Jump to content

Arek-SJ

Użytkownicy
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO X3 NFC 6/128

Recent Profile Visitors

575 profile views

Arek-SJ's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

4

Reputation

 1. Zastanawiam się nad tym: https://allegro.pl/oferta/szklo-9h-full-glue-alogy-do-etui-do-poco-x3-nfc-10446061791 . Może ktoś go kupił i napisze czy warto?
 2. Zainstalowane, wydaje się być wszystko OK. W panelu pojawił się Profil Służbowy, było to wcześniej? Jakoś tego nie kojarzę i po co on wogóle jest. Jak wyłącze to pojawia się dodatkowa ikonka na pasku, też zresztą niepotrzebna.
 3. No na X3 widocznie jest problem. Szkło w tym modelu powinno mieć wycięcie od aparatu w lewą stronę głośnika, bo gdzieś tam jest czujnik. Natomiast szkło Nillkina, niby do tego modelu ma krótkie wycięcie po prawej stronie od aparatu.
 4. Masz naklejone szkło Nillkina? Bo właśnie kupiłem, ale już widzę że w przypadku tego szkła też będzie problem z czujnikiem zbliżeniowym. Nawiązując do mojego poprzedniego pytania, czujnik zbliżeniowy działa, jeśli szkło nie zakrywa całego ekranu. Ok.2mm od krawędzi ekranu w górnej części nie może być naklejone szkło.
 5. Wymieniłem folię, która jest naklejona na telefon, na szkło (https://allegro.pl/oferta/hofi-szklo-hartowane-do-xiaomi-poco-x3-nfc-9751792405?utm_medium=app_share&utm_source=facebook). Przestał działać czujnik zbliżeniowy w czasie połączenia. Czy to może być przez brak otworu na aparat? Bo tylko tym się różni od folii.
 6. NFC włączam tylko wtedy jak płacę. Jest do tego przycisk na górnej belce.
 7. Chyba raczej nie, ja ograniczam powiadomienia do minimum więc tak bardzo mi to nie przeszkadza. Chociaż byłaby to fajna opcja.
 8. Ja narazie zostaję na ROS, jak dla mnie najlepszy soft.
 9. A próbowałeś zmienić układ ekranu? Ja mam 4x7 i Rozmiar Wyświetlacza ustawiony na Małe i nie jest źle.
 10. Ja polecam Revolution jak najbardziej. Zmieniłem w nim tylko zegar na ten ze starszych MIUI, ten nowy mi się nie podoba. Mam wrażenie, że w Revolution jest zebrane wszystko co było do tej pory w MIUI najlepsze. Magisk działa, bateria przy moim użytkowaniu super.
 11. Ustawienia/Dodatkowe Ustawienia/Skróty gestów i przycisków.
 12. https://s.click.aliexpress.com/e/cYgIsGIk Używam takiego, z tyłu niestety trochę pogrubia, ale nie przeszkadza. Mam osłone z fabrycznego zestawu.
 13. Ja używam NOHONa od lutego. Nie jest zła, ale zamówiłem już następną bo ta powoli zaczyna wariować. Telefon ładuję co noc i zauważyłem taką przypadłość tej baterii, że po naładowaniu do pełna wyłącza się telefon. Ktoś już tu pisał na forum, że ma podobnie. O dziwo po włączeniu trybu samolotowego jest ok(wifi może być właczone). Ciekawe jak będzie u was.
 14. Sprawdź czy masz włączone Documents w: Ustawienia→Zainstalowane→Wszystkie. Mi nie działał Youtube i sklep Play, po włączeniu tego wszystko hula.
×
×
 • Create New...