l1nku

Użytkownicy
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by l1nku

 1. Dobra poddaje się, nie ogarniam tego za dużo tych wszystkich wersji. Mam androida w wersji 7l0 , miui 8.3 - 7.4.27 i nie potrafię zainstalować najnowszej akutalizacji z miuipolska. Po instalacji TWRP managera, wyskoczyło mi że nie mam ROOTA. Teraz pytanie jak mam zrobić roota i co mam później zrobić żeby móc instalować akutalizację tak jak robiłem to dotychczas w androidzie w wersji 5. Chłopaki sorry za niewiedzę, potrzebuje pomocy... :/
 2. Cześć zrobiłem aktualizacje mi4c z androida 5 na androida 7 w kwietniu, wcześniej odblokowałem telefon. Pobrałem z miui Polska najnowsza wersje do mi4c i chciałem zrobić aktualizacje tak jak zawsze , przez aplikacje aktualizacje instaluj z pliku .zip , ale na telefonie wyświetla się czarny ekran z ładowaniem androida a później się wyłącza , czekałem około 5 min i włączyłem go , aktualizacja nie wgrana wersja dalej ta sama, Panowie jakieś porady ?
 3. Od przybytku głowa nie boli , będę miał wersje 2s i 3s Choć dalej nie rozumiem tego dlaczego nie może używać mikrofonu z telefonu, mam super chwytak na telefon i wszystko sobie zaplanowałem właśnie pod taką obsługę. Trochę przykro...
 4. Kupiłem i mega żałuje, Panowie na moją logikę to miało działać tak że dźwięk z mikrofonu telefonu przesyła do roidmi i później na głośniki , dlaczego to tak nie może działać ? Naciąłem się :/ Nie ma to jak dobry zwiad. Mogłem brać 2S.
 5. Ok , system hula. Czy 5 od 7 różnie się czymś graficznie bo nie zauważyłem zmian.
 6. No to nieźle, bo mi się grzeje nawet przy zwykłym użytkowaniu, przepraszam czy mógłbyś potwierdzić czy znalazłem dobry temat apropo odblokowania ?
 7. Cześć, chciałem zakutalizować swojego Mi4c i patrze że na stronie https://miuipolska.pl/download/ jest do pobrania wersja na Androidzie w wersjie 7.0 /MIUI 7.4.27 WOW SZOK SUPER RADOŚĆ Panowie, pobrałem go i wrzuciłem na telefon, można śmiało instalować czy lepiej się wstrzymać ? wolę się spytać bo kiedyś narobiłem sobie roboty że hej. Obecnie lecę na Androidzie 5.1.1 Pozdrawiam serdecznie !
 8. Wróciłem do twrp w wersji 3.0 i zainstalowałem androida z aktualizacją 4.4 , telefon wrócił do wcześniejszego stanu z wszystkimi aplikacjami. Przeżyje Ale misja zakończona niepowodzeniem, miał być anrdroid w wersji 5. Szkoda. FromWP dzięki raz jeszcze za pomoc, poczytam o miflashu w wolnej chwili.
 9. Hmm, nie mam wgranego chyba miflasha, mogę spróbować przez aktualizacje rom eu, ale jak ? Znam tylko tą metode z twrp.
 10. Ekran wygląda jak na załączonym obrazku poniżej : Szkoda ... : / W mi4c wszystko zawsze śmigało jak należy. Spróbuje powrotu do 4.4
 11. Minęło 15 minut, ekran dalej wisi na Mi. Spróbować powrotu do 4.4 czy czekać dalej ?
 12. Ok, proces instalacji zakończony sukcesem klikłem reebot system, pokazało się logo z MI tak jak wcześniej. Mówisz czekać 30 minut... Zaryzykuje. Odezwę się po 20:10 oby to zadziałało. Dzięki za pomoc.
 13. Mam jeszcze 25 minut, pobrałem rom : xiaomi.eu_multi_HM2XWCPro_6.11.3_v8-5.1 i właśnie go instaluje dam mu 10 minut. Jeśli nie to wracam do 4.4 całe szczęście że jest taka możliwość. Dzięki.
 14. Po kliknięciu głośność + , - i power włącza sie twrp przy próbie powrotu do wcześniejszej stabilnej wersji na androdzie 4.4 wyskakuje to : Dlaczego to nie działa jak powinno.. KURDE zaraz przyjdzie na górę i będzie piekło.
 15. Ale feler : / od 40 min.. telefoni stoi na tym ekranie i nic się nie dzieję. POMOCY. Podczas trzymania wyłączania ekranu + zwiększenie głośności telefon się resetuje ale nie włącza się żadne menu, telefon blokuj się na ekranie z napisem mi. Dziewczyna mnie zabije... : / LINK DO ZDJĘCIA :
 16. No dobrze dziękuje a jak wgrać najnowsze twrp poprzez intall oraz z poziomu aktualizacji nie da rady, jest to skomplikowany proces ?
 17. Cześć, kupiłem dziewczynie smartwatcha 3 od Sony, szkoda że nie ma xiaomi I chcielibyśmy zaktualizować wersję androida do 5 ale po pobraniu z poziomu aktualizacji po zaznaczeniu pliku przechodzi do trybu awaryjnego (team win recovery project) ? Gdzie mogę przejść do menu install i wybrać paczkę do zaisntalowania ale wyskakuje error 7, pozostaje mi restart telefonu. Obecnie mamy androdia w wersji 4.4.4 miui 8.2 - 6.11.3 (zains. naj. aktualizacja pod andka 4.4) Co mam zrobić żeby zainstalować Androida w wersji 5 ? Pozdrawiam ! LINK DO ZDJĘCIA : Telefon : RedMi 2 HM2014811 2GB
 18. Ja to 3 folie szklanem już kupiłem, mam jakiegoś pecha lub coś robię źle, przeważnie przez tydzień jest ok. to znaczy szkło idealnie przylega. Po czym na górej lewej krawędzi zaczyna po tygodniu dwóch pojawiać się bąbel powietrza, tak jakby od nagrzewania ? Albo powierzchnia telefonu jest nie równa ? Już miałem tego dość bo mnie folie z przesyłka 100zł. wyszły i hulam z takimi bąblami na górze. A szkło nakładane w komorze lakierniczej, warunki muszą być a jak :- D Ps. Z tego co słyszałem to jedna folia jest aby dać ja na telefon, póżniej szkło i znów folię.
 19. Heja , kupiłem dziewczynie Redmi 2 Pro wersja, 811. Ale mam problem po zainstalowaniu miuipolska dla wersji 811, wywala błędy głównie z kontaktami zauważyłem, w każdym bądź razie telefon nie do użytku, co począć w owej sytuacji ?
 20. Według specyfikacji sensora , jest możliwe wypluwanie rawów, znacie Panowie i Panie aplikacje ktora to umożliwi ? Badz da wieksza manualna kontrole niz ta ktora jest wbudowana. http://www.sony.net/Products/SC-HP/IS/sensor1/img/products/ProductBrief_IMX258_20151015.pdf
 21. l1nku

