Jump to content

100% Oryginalna bateria do rn2?

Recommended Posts

• Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Podziwiam cierpliwość ludzi takich jak Accro czy galakty. Zaciekle narzekacie jaki ten telefon jest fe i be . Ja na Waszym miejscu już dawno bym go zmienił zamiast marudzić publicznie. Ile czasu i ner

Jak potrafisz zauważyć nie tylko my mamy problem z baterią w RN2. Zresztą, nie po to jest SMARTFON, podkreślam SMARTFON aby mieć wyłączony nonstop internet, gps oraz używać go tylko do dzwonienia, nie

@galakty ja wiem jakie miałeś zdanie na temat tego tel. Być może i mój egzemplarz także zeświruje ale napewno jeżeli tak się stanie nie będę tu płakał Myślę, że i tak ilość zadowolonych userów jest w

Posted Images

3 godziny temu, unifilek napisał:

Kupiłem na banggood i była do bani tzn obie. Na szczęście oddali kasę i nawet niechcieli odesłania.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

W jakim sensie do bani? Była za duża, za mała czy nie działała? 

Nie wiem panowie.

Teoretycznie Acid wie wszystko jeżeli chodzi o ta markę a napewno wie więcej niż większość z nas. Polecił mi ta strone jako dobre źródło. Każdy kto ma ochotę może się wybrać na daleki wschód i spróbować dorwać " originał " na miejscu.

Niestety jeżeli chodzi o mnie brak obsługi PayPal dyskwalifikuje sklep. Płacąc przez PayPal jeżeli dostanę podróbe zwrócą mi kasę a takto muszę się bujać z sprzedawcą i udowadniać mu że nie jestem np. zającem.

11 godzin temu, unifilek napisał:

Screenshot_2016-05-21-00-28-45_com.gsamlabs.bbm.png

Tania podróba i tyle. Najlepsze jest to że bateria w magiczny sposób odzyskiwala poziom naładowania.

Ja jak bym miał zamawiać to i tak bym wziol z banggod. Jak pisałem wcześniej. Dużo rzeczy tam zamówień i wszystkie oryginalne.

Dnia 3.04.2016 o 00:18, Cichq napisał:

Tak szybko ci pada/padła? :P U mnie stale poziom trzyma, przeciętnie 5-6h SOT. Chociaż użytkownicy piszą, że z wersji na wersje coraz lepiej z baterią, a u mnie stoi :D Czyli też powoli może traci swoje parametry. Codzienne nocne ładowanie u mnie. 

Serio 5-6h? To u mnie od kupienia wytrzymuje max coś 4,5,a ostatnio coś między 3,5 h. W ogóle dla mnie sprawa bateria to jest w ogóle jakiś troll. Raz się rozładowała.Wyciągnąłem i włożyłem i jeb 20% Innym razem spadło mi z 10% w 2s i zdechł. Nie wiem ile już razy byłem zadowolony z pracy na baterii by za chwilę stwierdzić,że mnie wk***ia.

• Like 1
17 godzin temu, dision napisał:

Serio 5-6h? To u mnie od kupienia wytrzymuje max coś 4,5,a ostatnio coś między 3,5 h. W ogóle dla mnie sprawa bateria to jest w ogóle jakiś troll. Raz się rozładowała.Wyciągnąłem i włożyłem i jeb 20% Innym razem spadło mi z 10% w 2s i zdechł. Nie wiem ile już razy byłem zadowolony z pracy na baterii by za chwilę stwierdzić,że mnie wk***ia.

Obecnie 4-5h. Aczkolwiek minęło kolejne 5 miesięcy. Łącznie telefon mam już równy rok, dostałem go 8 (?) września. Z baterii jestem zadowolony. Mimo, że przez ostatnie miesiące podładowywałem ją co chwilę i raczej nie było jej łatwo, dalej żyje.

A ze skokami baterii miałem podobnie. Bateria padła na mieście, wracam do domu, podłączam i myk, 14%.

4 godziny temu, Accro napisał:

Nie. Miałem inne telefony i nic takiego się nie działo 

Dba = nie dopuszczanie do rozładowania poniżej paru %, doładowywanie w ciągu dnia? :> 

Dba oznacza dla mnie ładowanie gdy jest 10℅ i wyżej(o pozwoleniu na rozładowanie już nie mówię). Nie dopasowywanie ( np jest 25℅ i za 10min wychodzę z domu nie jeden powie"a doladuje sobie tele"). Najważniejsze nie używanie tele podczas ładowania(absolutnie nie wolno grać lub doprowadzać do nagrzewania bateria i tele. Też miałem rozne telefony i mimo że mają już teraz 8 albo więcej lat to bateria nadal dobrze trzyma. Wszystko zależy od tego jak się uzywa. Tak uważam i zdania nie zmienie. Jak się dba to się ma. Jak się bateria popsuła to trzeba sobie zadać pytanie "dlaczego?", bo skoro pół roku było dobrze to nie wina sprzętu a użytkowania.

