Jump to content

Szkła i etui do R3N (Kate)

gregsoir
 Share

Recommended Posts

Skończcie tę śpiewke z trolem, bo to nudne i żałosne. Akcesoria to ważny element, a więc bez niego telefon traci na wartości. A tobie gonzo najlepiej niech spadnie na ziemię i się rozbije, szczerze ci tego życzę, przestaniesz pisać farmazony.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Skończcie tę śpiewke z trolem, bo to nudne i żałosne. Akcesoria to ważny element, a więc bez niego telefon traci na wartości. A tobie gonzo najlepiej niech spadnie na ziemię i się rozbije, szczerze ci tego życzę, przestaniesz pisać farmazony.

Dziękuję i wzajemnie
Od sześciu lat mam smartphony bez szybki bez etui i jakoś żyję, a głupotą jest pisanie że telefon traci na wartości bez akcesoriów. Wtedy model KATE na starcie powinien być 200zl tańszy od KENZO

Tapnięte z RN3 PRO KATE

Akcesoria są, choć trudne do zdobycia a sądzimy że będzie lepiej za to twoje wypowiedzi nie wnoszą nic sensownego poza narzekaniem... Gdyby to raz... Stąd określenie troll :) istotniejszy problem to brak części w postaci ekranu gdy już się rozbije ....

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Akcesoria są, choć trudne do zdobycia a sądzimy że będzie lepiej za to twoje wypowiedzi nie wnoszą nic sensownego poza narzekaniem... Gdyby to raz... Stąd określenie troll istotniejszy problem to brak części w postaci ekranu gdy już się rozbije ....

No właśnie, kolejna wada to brak części zamiennych.

13 minut temu, gonzo_86 napisał:

Coś ciężko mi uwierzyć że to na SE. Nigdzie nie widziałem takich na nasz model nawet na wątku xda

Tapnięte z RN3 PRO KATE

Również widziałem to ogłoszenie ale nie kupiłem dlatego, że zamówiłem w zbiorowym zakupie forumowym.

3 godziny temu, doniu1122 napisał:

Są szkła do kate na Ali                         

Są od kilku tygodni i nikt ich jeszcze nie dostał a jak dziś kupisz to ze wzgledu na świeta, marne szanse byś je dostal w tym roku jeśli nie wybierzesz kuriera za kilkanascie $.

Zamawialiście etui na gearbest? Jeśli nie to dobrze
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=69428029&postcount=232
Widać, ich suwmiarki są inne od tych europejskich

Edited by widmo82

3 godziny temu, Boczek napisał:

Próbował ktoś silikon od redmi Note 2 naciągać na nasz model ? Chodzi mi o to czy poza otworem na fingerprinta reszta wycięć pasuje?

Silikony nie ale hard case używałem przez miesiąc, zanim dostałem flip case.

Zakryty czytnik palca, pół głośnika i u góry minijack. Telefon pasuje idealnie, i siedzi w tym pewnie, zamówiłem hard case, ponieważ łatwiej go "wyrzeźbić"jeśli ktoś ma trochę chęci.

To etui:

Ultra Slim Thin Matte PC Hard Back Cover Case Custodia Per Xiaomi Redmi Note 2

a efekt taki:

IMG_0133.JPG

IMG_0134.JPG

IMG_0135.JPG

Silikony nie ale hard case używałem przez miesiąc, zanim dostałem flip case.
Zakryty czytnik palca, pół głośnika i u góry minijack. Telefon pasuje idealnie, i siedzi w tym pewnie, zamówiłem hard case, ponieważ łatwiej go "wyrzeźbić"jeśli ktoś ma trochę chęci.
To etui:
Ultra Slim Thin Matte PC Hard Back Cover Case Custodia Per Xiaomi Redmi Note 2
a efekt taki:

IMG_0133.JPG
IMG_0134.JPG
IMG_0135.JPG

To co masz to jakieś dziadostwo, które Ci nawet telefonu nie ochroni podczas upadku. Żarty jakieś.

To co masz to jakieś dziadostwo, które Ci nawet telefonu nie ochroni podczas upadku. Żarty jakieś.

Dziękuję za opinię, ja jednak pozwolę sobie mieć inne zdanie, jako że mam to etui i mogę sprawdzić w rzeczywistości jak się sprawuje a nie opieram mojej opinii jedynie na zdjęciach w Tapatalku.
Jest wystarczająco sztywne i grube, od przodu wystaje przed ekran. Telefon mocno w nim siedzi i sama faktura materiału sprawia, że etui z telefonem pewnie siedzi w dłoni.

Zamówiłem wczoraj 3 takie cuda po 5$ szt.:

https://www.aliexpress.com/item/Silk-Pattern-PU-Leather-Flip-Cover-For-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Prime-Case-With-Stand/32767960040.html?spm

przez tą pocztę Air Mail HongKong. Jak przyjdą to wrzucę fotki jak wyglądają w realu.

Dzisiaj widzę, że jest promo i kosztują po 3,24 szt., jest opcja jakiegoś przeliczenia tego zamówienia?? Czy odpuścić sobie te 5$ ??