Jump to content

PaRa

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About PaRa

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Xiaomi przysłało mi instrukcję jak zresetować konto, odpowiedz miała być po 3 dniach, upłynęło już 6 dni roboczych i nic.
 2. Telefon kupiłem na allegro od Sklep_TV-SAT, napisałem do nich bo przypuszczam że oni zarejestrowali tel. ale dostałem odpowiedz : witam, nie mamy Pana hasel Pozdrawiam / Best regards Kamila Chabrzyk z Xiaomi też piszę.
 3. Okazało się, że mam telefon przepisany do konta Xiaomi ( prawdopodobnie konto założył sprzedawca ), nie mam hasła do konta a bez tego nie mogę iść dalej z konfiguracją.
 4. A jest jakaś opcja odzyskania hasła, jeśli ze sprzedającym nie ma kontaktu ? Nie wiem dlaczego do telefonu mam inne konto, do którego nie mam dostępu ( Nie wiem na jaki numer i e-mail wysyłane jest hasło, ) Na komputerze loguję się do konta o innym numerze, a mam tylko 1 telefon.
 5. Udało się rozwiązać problem ?
 6. Po pół roku postano postanowiłem zaktualizować mój Redmi Note 2 Prime, pobrałem na telefon aktualizację, i tak jak zwykle zainstalowałem aktualizację z pliku zip. za pomocą TWPR MIUIPolska 3.0.0-0. Pojawiły się 2 błędy: 3 i 7 Mam teraz MIUI 7.3 wersja rozwojowa 6.4.21, Android 5.0.2 LRX22G - nie mam telefonu i netu - brak karty SIM, brak kontaktów - nieaktywna zakładka sieci komórkowe i SIM w ustawieniach - nie mogę korzystać z galerii - czasem nie mogę odblokować telefonu Pokazuje się komunikat : nie można uzyskać ID urządzenia. Mogę prosić o
 7. Przepraszam za temat w złym miejscu. Po pół roku postano postanowiłem zaktualizować mój Redmi Note 2 Prime, pobrałem na telefon aktualizację, i tak jak zwykle zainstalowałem aktualizację z pliku zip. za pomocą TWPR MIUIPolska 3.0.0-0. Pojawiły się 2 błędy: 3 i 7 Mam teraz MIUI 7.3 wersja rozwojowa 6.4.21, Android 5.0.2 LRX22G - nie mam telefonu i netu - brak karty SIM, brak kontaktów - nie mogę korzystać z galerii - czasem nie mogę odblokować telefonu Mogę prosić o pomoc, ewentualnie link który pomoże rozwiązać mój problem
 8. Jak klikam w wersję Androida to pokazuje mi się lizaczek i potem jakaś gra, a opcji programistycznych brak
 9. Nie mogę znaleść opcji programistycznych w Miui 7, jakaś pomoc ?
 10. W menu nie mam takiej możliwości.
 11. Od tygodnia bawię się telefonem i jak na razie 2 rzeczy mnie denerwują : - blokada telefonu, wkurza mnie odblokowywanie telefonu i jego odblokowywanie przez naciskanie guzika z boku i przesunięcie palcem po ekranie, da się to zmienić ? - jak mogę ustawić synchronizację z kontem Gmail co 15 minut i powiadomienie dźwiękiem ?
×
×
 • Create New...