Jump to content

Xiaomi Redmi Note 3 PRO - vat


Frart

Recommended Posts

Cześć,

Ile narzucą mi vatu jeśli wykryją ,że to nie prezent a telefon(23%? ale czego jak okreslą cene?)? Przykładowo płace 230$ i czekam na przesyłkę z ibuygo lub geekbuying. Wiem że to się zdarza nader rzadko ale chciałbym mieć pewność by nie zabrakło mi kasy.

Link to comment
Share on other sites

Zależy od ciebie. Jedni ryzykują i biorą bez inni płacą. Ja płaciłem bo nie chciało mi się później jeszcze walczyć z UC (dla wygody). To jest ruletka. Zamawiałem już kilka tel z Chin i żaden nie wpadł a UC.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

oraz danych takich jak numer dowodu osobistego, pesel, adres ... przerabiałem to parę dni temu. Za tel płaciłem $181, VAT i opłata wyszło niecałe 160 PLN. Jakby co to służę pomocą.

Edited by R4z3l
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, R4z3l napisał:

zdarza się to bardzo często (w niektórych WERach może nieco rzadziej), a będzie jeszcze częściej bo przecież skądś ten program 500+ trzeba sfinansować. :-)

WERY werami, ale i tak to WER Warszawa "naznacza" paczkę do oclenia, a dopiero regionalne WERy czynią swoją powinność. :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj przyszedł mi note 3 pro z ibuygou DHL z Chin, w piątek wysłali, kupiłem ubezpieczenie od vatu za nieco ponad 10$ i w sumie opłacało się bo 62 zł podatku naliczyli, nie wiem czemu akurat tyle, może przez to że etui miałem do telefonu a sam telefon zadeklarowali wartość 20$, oczywiście wysłane jako gift z opakowaniem prezentowym ;)

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...