Jump to content

kylo76

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi3, RM 2LTE

kylo76's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Naszło mnie na zmianę KitKata z MIUI v7 na coś nowszego czyli Marshmallow z MIUI 10. Znalazłem wątek w dziale Mi3. Ostania zainstalowana u mnie wersja to 5.12.17, czyli tak jak w poradniku. Pobrałem 8.8.9 dla Mi3 do katalogu głównego. Apilkacja "Aktualizacja", aktualizuj ze wskazanego pliku xiaomi_eu....cancro.zip i coś poszło nie tak. To znaczy telefon działa. Zniknął ViperFX tak jak było w opisie i inne rzeczy też się zgadzają, ale.... Działa OTA. Pobrałem 8.8.16 i wywalił błąd, że nie może zainstalować, bo nie ma pliku update.zip na SDcard, Recovery, Reboot. Próbowałem wrócić do 4.4 to samo. W zasadzie tragedii nie ma, zmienił się interfejs, W "Narzędziach" nie otwiera informacji o telefonie i pamięci wewnętrznej - wyrzuca do ekranu głównego. No i żre prąd, inna sprawa, że telefon ma 4 lata. Podpowiedzcie coś. TWRP nie mam gwoli ścisłości.
 2. Ktoś coś podpowie co z tym zrobić? Aplikacje wyrzucone, pamięć 1,86GB i przy każdej próbie instalacji wyrzuca komunikat j.w.
 3. Że nie mogę zainstalować nic starszego to oczywiste. TWRP nie mam. Ale w instrukcji Acida jest napisane, że dalsza aktualizacja do 6.0 przez Aktualizację lub TWRP i jeszcze dalej, że może być potrzebny root przez SU i TWRP. Czy próbując przez Aktualizacje nie ukatrupię telefonu?
 4. Nie mam TWRP. Aktualizuję przez "updater".
 5. A "update.zip" też mogę wyrzucić? Czy tego nie ruszać?
 6. Z góry przepraszam za może głupie pytanie, ale lepiej zapytać mądrzejszych niż potem narzekać. W szukajce nie znalazłem odpowiedzi. Czy po zainstalowaniu nowego ROM-u mogę wyrzucić "stary"? Pliki zajmują sporo miejsca, a Mi3 slotu kart nie ma. Teraz mam update.zip i aktualizację 5.5.8 i najnowszą (u mnie) 5.12.17. Czy mogę się czegoś pozbyć np 5.5.8?
 7. Jestem w trakcie aktualizacji, a już właściwie po. Jest MiuiPolska, nie ma sterty śmiecia i można wywalać wszystko co nie pasuje. Teraz czas na aktualizację Mi3, bo ciągle mam 5.5.8, ale to już do innego działu sięgnę.
 8. Mam 2014811 - czyli HM2XWC, bo mam KitKata. Dziękuję za podpowiedź.
 9. Zakupiłem RedMi 2 1GB LTE i nie wiem który rom instalować. Oprócz tego 811 jest 813. Updater mam.
 10. Zauważyłem, że w wersji 6.0 obracanie ekranu nie działa jak się ustawi rotację na menu rozwijanym z górnej belki. Jak się ustawi obracanie przez - Narzędzia - Ustawienia - Urządzenie - Autoobracanie jest OK.
 11. Kupiłem w Technosie słuchawki Xiaomi Piston v2. Odsłuch rewelacja. Jeden problem: nie potrafię ich nawinąć na ten bloczek, na który były nawinięte firmowo
×
×
 • Create New...