Jump to content

proag

Użytkownicy
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

proag's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Nazwa przedmiotu: Xiaomi Mi5 Prime White Opis: Telefon w stanie idealnym, obecne jest jedynie kilka mikrorysek widocznych pod mocnym światłem, naprawdę trzeba się przyjrzeć żeby je zobaczyć. Cena: 1300zł Aukcja allegro/olx: http://allegro.pl/show_item.php?item=6271162107 Kontakt: Mail: [email protected] Zdjęcia: https://imgur.com/a/abIFn
 2. Co wy mówicie, że jak się ma roota to nie można płacić zbliżeniowo? Wystarczy moduł do Xposed, który blokuje wykrywanie roota dla danej apki i śmiga. Przynajmniej mi działa.
 3. Tak trochę nie na temat, bo forum o MIUI, ale na CM13 wszystkie bugi / problemy, które występowały na MIUI nie występują na CM13. Telefon się nie nagrzewa, lepiej zarządza pamięcią itd. A, i nie jest to tylko moja opinia, bo chyba wszyscy co się przeniesli też to odczuli :D.
 4. Jest coś takiego jak wyszukiwarka Google Serio, rozumiem, że można czegoś nie wiedzieć, ale wpisanie tych kilku wyrazów w google zajęłoby Ci mniej niż napisanie tego posta, a dowiedziałbyś się dużo więcej.
 5. Jakby ktoś było zainteresowany to wczoraj został wypuszczony pierwszy działający w pełni (oprócz nfc) build CyanogenModa13 na Mi5. Link do pobrania: https://mega.nz#!PB0WhaaT!bJEHAZw2Ud53LQxye2PiKurvZkVG9GNUCu0r5Q6_qa4 Pytania i więcej info tutaj: forum.xda-developers.com/mi-5/development/cm13-mi5-t3378118 Ogólnie to Mi5 działa na tym romie o wiele szybciej niż na każdym MIUI, którego używałem. Nie wiem, wydaje się po prostu, że wreszcie ten SD820 może dać z siebie wszystko. Jesli post jest niezgodny z regulaminem czy coś to usunę.
 6. Nie ma cło na elektronikę, ta wersja Mi5 Pro jest już zapowiadana od około 2 tygodni, więc nie jest to żadna nowość.
 7. Możesz wejść do trybu fastboot? (vol down + power)
 8. Robisz backup, wipe wszystkiego oprócz internal storage, flashujesz rom i tyle.
 9. Jeśli chodzi o to co jest w środku to 64gb ma wszystko takie same jak mi5 pro oprócz dodatkowych 64 gb pamięci i 1 gb ramu.
 10. Nie, 6.5.5 - 2016.05.05. Poza tym ten rom 'miui polska' to teraz raczej xiaomi.eu. Jest najnowszy 7.3.2 od xiaomi.eu. https://www.androidfilehost.com?w=files&flid=54760
 11. Nie będzie aktualizacji OTA jeśli o to pytasz.
 12. Nie da się wgrać romu xiaomi.eu do Mi5 przez EDL, a jest to jedyna metoda na flashowanie romu bez odblokowanego bootloadera.
 13. Nie ma romu global 7.2.8.0 Albo dostałeś jakiś rom pełen bloatwaru od sprzedawcy, albo masz china stable. Polecam sflashować najnowszy china stable/dev przez edl. Nie potrzebujesz odblokowanego BL do tego.
×
×
 • Create New...