  Xiaomi Mi Band

  Panowie gdzie znajdę polska wersje mifit do pobrania, szukam i doszukać się nie potrafie
 22. Panowie przekonuje się do tego telefonu a dziewczyna jak zobaczyła mnogość chińskich motywów z kotkami oszalała A może to już 2 piwko daje się w znaki Jeszcze raz dzięki. Panowie, zainstalowałem Chroma, otwieram nową kartę , ona się otwiera po czym wędruje na sam dół, gdzie ją znajdę ? Bo na dole jej nie ma :(
 23. Być możliwe , choć ipad air na karcie z plusa łapie pełne LTE. Mam teraz kolejny problem po wgraniu polskiego , mianowicie wydajność w programie geek bench wynosi 749 / 1683 wcześniej było 12xx/31xx. Być możliwe to wina ciepłego telefonu zaczekam chwilę ponowie test. Problem polegał , choc nie wiem czy to była to moja wina. Po odpaleniu aplikacji FLASHIFY i odpaleniu opcji recovery image wraz załadowaniem pliku, klikałem reboot i telefon nie chcial sie odpalic w TWRP spróbowałem kliknać pod opcjami na załadowany plik by następnie kliknąć reboot. PS. Telefon był ciepły obecny wynik to 1286 / 3214 Przejdę się jutro do T-Mobile, może mi wymienią kartę od ręki :)
 24. Panowie udało się, system w wersji Polskiej hula aż miło, czy mogę coś zrobić aby telefon działał mi w LTE ? Jestem w sieci T-MOBILE. Dziękuje za pomoc !