Jump to content

Wybuchąjacy Mi4c


Recommended Posts

A proszę bardzo, najlepiej wcale nie używaj żadnego telefonu bo każdy ma baterie litowo jonowe. Takie przypadki się zdarzały i będą się zdarzać nie tylko z telefonami póki ten rodzaj baterii będzie powszechnie wykorzystywany, a to nie prędko się zmieni.

#GETRESURRECTED

Link to post
Share on other sites

Nie wiem kto jest głupszy czy ten co czyta te bzdury czy ten co umieszcza w sieci. To że trafi się wadliwa bateria zdarza się nie od dziś, swego czasu Tesla miała problemy bo jej się samochód zapalił i to była faktycznie poważna usterka. A bateria nie wybucha tylko się topi przez co zapala plastikową obudowę smartphona. Widocznie któraś firma obawia się produktów Xiaomi że decyduje się na negatywną reklamę. To samo z Galaxy Note 7 też rozdmuchana afera przez pseudo dziennikarzy z pseudo serwisów. Polecam ten filmik, naprawdę trzeba mechanicznie uszkodzić baterię żeby się zapaliła.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy akurat w wypadku Samsunga można mówić o "rozdmuchaniu"... Telefon jest niebezpieczny dla zdrowia/życia, wada w nim jest poważna, a to co się dzieje z mi4c to jak na razie zwykłe ploteczki. Jest 1potwierdzony wypadek z mi4c i 1 z mi4i, chociaż co do mi4c, to też tak nie do końca, bo telefon był refubem prawdopodobnie...

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...