Skocz do zawartości

Redmi Pro nie działa 4G


Suersen

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. 

Mam mały problem z Redmi. 

Pozdrawiam włączeniu dzisiaj na chwilę wyskoczyło mi na belce 4G, by po chwili przełączyć się na H+.  I tak na tym H+ zostało. 

Ustawialem ręcznie Apn na Orange internet, lecz wtedy nadal wyskakuje H+,  a internetu brak. 

Do nadajnika mam jakieś 150m. Nie mam pojęcia, co jeszcze mógłbym zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam ten sam problem.  W mi max i redmi pro mam po dwie takie same karty sim.  Jedna do dzwonienia druga do netu. 

Ta do netu w mi max  lapie 4g bez problemu. W redmi pro h+ i 3g a po wymuszeniu 4g zasieg pokazuje jedna, max dwie kreski gdzie mi max ma full.

Moze to w redmi pro antena jest slabsza? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie. Przy dwóch kartach sim dopiero po ustawieniu na obu kartach tylko LTE
przestał mi się wyłączać LTE.
Mam 2 karty: 1Play ustawioną dla połączeń GSM, i 2Orange dla internetu.
Po ustawieniu jak wyżej 1Play łączy mi się 3G a 2.Orange trzyma cały czas 4G czyli LTE.

Cofam. Po kolejnym restarcie jest tak jak było. 2Orange łączy się H+
(przestawia się z LTE only na LTE/GSM auto (PRL)

Edytowane przez JacekD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Hej. 
Mam mały problem z Redmi. 
Pozdrawiam włączeniu dzisiaj na chwilę wyskoczyło mi na belce 4G, by po chwili przełączyć się na H+.  I tak na tym H+ zostało. 
Ustawialem ręcznie Apn na Orange internet, lecz wtedy nadal wyskakuje H+,  a internetu brak. 
Do nadajnika mam jakieś 150m. Nie mam pojęcia, co jeszcze mógłbym zrobić. 

Zrób aktualizacje do 7.4.8. W moim przypadku podziałało :)

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam u mnie problemy z 4g pojawiły się jak wróciłem z wakacji jak wcześniej w pracy(Gliwice tęż praktycznie centrum) mi zasięg nigdy nie znikał tak teraz co chwila mam siec Viking Mobiles dzwoniłem do nich coś tam resetowali ale nic to nie dało w ogóle wczoraj byłem w lesie zasięgu nie było co mnie zdziwiło wskoczył roaming a do granicy 100 km:)pod domem (w Zabrzu centrum) jest lepiej ale tez mi coś kilka razy zerwało połączenie wcześniej się to nie zdarzało może miał ktoś podobne objawy? telefon ma koło roku..

telefon to xiaomi redimi 3 

pozdrawiam

Edytowane przez arsenal24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...