Skocz do zawartości

Telefon Zarejstrowany na kogoś innego


virici

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem, ponieważ kupiłem telefon z chin na allegro przeszedł wszystko pięknie działało, tylko że był tam miui 8.0  i android 5.1.1 postanowiłem że sobie go zmienię potrzebowałem do tego TWRP wiec szukałem informacji jak go zainstalować na moim xaomi. Trafiłem na taki filmik https://www.youtube.com/watch?v=f6s_Nl3UFz4

Zrobiłem wszystko jak w instrukcji i się ucieszyłem bo działało, tylko że miałem zainstalowany jakiś dziwny ROM to postanowiłem go przeinstalować na ten dostępny najnowszy w dziale pobrań na stronie MIUI POLSKA. Wiec wipe i instalacja nowego ROMU wszystko pięknie się zainstalowało telefon się włączył zaczynamy konfiguracje i po dojściu do logowania do konta xaomi bach! Problem ponieważ telefon jest zarejestrowany na jakiegoś Hindusa i nie mogę nic zrobić. tutaj moja prośba o pomoc jak to obejść bądź skasować czy da się z tym coś zrobić żeby odzyskać ten telefon? dodam że zwipowałem jeszcze raz wszystko i po ponownej instalacji dalej jest to samo... Już nie wiem co mam robić prosił bym o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy no nie, pisz do sprzedawcy, niech Ci wymieni czy coś. czemu masz wyrzucać? chińskie prawo akurat nas kupujących dobrze chroni dość... chyba że w jakimś dziwnym miejscu kupiłeś.

 

edit. a dobra, kupiłeś na allegro. no to pisz do sprzedawcy tak czy inaczej, w czym problem? równie dobrze mógł Ci wysłać zepsuty tel albo wogóle go nie wysyłać przecież. tymbardziej jeśli kupiłeś tel jako nowy. (no chyba że nie)

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kupiłem na allegro i wszystko smigało tylko ze była tam sara wersja globala chciałem go zmienić na nowsza tylko nie potrafilem zainstalowac twrp i zrobilem to sposobem kolesia z filmiki z tym ze przy okazji zainstalowalem jego roma i teraz mam roma hinduskiego jak przeinstalowalem na globala najnowszego to po uruchomieniu chmura xaomi napisala mi ze telefon jest rpzypisany jzu do innego konta podaj haslo aby aktywowac z tym ze nie jest to moje konto. wrocilem teraz go roma kolesia z filmiku i niestety teraz pojawil sie kolejny problem poniewaz wifi padlo nie widzi zadnych sieci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 5.10.2016 o 12:54, wtbn napisał:

Albo telefon to refurb.

Witam ponownie kolega @wtbn chyba miał rację ponieważ napisałem do sprzedającego jaki jest moj problem reakcja była natychmiastowa kazał odesłać telefon i powiedział że dadzą go do serwisu i dzisiaj dostałem telefon z powrotem, ale już nowy egzemplarz... wiec prawdopodobnie to był refurb z jakąś nakładką, a że zacząłem w nim kopać to wyszło szydło z worka.

 

Temat do zamknięcia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jest jakaś opcja odzyskania hasła, jeśli ze sprzedającym nie ma kontaktu ? Nie wiem dlaczego do telefonu mam inne konto, do którego nie mam dostępu ( Nie wiem na jaki numer i e-mail wysyłane jest hasło, ) Na komputerze loguję się do konta o innym numerze, a mam tylko 1 telefon.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2016 o 22:14, Zexon72 napisał:

@PaRa ominięcie hasła jest niemożliwe. Możesz próbować napisać do xiaomi, ale gwarancji skuteczności nie ma. Gdzie kupiłeś sprzęt?

Xiaomi przysłało mi instrukcję jak zresetować konto, odpowiedz miała być po 3 dniach, upłynęło już 6 dni roboczych i nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...