyć, że to są dwie różne funkcje, może dlatego obydwie pozostały w Global ("Projekcja" i "Ekran bezprzewodowy"). Jedna działa, druga nie działa, a w miui polska została tylko ta pierwsza, która u mnie nie działa.
×
×
 • Create New...