Jump to content

interno

Użytkownicy
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by interno

 1. Normalnie wisze Ci dobrą gorzałkę;-) dzięki.
 2. Witam MIUI GLOBAL 10.2 (STABILNA 10.2.3.0 (PEAMIXM) Od jakiegoś czasu - nie zatrybiłem czy po jakiejś aktualizacji - podczas odebrania czy wybrania rozmowy ekran nie gaśnie. Przez to twarzą włączam/wyłączam różne rzeczy Spotkaliście się z takim problemem? Dodam, że czujnik zbliżeniowy działa. - sprawdziłem *#*#6484#*#* i wartości po przybliżeniu ręki się zmieniają (zerują) z 5.0 na 0.0 O co kaman?
 3. Panie i Panowie W Sound & Vibration mam ustawiony OFF, a i tak mi delikatnie wibruje przy wpisywaniu czegokolwiek(np w przeglądarce). Jak to definitywnie wykastrować?
 4. Nie, zamówiłem z IBG, 1130.00 z ubezpieczeniem od cła, przesyłka, dodatkowy rok gwarancji.
 5. @malimalinello miodowy to dla dziewczyn Jako lokalny patriota - polecam tylko zielonego pzdr.
 6. Dobra, Zamówiłem Redmi Note 3 Pro. Pobawię się Nim przez jakiś czas. Jak wszystko się ustabilizuje z mi5, wyjdzie 4/128 oraz wyjaśni się kwestia ROM'ów , spadnie cena - to zaqpie Mi5. Bywajcie!
 7. Chyba jednak nie wspiera ... odpowiedź poniżej. "Xiaomi Redmi Note 3 Pro phone does not support quick charge 3.0."
 8. Jak mogą wysłać coś, jeśli nie ma tego fizycznie na stanie :>
 9. Że na tę chwilę jest to przedsprzedaż. Wysyłka nastąpi w ciągu 6-10 dni od zaksięgowania wpłaty w momencie,gdy urządzenia będą dostępne.
 10. Tak, dziś rano tez to zauważyłem, że do wyboru są wszystkie wersje kolorystyczne. Informacji o terminie wysyłek brak,ale...to t tak spory postęp. A jak było z MI4? Chodzi mi o zależność wypuszczenia na rynek Indyjski i dostępność w IBG?
 11. Pytanie gdzie są mniejsze kolejki - u neurologa czy pulmonologa.
 12. A może zrobił ktoś kiedykolwiek rozeznanie jak wygląda SAR w xiaomi mobile? Bo może rzeczywiście jest problem. http://smartphone-sar-value.com/category/xiaomi/ a tu dla telefonów z logiem nadgryzionego jabłka. http://www.apple.com/legal/rfexposure/
 13. OK, ale jak to ma się do wgrania miui polska?
 14. Info z xiaomi4you, "Początkowo będzie on dostępny w dwóch wersjach: - 3GB/32GB, obudowa biała - cena: 1999 zł link: http://www.xiaomi4you.pl/produkt/xiaomi-mi5-32gb/ - 3GB/64GB, obudowa biała - cena: 2299 zł link: http://www.xiaomi4you.pl/produkt/xiaomi-mi5-64gb/ Telefony dostępne będą od 15 marca 2016. Przypominamy, że nowe telefony Mi5 mają zablokowany bootloader, co oznacza, że oprogramowanie w języku polskim nie jest jeszcze dostępne, ale na życzenie klienta bootloader może zostać usunięty przez Xiaomi." Co oznacza, że bootloader może być usunięty?
 15. I jak bateria...ale chyba wcześniej już o Tym pisał.
 16. Dzwiny ten Kraj. Język masakra i do tego ... mają 3 ręce @boober walczysz z recenzją pewnie...i jak?
 17. I nie ma(ma mniejsza) ramki -tą czarną wokół ekranu. Nie. Nie szukalem takiego porównania.
 18. Pewnie, sporo jest porównan w necie. http://gadgetgossip.info/Xiaomi-Mi5-Xiaomi-Mi4S-comparison http://xiaomiadvices.com/xiaomi-mi5-vs-mi4-vs-mi4s-comparison-of-specs-features-price/ http://www.boardsforphones.com/pl/xiaomi-mi5-vs-xiaomi-mi4s/
 19. Na stronie producenta jest porównanie mi5 z mi4s. Coraz czesciej zastanawiam sie nad mi4s...przynajmniej dostępny ;]
 20. Tu chyba większość liczy na to, że ta cena będzie kroczyć w drugą stronę.
 21. https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi5-qualcomm-snapdragon-820-215ghz-4gb-ram-128gb-rom-7315.html O, podnieśli cenę o ponad 20 dolców :> Dojna krowa, nie ma co...
 22. @Poohacz79 Nie mam pojecia, ale możesz mi wysłać:)
×
×
 • Create New...