Jump to content

Zakup mi5 na ibuygou

Recommended Posts

• Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sądzisz że ktoś im za to płaci? Robią po prostu swoje, ileś przesyłek muszą wyłapać żeby statystyki w normie były a resztę w nosie mają.

Ja nic nie pisałem, dostałem w opakowaniu prezentowym "misie", jako Media Player za $20 sztuk 1 W kombinacji: telefon (Mi5 64GB)+wysyłka(+ubezpieczenie)+ubezpieczenie(cło)

Pojawiła się opcja EU Direct na IBG Ja jak zamawiałem z IBG to napisałem im, żeby zapakowali jako prezent i napisałem życzenia, które mają mi nadrukować na paczce. Napisali, że nie ma problemu

Posted Images

49 minut temu, Mak4ron napisał:

Ale 3/32 i 3/64 maja inne taktowania procesora

I ma troche malo pamieci

Jeśli chodzi o to co jest w środku to 64gb ma wszystko takie same jak mi5 pro oprócz  dodatkowych 64 gb pamięci i 1 gb ramu. 

Edited by proag

Dodatkowe 1GB RAM spowoduje że będziesz mógł przechować w pamięci RAM 1GB danych więcej. czy WGL cos to da to zalezy jak uzywasz telefonu... Ja mając sgs4 mialem tam 2gb ram i nie czułem jakos potrzeby mieć więcej, chociaz czasem aplikacje się wysypywały - mialem wrazenie ze z braku pamięci były killowane. teraz stwierdzilem ze chce miec 4gb i tyle.

Edited by wtbn

Wlasnie wiem, a orientuje sie ktos moze czy w hongkongu np.: ibg ma sklep stacjonarny? Bo prawdopodobnie bede tak w wakacje i boje sie o podrobki

I moglbym po prostu wziac tam pieniadze i nie placic za wysylke/ewentualny vat

Wlasnie wiem, a orientuje sie ktos moze czy w hongkongu np.: ibg ma sklep stacjonarny? Bo prawdopodobnie bede tak w wakacje i boje sie o podrobki

I moglbym po prostu wziac tam pieniadze i nie placic za wysylke/ewentualny vat

Ustawiasz się w kolejce, kupujesz, sprawdzasz oryginalność, cieszysz się... wakacjami. Pozazdrościć :).

Pozdr

Wysłane z mojego Mi-4c

Telefon właśnie wczoraj dotarł, ale było troche zamieszania z DHL. IBG w moim adresie zgubiło numer domu (na pewno go podawałem w formularzu) i dopiero telefoniczne ustalenie mojego adresu pomogło przesyłce dotrzeć na miejsce.

Telefon zapakowany w  papier prezentowy, do paczki dodana przejściówka na nasze elektryczne gniazdka.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...