Jump to content

Aplikacja do ucinania ogonków SGS4

dongregory
 Share

Recommended Posts

Cześć poszukuję aplikacji do ucinania ogonków w smsach do Samsunga bo ta dostępna na stronie jest ale do nowszej wersji romu który jeszcze nie wyszedł na mój tel. A jeszcze wczoraj przed południem był dostępny i może ktoś go jeszcze ma. A nazwa jest następująca mms-mod 3.12.20 4.2 XDHPI jak dobrze pamiętam bo NS stronie jest dostępny ale na wersje 4.12.27 bardzo proszę może ktoś może mi pomoc

Działa Ci chyba WSM tool? Tam masz rozszerzenie mi-tools i opcje ucinania ogonków w sms.

http://miuipolska.pl/wsm-tools-zaawanso ... systemowe/

Witaj niestety nie nam tego programu ale wyczytałem że nie działa on na miui.

A może jest jakiś jeszcze program który to robi lub może ktoś ma stara wersje tego mms-mod której może jeszcze nie wyrzucił przecież jeszcze wczoraj przed południem była na serwerze ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Witaj niestety nie nam tego programu ale wyczytałem że nie działa on na miui.

A może jest jakiś jeszcze program który to robi lub może ktoś ma stara wersje tego mms-mod której może jeszcze nie wyrzucił przecież jeszcze wczoraj przed południem była na serwerze ?

Jak nie dziala na miui jak on pod miui robiony. Nie wiem czy dziala na i9505 ale pewnie dziala LOL

• 3 weeks later...

Niestety na moim s4 nie działa ale już ptaszkiem sobie w inny sposób. Najnowsza wersja miui ma już w sobie chyba ucinanie ogonie jak sitter nie mylę. Jeszcze raz dzięki i oczywiście temat do zamknięcia

Jak sprawdzić czy WSM rzeczywiście ucina ogonki? Bo jak wejdę w archiwum napisanych smsów i tam "ogonki" w smsach są to czy to znaczy, że dla tego modelu akurat ta opcja nie działa i ich nie wycina?

Ps. przy okazji potwierdzę, że tak ogólnie to WSM dla I9505 działa jak najbardziej, z wyjątkiem sprawy, o której piszę powyżej.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...