mrosi

Lei Jun: ruszyła produkcja Mi Note 2

Recommended Posts

47439c9783ee99306398e6dc01bec625.jpg

Wlasnie ogladalem sobie sgs edge w etui i przez to zakrzywienie ekranu, chroniony jest tylko zgrubieniem u gory i dolu. Zwazywszy jak wyglada UAG na moim sgs3 po dwoch latach, to chyba nie jest tel dla mnie. A szkoda, bo szukam czegos z qhd. Chyba ze bedzie wersja z plaskim ekranem, jak w samsungach.

On 23.10.2016 at 9:26 AM, kinetiq said:

47439c9783ee99306398e6dc01bec625.jpg

Wlasnie ogladalem sobie sgs edge w etui i przez to zakrzywienie ekranu, chroniony jest tylko zgrubieniem u gory i dolu. Zwazywszy jak wyglada UAG na moim sgs3 po dwoch latach, to chyba nie jest tel dla mnie. A szkoda, bo szukam czegos z qhd. Chyba ze bedzie wersja z plaskim ekranem, jak w samsungach.

Nie obraź się, ale tak na marginesie to są typowe pęknięcia dla podróbki UAG.

No i już wiadomo że MI Note 2 najwyższa wersja będzie kosztowała 3499 CNY, przeliczając na nasze to 2168 zł. I będzie wspierał globalne 4G,

O kurcze zaprezentowali właśnie nowy telefon Xiaomi MIX 

Edited by szymm2

Było wiadomo od dłuższego czasu że będzie on mieć wszystko co jest naj naj naj... 

Gdyby tylko te wnętrzności upakowali do 5,2" lub 5,3"... 

Domyślam się że i tak trzyma się go jak 5,5".

I OIS zabrakło :D 

52 minuty temu, szymm2 napisał:

No i już wiadomo że MI Note 2 najwyższa wersja będzie kosztowała 3499 CNY, przeliczając na nasze to 2168 zł. I będzie wspierał globalne 4G,

czyli kilka stowek wiecej niz bylo zapowiadane ;/

Jest też wersja China z 4GB RAM za 2800 CNY. U resellerow i tak pewnie ok 500$
Podstawowe pytanie co potrafi aparat

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Ale wydaje mi się że wszystkie wersje będą obsługiwać wszystkie zakresy lte jedynie kwestia romu global a china

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Gdzie to ma głośnik do rozmów?

Na prezentacji był przedstawiony jako wbudowany w telefon pod ekranem

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

5 godzin temu, szymm2 napisał:

z innej beczki - skoro telefon bedzie mial slot na karte pamieci - jest sens z ekonomicznego pkt widzenia kupywac 6/128 zamiast 4/64? Niby 2Giga wiecej operacyjnej pamieci, ale czy to faktycznie robi roznice w pracy telefonu?

Edited by Brunerus

4 godziny temu, thomas napisał:

Chyba właśnie znalazłem następcę dla mojego Mi3 :)
Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

A je wręcz przeciwnie. W Mi Note 2 odrzuca mnie ten zagięty ekran, a w Mi MAX jego wielkość. Cóż, czekam dalej. Z jednej strony może fajnie, że jest taka różnorodność, ale z drugiej strony szkoda, że każdy model jest z innej bajki, bo jak się polubi jakąś "bryłę" telefonu, to przy wymianie na nowszy model, ten już w niczym nie przypomina poprzedniego.

Ekran jak ekran, ale aparat z d*py, dalej f/2.0 jak patrzę na porównania to biedne te zdjęcia bardzo. :( zdjęcia w makro pewnie dalej z dwóch metrów trzeba robić, jak to u Xiaomi jest.

Mi Note

7 hours ago, kinetiq said:

A mnie rozczarowal ekran fhd, liczylem na wiecej...

Mnie też. Czekam na jakiś telefon do VR. Najlepiej od Xiaomi.

Mi juz raz telefon spadl i ekran sie potlukl, dlatego przy kupnie nowego Mi3 zainwestowalem w dodatkowe szklo ochronne. 

Jako ze ten telefon ma zaginany ekran - to mozna jakies zabezpieszenia ekranu zainstalowac na nim? Szklo? Bo nie widze aby to jakos mialo sens ..... a ryzykowac ze upadnie i ekran do wymiany . . .

Guest
This topic is now closed to further replies.