Jump to content

Echinos

Użytkownicy
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Echinos's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

1

Community Answers

 1. Spróbuj metody pokazanej w tym filmie. Mam informacje, że niejednej osobie to pomogło
 2. Kupiłem ostatnio taki na kratkę od wywiewu jak był w promocji https://www.aliexpress.com/item/ROCK-Mobile-Car-Phone-Holder-for-iPhone-Samsung-car-styling-Car-Dashboard-Adjustable-Bracket-Soporte-Movil/32621873221.html?spm=2114.13010608.0.81.N0gVFN PLUSY: bardzo dobrze trzyma się w uchwycie (brak drgań) możliwość obrotu (pion / poziom) telefon jest chłodzony od klimy MINUSY: dość ciężko wkłada się lub zdejmuje telefon (trzeba użyć dwóch rąk)
 3. Tak, będziesz miał zablokowany bootlader. Nie wgrasz tam MIUI Polska, ani nie zmienisz recovery do czasu aż nie odblokujesz bootloadera. Wgrasz za to oficjalny system global, w którym znajdziesz język polski i usługi Google. Na większość pytań odpowiedzi znajdziesz w tym wątku:
 4. Czy ktoś już z was testował MIUI 8 w Redmi 3? Jak się zachowuje bateria? Bardzo proszę o sprawdzenie czy bug z drenażem baterii przy włączonym BT jest naprawiony.
 5. Ja dzisiaj zrobiłem testy przez noc i w moim przypadku to właśnie on był winowajcą. Z wyłączonym, miałem spadek baterii na poziomie 0,3% na godzinę czyli wielokrotnie mniej, a telefon praktycznie cały czas sobie spał głębokim snem. Teraz pozostało mi potestować czy to ogólnie BT drenuje baterię czy może któraś funkcja Mi Banda.
 6. Niestety jestem po stronie tych co doświadczyli drenażu baterii. Strasznie mnie denerwuje, zjazd o 40% w ciągu 1 dnia przy znikomym użytkowaniu (i na dev i na wersji stable). Zagłębiłem się i chyba znalazłem winowajcę. Jest nim bluetooth. Gdy jest włączony, sterownik qpnp-vm-bms (Qualcomm's QPNP Voltage-Mode(VM) PMIC Battery Management System) ciągle wybudza telefon nie pozwalając mu wejść w tryb głębokiego snu. Po wyłączeniu bluetootha problem znika i telefon po zgaszeniu czuwa sobie w głębokim śnie co ma oczywiście zbawienny wpływ na baterię. @Griszah @JogiMis czy macie u siebie włączony bluetooth? Wyłączcie go i sprawdźcie czy problem z drenażem baterii ustąpi. Miło by było gdybyście odpowiedzieli jeszcze na pytania Czy używacie Mi Banda? Jakie inne urządzenia macie sparowane? Czy korzystacie z odblokowania ekranu przez Mi Band? Czy w Mi Bandzie macie włączone powiadomienia z aplikacji?
 7. Jakie masz ustawienia GPS w Ustawienia / Urządzenie / Prywatność / Lokalizacja ?
 8. https://miuipolska.pl/modyfikacja-sms-ucinanie-ogonkow-2/
 9. Informuję, że aby uzyskać roota dla wersji stable 7.2.4.0 od xiaomi.eu bezpieczne jest wgranie tego pliku http://download.chainfire.eu/897/SuperSU/BETA-SuperSU-v2.67-20160121175247.zip Przetestowałem i działa. Pobieramy i kopiujemy na telefon plik http://download.chainfire.eu/897/SuperSU/BETA-SuperSU-v2.67-20160121175247.zip Uruchamiamy TWRP Wgrywamy plik poprzez "Install" +1 dla przypięcia tego tematu
 10. W jaki sposób postępowałeś zgodnie z instrukcja, skoro aqua to nazwa kodowa Mi4S. Redmi 3 ma nazwę kodową ido.
 11. Mi nie działa apka od poczty i pilota. O ile pilota pobrałem i zainstalowałem oddzielnie o tyle na Pocztę przyjdzie chyba poczekać (co najmniej do następnego tygodnia). Poza tym, system działa jak normalne MIUI.
 12. Udało się! Wszedłem w tryb fastboot, przycisnąłem Vol+, Vol-, Power i po 2 restarcie puściłem. Telefon przestał się resetować. Uruchomiłem MiFlash i okazało się, że przeszedł w tryb Download. Tutaj już udało mi się poprawnie wgrać oryginalną wersję 7.1.1.0.
 13. No i stało się. Chyba uwaliłem mojego Redmi 3. Chciałem odblokować bootloader. W tym celu pobrałem odpowiedni obraz dev romu do MiFlasha. Niestety wyskoczył błąd (nie pamiętam jaki). Pobrałem odpowiedni obraz MiFlash, tym razem wersji stable. Tutaj flashowanie ruszyło normalnie ale po krótkiej chwili wyskoczył również błąd (informacja że brakuje miejsca). Po restarcie niestety mam bootloopa. Najgorsze jest to, że nie da się wejść do recovery, żeby uruchomić tryb download, bo telefon się restartuje. Działa jedynie tryb fastboot ale z niego nic nie zrobię z zablokowanym bootloaderem. Nie da się również wyłączyć telefonu. Przyciskając i trzymając wszystkie przyciski telefon ciągle próbuje się uruchomić. Macie jakieś pomysły? Da się coś z tym zrobić?
 14. No i w tym przypadku przestrzegam przed tekstami, że ten VAT jest już wliczony w cenę jeśli produkt jest sprowadzany z Chin. Nie jest.
 15. Temat przeczytałem ale oczekiwałem odpowiedzi od autora Cło na telefony nie obowiązuje. A w jakikolwiek bezpłatny serwis z ich strony to ja też nie wierzę.
×
×
 • Create New...