proag

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About proag

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nazwa przedmiotu: Xiaomi Mi5 Prime White Opis: Telefon w stanie idealnym, obecne jest jedynie kilka mikrorysek widocznych pod mocnym światłem, naprawdę trzeba się przyjrzeć żeby je zobaczyć. Cena: 1300zł Aukcja allegro/olx: http://allegro.pl/show_item.php?item=6271162107 Kontakt: Mail: [email protected] Zdjęcia: https://imgur.com/a/abIFn
 2. proag

  NFC a płatności mobilne IKO

  Co wy mówicie, że jak się ma roota to nie można płacić zbliżeniowo? Wystarczy moduł do Xposed, który blokuje wykrywanie roota dla danej apki i śmiga. Przynajmniej mi działa.
 3. proag

  Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Tak trochę nie na temat, bo forum o MIUI, ale na CM13 wszystkie bugi / problemy, które występowały na MIUI nie występują na CM13. Telefon się nie nagrzewa, lepiej zarządza pamięcią itd. A, i nie jest to tylko moja opinia, bo chyba wszyscy co się przeniesli też to odczuli :D.
 4. Jest coś takiego jak wyszukiwarka Google Serio, rozumiem, że można czegoś nie wiedzieć, ale wpisanie tych kilku wyrazów w google zajęłoby Ci mniej niż napisanie tego posta, a dowiedziałbyś się dużo więcej.
 5. Spróbuj z innym wejściem.
 6. proag

  Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Jakby ktoś było zainteresowany to wczoraj został wypuszczony pierwszy działający w pełni (oprócz nfc) build CyanogenModa13 na Mi5. Link do pobrania: https://mega.nz#!PB0WhaaT!bJEHAZw2Ud53LQxye2PiKurvZkVG9GNUCu0r5Q6_qa4 Pytania i więcej info tutaj: forum.xda-developers.com/mi-5/development/cm13-mi5-t3378118 Ogólnie to Mi5 działa na tym romie o wiele szybciej niż na każdym MIUI, którego używałem. Nie wiem, wydaje się po prostu, że wreszcie ten SD820 może dać z siebie wszystko. Jesli post jest niezgodny z regulaminem czy coś to usunę.
 7. proag

  Mi5 Pro bez ceramicznych pleckow?

  Nie ma cło na elektronikę, ta wersja Mi5 Pro jest już zapowiadana od około 2 tygodni, więc nie jest to żadna nowość.
 8. Możesz wejść do trybu fastboot? (vol down + power)
 9. proag

  Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Robisz backup, wipe wszystkiego oprócz internal storage, flashujesz rom i tyle.
 10. proag

  Zakup mi5 na ibuygou

  Jeśli chodzi o to co jest w środku to 64gb ma wszystko takie same jak mi5 pro oprócz dodatkowych 64 gb pamięci i 1 gb ramu.
 11. proag

  Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Nie, 6.5.5 - 2016.05.05. Poza tym ten rom 'miui polska' to teraz raczej xiaomi.eu. Jest najnowszy 7.3.2 od xiaomi.eu. https://www.androidfilehost.com?w=files&flid=54760
 12. proag

  Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Nie będzie aktualizacji OTA jeśli o to pytasz.
 13. proag

  Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Nie da się wgrać romu xiaomi.eu do Mi5 przez EDL, a jest to jedyna metoda na flashowanie romu bez odblokowanego bootloadera.
 14. proag

  problem z baterią

  Nie ma romu global 7.2.8.0 Albo dostałeś jakiś rom pełen bloatwaru od sprzedawcy, albo masz china stable. Polecam sflashować najnowszy china stable/dev przez edl. Nie potrzebujesz odblokowanego BL do tego.