Skocz do zawartości

No i stało się ucegliłem redmi 3


moon

Rekomendowane odpowiedzi

Postępowałem zgodnie z instrukcją https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ Odblokowałem bootloadera, do pamięci telefonu wrzuciłem (xiaomi.eu_multi_aqua_6.3.17_v7-5.1.zip) Udało mi się wgrać TWRP cofface20160318 zmieniłem język na angielski . Przeszedłem do wipe i przesunąłem w prawo swipe factory reset. Wcisnąłem install , zaznaczyłem pobrany wcześniej plik( xiaomi.eu_multi_aqua_6.3.17_v7-5.1.zip) znowu przesunąlem palcem w prawo, pasek postępu doszedł do końca, wcisnąłem  reboot i telefon umarł. Nie mogę go uruchomić zarówno trzymając power vol + lub power i vol - lub wszystkie razem. Pytanie czy zostaje serwis czy śmietnik? Kupiony w Xiaomiforsale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, moon napisał:

Postępowałem zgodnie z instrukcją https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ Odblokowałem bootloadera, do pamięci telefonu wrzuciłem (xiaomi.eu_multi_aqua_6.3.17_v7-5.1.zip) Udało mi się wgrać TWRP cofface20160318 zmieniłem język na angielski . Przeszedłem do wipe i przesunąłem w prawo swipe factory reset. Wcisnąłem install , zaznaczyłem pobrany wcześniej plik( xiaomi.eu_multi_aqua_6.3.17_v7-5.1.zip) znowu przesunąlem palcem w prawo, pasek postępu doszedł do końca, wcisnąłem  reboot i telefon umarł. Nie mogę go uruchomić zarówno trzymając power vol + lub power i vol - lub wszystkie razem. Pytanie czy zostaje serwis czy śmietnik? Kupiony w Xiaomiforsale.

kontaktuj się z @Acid:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozek661

Czyli jak mam trzymać trzy przyciski w trakcie wgrywania przez miflash cały czas czy jak? I rom china developer fastboot ten ( ido_xhdpi_images_6.3.17_20160129.0000.14_5.1_cn_7825b69ec1.tgz)? Wolę spytać pięć razy zanim znowu coś ..... Bo jak pisałem telefon nie reaguje na 3 przyciski. Nie daje oznak życia.

Wrzuciłem powyższy rom do miflesh i jest takie coś (zrzut) 

Zrzut ekranu (25).png

zielonego paska nie ma w każdym trybie :( liczy w nieskończoność, no i pisze urządzenie zjęta na dole po lewej.

Gdy trzymam power i vol + lub trzy przyciski przy fleshowaniu to jest coś takiego. bez wciskania pierwszy zrzut

Zrzut ekranu (26).png

Pomysły mi się skończyły

Edytowane przez moon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, moon napisał:

jozek661

Czyli jak mam trzymać trzy przyciski w trakcie wgrywania przez miflash cały czas czy jak? I rom china developer fastboot ten ( ido_xhdpi_images_6.3.17_20160129.0000.14_5.1_cn_7825b69ec1.tgz)? Wolę spytać pięć razy zanim znowu coś ..... Bo jak pisałem telefon nie reaguje na 3 przyciski. Nie daje oznak życia.

Wrzuciłem powyższy rom do miflesh i jest takie coś (zrzut) 

Zrzut ekranu (25).png

zielonego paska nie ma w każdym trybie :( liczy w nieskończoność, no i pisze urządzenie zjęta na dole po lewej.

Gdy trzymam power i vol + lub trzy przyciski przy fleshowaniu to jest coś takiego. bez wciskania pierwszy zrzut

Zrzut ekranu (26).png

Pomysły mi się skończyły

spróbuj przez miflasch ale ten rom :

ten dev jest zwalony mi tez sie nie chciał wgrać ! 

i powinno być ok ;) 

http://bigota.d.miui.com/V7.2.4.0.LHPCNDB/ido_xhdpi_images_V7.2.4.0.LHPCNDB_20160129.0000.14_5.1_cn_d5414431fc.tgz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak bym mógł to bym Cię na rękach nosił. Więcej takich ludzi na tym forum. Powiem tak zasiadłem już zniechęcony do wgrywania, ale mówię  sobie no a co mi tam spróbuję i nagle.... jak to możliwe zielony pasek postępu mimo, że na telefonie nie ma MITU!!! Wiedziłem wtedy, że się uda.Miałem jutro dzwonić i wysyłać go do Warszawy. Dziękuję Ci Wielki człowieku.

Zrzut ekranu (27).png

Edytowane przez moon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, FromWP napisał:

To ja też ściągnę i zostawię na wszelki wypadek! Jak ten room potrafi trupa wskrzesić to warto mieć!

To nie jest jakiś super rom, tylko po prostu aktualny china dev nie działa. Każdy inny pod fastboota by się koledze wgrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie był jak był martwy. Nie było reakcji jak pisałem wcześniej na 3 przyciski też. Nie było Mi, żadna dioda nie świeciła, nie zawibrował. Nie dało się uruchomić. 

Edytowane przez moon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może wszedł w tryb download, ale czemu bez echa? W serwisach mówili, że bez zwarcia jakichś styków się nie obędzie, a do tego trzeba go rozebrać. Coś mówili o jakimś jak dobrze zrozumiałem point test czy coś takiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam podobny problem, ale podane wskazówki go nie rozwiązują. Telefon nie włącza się, nie reaguje na +,-,power. Próbowałem powyższej metody ale nie przyniosła skutku. Telefon padł mi gdy wgrywałem: xiaomi.eu_multi_MI5_6.6.23_v8-6.0. Nie wiem co robić...

Poniżej screen:

Bez tytułu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...