Jump to content

kalk

Użytkownicy
 • Posts

  54
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 6 i Mi 9t pro

Recent Profile Visitors

661 profile views

kalk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

4

Reputation

 1. Czytałem, że po naprawach przez Janusza mogą być problemy np. z dotykiem, odciskiem palca itp. Serwis wrocławski stosuje oryginalne części i daje pól roku gwarancji. Wybór należy do Ciebie.
 2. Ja również miałem pajączki, odrobinę większe i nie uznali mi gwarancji.
 3. Podobnie jak u Ciebie wyświetlacz po upadku miał pajączki z tym że już nie mogłem go włączyć. Naprawa w takim wypadku tylko we własnym zakresie, tak mi powiedziano w Media Ekspercie gdzie go kupiłem. Jeżeli masz uszkodzony wyświetlacz to wątpię aby uznali naprawę gwarancyjną.
 4. We wrześniu zeszłego roku wymieniłem wyświetlacz w MiCenter we Wrocławiu, po wymianie telefon działa bez jakichkolwiek problemów. Zgłoszenie wykonałem przez stronę https://sklep.micenter.pl/pl/c/Wymiana-wyswietlacza/87 gdzie są podane koszty wymiany i po wymianie dają gwarancję na pół roku. Dane w telefonie nie uległy wykasowaniu.
 5. @damian3381 Ja wgrałem i napisałem, że działa. Ale mój post został usunięty i dostałem ostrzeżenie. Dzięki.
 6. Mi się zaktualizowało bez problemów z tym, że aktualizowałem MIU 11 stabilne na MIU 12 stabilne.
 7. Każdy używa tego co mu pasuje, do ujęć na których mi zależy używam lustrzanki z odpowiednim obiektywem i robię foty w rawie które następnie obrabiam w odpowiednim programie do edycji w komputerze. Aparat w telefonie nigdy nie dorówna lustrzance, tak że spory, który program w telefonie robi lepsze zdjęcia są wg mnie jałowe. To byłoby na tyle.
 8. Jeden lubi zapach kwiatów, inny jak mu nogi śmierdzą. Mi odpowiada HyperCam i nie zamierzam nikogo przekonywać zwłaszcza jak ktoś nie potrafi ustawić pod siebie programu.
 9. Ja zainstalowałem HyperCam z którego zdjęć jestem mega zadowolony. Ustawienia możesz zobaczyć na screenach
 10. Odnośnie pytania pierwszego: Ustawienia - wyświetlacz - nawigacja systemowa - gesty, u mnie załatwiło sprawę trybu pełnoekranowego.
 11. Mam również ostatnie miui.eu stabilne i mam L1
 12. Millenium również nie wyświetla powiadomienia po zapłaceniu zbliżeniowym, jedynie mam wibrację telefonu jako potwierdzenia przyjęcia płatności.
 13. Kupiłem szkło Wozinsky w raz etiu Spigena. Etui jest ok, natomiast szkło przy zakładaniu na telefon etui jest podważane i odłazi od ekranu. Jednym słowem nie polecam do zakładania z etui spigena. Nie wiem jak zachowuje się przy innych etui.
×
×
 • Create New...