Jump to content

interno

Użytkownicy
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

interno's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. Normalnie wisze Ci dobrą gorzałkę;-) dzięki.
 2. Witam MIUI GLOBAL 10.2 (STABILNA 10.2.3.0 (PEAMIXM) Od jakiegoś czasu - nie zatrybiłem czy po jakiejś aktualizacji - podczas odebrania czy wybrania rozmowy ekran nie gaśnie. Przez to twarzą włączam/wyłączam różne rzeczy Spotkaliście się z takim problemem? Dodam, że czujnik zbliżeniowy działa. - sprawdziłem *#*#6484#*#* i wartości po przybliżeniu ręki się zmieniają (zerują) z 5.0 na 0.0 O co kaman?
 3. Panie i Panowie W Sound & Vibration mam ustawiony OFF, a i tak mi delikatnie wibruje przy wpisywaniu czegokolwiek(np w przeglądarce). Jak to definitywnie wykastrować?
 4. Nie, zamówiłem z IBG, 1130.00 z ubezpieczeniem od cła, przesyłka, dodatkowy rok gwarancji.
 5. @malimalinello miodowy to dla dziewczyn Jako lokalny patriota - polecam tylko zielonego pzdr.
 6. Dobra, Zamówiłem Redmi Note 3 Pro. Pobawię się Nim przez jakiś czas. Jak wszystko się ustabilizuje z mi5, wyjdzie 4/128 oraz wyjaśni się kwestia ROM'ów , spadnie cena - to zaqpie Mi5. Bywajcie!
 7. Chyba jednak nie wspiera ... odpowiedź poniżej. "Xiaomi Redmi Note 3 Pro phone does not support quick charge 3.0."
 8. Jak mogą wysłać coś, jeśli nie ma tego fizycznie na stanie :>
 9. Że na tę chwilę jest to przedsprzedaż. Wysyłka nastąpi w ciągu 6-10 dni od zaksięgowania wpłaty w momencie,gdy urządzenia będą dostępne.
 10. Tak, dziś rano tez to zauważyłem, że do wyboru są wszystkie wersje kolorystyczne. Informacji o terminie wysyłek brak,ale...to t tak spory postęp. A jak było z MI4? Chodzi mi o zależność wypuszczenia na rynek Indyjski i dostępność w IBG?
 11. Pytanie gdzie są mniejsze kolejki - u neurologa czy pulmonologa.
 12. A może zrobił ktoś kiedykolwiek rozeznanie jak wygląda SAR w xiaomi mobile? Bo może rzeczywiście jest problem. http://smartphone-sar-value.com/category/xiaomi/ a tu dla telefonów z logiem nadgryzionego jabłka. http://www.apple.com/legal/rfexposure/
×
×
 • Create New...