• Like 2

Po prostu ręce opadają.... Czy ktoś jest w stanie to wyjaśnić? Komórka wytrzymała od 8:40 do 17:00 Ekran był załączony tylko  jakieś 1:32. i z 92% zdechło....Trasa z Rudy śl do krakowa i powrót... internet sporadycznie włączony. Ja energii strasznie skąpie jak nie używam to wyłączam neta. Szkoda,że nie mam screenów nie mam jakiem cudem się nie zapisały....

A o to test też z tego samego dnia. Miejsce akcji Ruda śląska. Chodzimy od stówy aż zdechnie. Godzina 20:30 toteż ekran najciemniej jak można. Muzyka na philipsach Shs 3200 odpalona non stop. Granie w pokemon go Gps i ekran ciągle oświetlony.I co mi wyszło? Idealnie równy wykres.Bez żadnych przepaści. Końcowy skok wynika z tego,że po 20 min od 1 zdechnięcia komórki odpaliłem ją po wyciągnięciu i włożeniu przez co pochodziła jeszcze 18 min. Te screeny są już robione po ponownym "triku" z baterią. Jest na samolotowym,żeby nie zdechł. Ciekawe ile by na tych 2% wytrzymał? Już nie sprawdzałem. Z 5 min tylko włączonego ekranu przy dobrych wiatrach myślę.  

Podsumowanie:Najbardziej mnie boli,że nie ma tych screenów z tego samego dnia z podróży do Krakowa....Pamiętam,że było coś ledwo ponad 1,5h i zdechł... . nie potrafię tego zrozumieć...tu 1,5 godziny a tam  prawie 3,5 grania w poke go na włączonym ekranie,słuchając muzy i z GPSem....Szczerze to jak wracałem z tego Krakowa to myślałem,że to moja wina. Naczytałem się gdzieś,by rozładować fon włożyć do zamrażarki baterię na 13 h tak by się wilgoć nie dostała. Potem jak się w temperaturze pokojowej ogrzeje włożyć i naładować. 1 raz z full tak jak było w najlepszym wypadku.Za 2 raz z full już jakieś 2,5h a 3 raz z 92% to zdechło w te 1:32 min. Ale teraz się okazuję ,że na ten szajs nie ma reguły. I bądź tu człowieku mądry. Powinni w ogóle te statystyki dla nerdów wywalić. Człowiek byłby na pewno spokojniejszy.

Macie tutaj jeszcze kilka  kwiatków,których nie rozumiem. Dałem to w paczkach by nie robić syfu.

Screenshot_2016-09-03-23-55-39-344_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-09-04-00-00-22-260_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-09-04-00-00-26-892_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-09-04-00-00-32-325_com.miui.securitycenter.png

aliexpres troll.rar

cuda fast charge.rar

super bateria.rar

zawiesiło się.rar

• Like 1

11 miesiecy po kupnie sprawa ma się tak :)

a30c21b03c613c5b3ad2eccb88d3b2f5.jpg

Widziałem gdzieś na aliexpess zestaw bateria + Dock do ładowania.

W połączeniu z powerbankiem byłoby wygodne - gdzieś w torbie powerbank ładuje drugą baterię, i tylko wymieniam jedną na drugą i z powrotem

15 godzin temu, JestemMortem napisał:

11 miesiecy po kupnie sprawa ma się tak :)

Widziałem gdzieś na aliexpess zestaw bateria + Dock do ładowania.

W połączeniu z powerbankiem byłoby wygodne - gdzieś w torbie powerbank ładuje drugą baterię, i tylko wymieniam jedną na drugą i z powrotem

Jaka tragedia... U mnie ciągle mam 4-5h SoT... A telefon od roku.

Dnia 11.09.2016 o 00:08, addictedtochaoz napisał:

Czy ktoś już próbówał baterii z miejsca które ponoć Acid polecał?:
http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=6200

moja bateria w RN2 po którymś wgraniu ROM'a rozładowuje się w 2h. potrafię zauważyć moment jak w minutę czasem schodzi 2%...

Na pewno to nie wina ROMu? Szuflowałem różne systemy i raz na AOSP coś się zwarło i uciekało 1-2% na minutę, a telefon parzył w ręce. 

10 minut temu, Accro napisał:

Mam dokładnie to samo... Zastanawiam się czy jest sens kupować kolejne xiaomi skoro bateria po roku nadaje się do wywalenia 

Mów mi jeszcze. Minął rok od kiedy mam RN2 i bateria trzyma w porządku. Ale widzę, że po jednym egzemplarzu masz wyrobioną opinię o całej marce, tylko proszę, nie rozpowiadaj mitów na lewo i prawo o padających bateriach ;) 

@JestemMortem skoro w każdej marce pada Ci bateria, to problem leży w Twoim użytkowaniu...

Edited by galakty

Jak potrafisz zauważyć nie tylko my mamy problem z baterią w RN2. Zresztą, nie po to jest SMARTFON, podkreślam SMARTFON aby mieć wyłączony nonstop internet, gps oraz używać go tylko do dzwonienia, nieprawdaż? :> 

• Like 3