Jump to content

Recommended Posts

Z góry przepraszam za może głupie pytanie, ale lepiej zapytać mądrzejszych niż potem narzekać. W szukajce nie znalazłem odpowiedzi. Czy po zainstalowaniu nowego ROM-u mogę wyrzucić "stary"? Pliki zajmują sporo miejsca, a Mi3 slotu kart nie ma. Teraz mam update.zip i aktualizację 5.5.8 i najnowszą (u mnie) 5.12.17. Czy mogę się czegoś pozbyć np 5.5.8?

Usuwać możesz wszystkie ZIPki oprócz ostatniego. Tzn. Możesz i ostatniego. Ale dla bezpieczeństwa lepiej sobie go zachować.

TWRP musisz mieć. Bo od tego wydania już chyba był dostarczany TWRP do instalek.

Kolejno.

Masz już zainstalowaną wersję z 17 grudnia. Łączyłs ona partycje. Więc i tak nie możesz nic starszego instalować ponieważ zepsujesz telefon.

Że nie mogę zainstalować nic starszego to oczywiste. TWRP nie mam. Ale w instrukcji Acida jest napisane, że dalsza aktualizacja do 6.0 przez Aktualizację lub TWRP i jeszcze dalej, że może być potrzebny root przez SU i TWRP. Czy próbując przez Aktualizacje nie ukatrupię telefonu?

Z tego co wiem to przy nowszych wersjach TWRP jest potrzebne.

Niech @Acid się wypowie.

Ale też nie wiem w czym problem. Wystarczy jeden obraz co ma parę MB i jedna komenda fastboot...

Edited by Pietr
  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...