Jump to content

orzechszek

Użytkownicy
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

orzechszek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam, Czy ma ktoś problemy z synchronizacją danych szczotkowania w ostatniej wersji oprogramowania: V1.0.0.10 dla Z1?
 2. Masz takie opcje: SDR to HDR, HDR to SDR ? Próbowałeś je włączyć/wyłączyć? W TV masz włączone jakieś ulepszacze ruchu?
 3. A próbowałeś całego MiBox'a przywrócić do ustawień fabrycznych i zainstalować netflixa od nowa?
 4. Witam, Zauważyłem, że przy granicznej wartości baterii i podłączeniu do ładowania resetują się ustawienia szczoteczki. Co prawda nie kasuje się tryb stworzony przeze mnie ale ustawia domyślny, oraz wyłącza pół minutowe przypomnienie o zmianie strefy. Ma ktoś podobne problemy?
 5. Witam, Mam problem z aplikacją foldersync. Od którejś z aktualizacji telefonu, przy ustawieniu synchronizacji dla wybranych punktów wifi nie reaguje. Wygląda na to jakby nie rozpoznawał nazwy sieci do której jest podłączony. Na Mi6 wszystko działa elegancko. Wszystkie uprawnienia do pamięci i lokalizacji zostały zatwierdzone. Jest coś jeszcze co trzeba by ustawić? Dzięki z góry za pomoc.
 6. Witam, Mam wersję 8.9.6 instalowaną na czysto. Przechodziłem z 7.11.23 na którym wszystko działało. Na nowym niestety jest problem z płatnością ING. Mam zablokowaną możliwość dodania karty - telefon nie spełnia warunków. Magisk 17.1 zainstalowany i ukryte ING. SafetyNet pokazuje - PASS.
 7. Dzisiaj dla testu oprócz Bip'a założyłem pulsometr Sigma z pasem monitorującym i różnice mnie trochę zaskoczyły - między 20 a 40 bps. Pasek dociśnięty/poluzowany, na zewnętrznej/wewnętrznej stronie ręki. Poza tym tak jak pisaliście, podczas kilkunastominutowego biegu miałem tętno prawie spoczynkowe, więc ewidentnie coś jest nie tak. Ktoś ma patent na poprawę pomiarów?
 8. A wiecie czemu wskazuje tętno przy ściągniętym zegarku po odpaleniu na nim treningu?
 9. A na samsungu włączałeś tylko pomiar tętna czy też odpaliłeś na nim trening i wtedy sprawdzałeś? Dlatego też właśnie zastanawiałem się czy to nie jest właśnie jakiejś magicznej średniej według jakiegoś wzoru..
 10. Witam, Robił ktoś może pomiary tętna dla porównania na alternatywnych urządzeniach? Natrafiłem na tematy XDA ze amazfity fałszują pomiary i tak naprawdę jest to aproksymacja wielu czynników - m.in. danych wpisanych w mifit z czasem treningu dystans.. a czujnik nie ma z tym za wiele wspólnego. Po ściągnięciu zegarka i odpaleniu treningu puls jest pokazywany.
 11. Dzięki za info. W normalnej temperaturze jest ok. Stopień naładowania wrócił do normy. Tak jak wspominałem, po podłączeniu do ładowarki pokazało 80%. Na Redmi 2 nie miałem takich problemów przy niskich temperaturach, stąd moje pytanie.
 12. Witam, Posiadam Mi6 na wersji 7.11.23. Póki co nie chciałbym podbijać, ale.. wystąpił pewien problem. Używałem telefonu w temperaturze dosyć niskiej - -10, -15 i po pewnym czasie wskazanie baterii było 25% gdy jeszcze godzinę wcześniej wskazywało 90%. Po pół godziny, przy próbie sprawdzenia telefonu okazało się że telefon jest wyłączony. Po podłączeniu do ładowarki i włączeniu telefonu pokazało że jest około 80%. Zauważył ktoś takie zachowanie? Wszystko jeszcze spoko, tylko telefon się finalnie wyłączył :). Stąd moje pytanie, to byłby problem sprzętowy czy raczej znany software'owy i byłaby potrzeba zmiany wersji?
 13. Hmmm.. faktycznie.. trzeba będzie trochę dołożyć.
×
×
 • Create New...