Skocz do zawartości

Czarny Ekran


llewyl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,telefon nowy,nic nie wgrywalem wszystko ladnie pieknie,dzisiaj pierwszy raz go ladowalem,i po godzinie chce odczytac sms-a,a tu nie pokazuje pulpitu,tylko lekko podswietla ekran i nic wiecej. Nie wiem czy telefon reklamowac,czy mozna to jakos inaczej zalatwic.

Edytowane przez llewyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 tygodni później...

Witam, mam z tego co widzę ten sam problem od ostatniej aktualizacji. Co jakiś czas (w losowych momentach), gdy chcę użyć telefonu nie reaguje on na odblokowanie odciskiem palca, wciskam przycisk power i tak jak napisał autor tematu, ekran jest trochę podświetlony, ale całkiem czarny. Nie pokazuje się lockscreen. Jedyną opcją wtedy jest reset telefonu (tylko to menu - airplane, silent, reboot, power off - działa). Czasem jest też tak, że ktoś do mnie dzwoni, albo dzwoni budzik, a ja nie mogę nic z tym zrobić, bo ekran nie reaguje na dotyk. Tutaj ponownie - na dotyk reaguje tylko przy próbie resetu. 

Jak wejdę w menu serwisowe power i vol+ to widzę chińskie menu i nic nie rozumiem ;)

Aktualna wersja systemu: MIUI 9 7.9.15 Global | weekly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2017 o 12:30, Spookie napisał:

Witam, mam z tego co widzę ten sam problem od ostatniej aktualizacji. Co jakiś czas (w losowych momentach), gdy chcę użyć telefonu nie reaguje on na odblokowanie odciskiem palca, wciskam przycisk power i tak jak napisał autor tematu, ekran jest trochę podświetlony, ale całkiem czarny. Nie pokazuje się lockscreen. Jedyną opcją wtedy jest reset telefonu (tylko to menu - airplane, silent, reboot, power off - działa). Czasem jest też tak, że ktoś do mnie dzwoni, albo dzwoni budzik, a ja nie mogę nic z tym zrobić, bo ekran nie reaguje na dotyk. Tutaj ponownie - na dotyk reaguje tylko przy próbie resetu. 

Jak wejdę w menu serwisowe power i vol+ to widzę chińskie menu i nic nie rozumiem ;)

Aktualna wersja systemu: MIUI 9 7.9.15 Global | weekly

Od paru dni mam tak samo:)

Parę dni temu było to dość częste zjawisko ale od jakiegoś czasu dzieje się to raz dziennie lub wcale.

Edytowane przez mondeoklub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...