Jump to content

l1nku

Użytkownicy
 • Posts

  50
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4C

l1nku's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dobra poddaje się, nie ogarniam tego za dużo tych wszystkich wersji. Mam androida w wersji 7l0 , miui 8.3 - 7.4.27 i nie potrafię zainstalować najnowszej akutalizacji z miuipolska. Po instalacji TWRP managera, wyskoczyło mi że nie mam ROOTA. Teraz pytanie jak mam zrobić roota i co mam później zrobić żeby móc instalować akutalizację tak jak robiłem to dotychczas w androidzie w wersji 5. Chłopaki sorry za niewiedzę, potrzebuje pomocy... :/
 2. Cześć zrobiłem aktualizacje mi4c z androida 5 na androida 7 w kwietniu, wcześniej odblokowałem telefon. Pobrałem z miui Polska najnowsza wersje do mi4c i chciałem zrobić aktualizacje tak jak zawsze , przez aplikacje aktualizacje instaluj z pliku .zip , ale na telefonie wyświetla się czarny ekran z ładowaniem androida a później się wyłącza , czekałem około 5 min i włączyłem go , aktualizacja nie wgrana wersja dalej ta sama, Panowie jakieś porady ?
 3. Od przybytku głowa nie boli , będę miał wersje 2s i 3s Choć dalej nie rozumiem tego dlaczego nie może używać mikrofonu z telefonu, mam super chwytak na telefon i wszystko sobie zaplanowałem właśnie pod taką obsługę. Trochę przykro...
 4. Kupiłem i mega żałuje, Panowie na moją logikę to miało działać tak że dźwięk z mikrofonu telefonu przesyła do roidmi i później na głośniki , dlaczego to tak nie może działać ? Naciąłem się :/ Nie ma to jak dobry zwiad. Mogłem brać 2S.
 5. Ok , system hula. Czy 5 od 7 różnie się czymś graficznie bo nie zauważyłem zmian.
 6. No to nieźle, bo mi się grzeje nawet przy zwykłym użytkowaniu, przepraszam czy mógłbyś potwierdzić czy znalazłem dobry temat apropo odblokowania ?
 7. Cześć, chciałem zakutalizować swojego Mi4c i patrze że na stronie https://miuipolska.pl/download/ jest do pobrania wersja na Androidzie w wersjie 7.0 /MIUI 7.4.27 WOW SZOK SUPER RADOŚĆ Panowie, pobrałem go i wrzuciłem na telefon, można śmiało instalować czy lepiej się wstrzymać ? wolę się spytać bo kiedyś narobiłem sobie roboty że hej. Obecnie lecę na Androidzie 5.1.1 Pozdrawiam serdecznie !
 8. Wróciłem do twrp w wersji 3.0 i zainstalowałem androida z aktualizacją 4.4 , telefon wrócił do wcześniejszego stanu z wszystkimi aplikacjami. Przeżyje Ale misja zakończona niepowodzeniem, miał być anrdroid w wersji 5. Szkoda. FromWP dzięki raz jeszcze za pomoc, poczytam o miflashu w wolnej chwili.
 9. Hmm, nie mam wgranego chyba miflasha, mogę spróbować przez aktualizacje rom eu, ale jak ? Znam tylko tą metode z twrp.
 10. Ekran wygląda jak na załączonym obrazku poniżej : Szkoda ... : / W mi4c wszystko zawsze śmigało jak należy. Spróbuje powrotu do 4.4
 11. Minęło 15 minut, ekran dalej wisi na Mi. Spróbować powrotu do 4.4 czy czekać dalej ?
 12. Ok, proces instalacji zakończony sukcesem klikłem reebot system, pokazało się logo z MI tak jak wcześniej. Mówisz czekać 30 minut... Zaryzykuje. Odezwę się po 20:10 oby to zadziałało. Dzięki za pomoc.
 13. Mam jeszcze 25 minut, pobrałem rom : xiaomi.eu_multi_HM2XWCPro_6.11.3_v8-5.1 i właśnie go instaluje dam mu 10 minut. Jeśli nie to wracam do 4.4 całe szczęście że jest taka możliwość. Dzięki.
 14. Po kliknięciu głośność + , - i power włącza sie twrp przy próbie powrotu do wcześniejszej stabilnej wersji na androdzie 4.4 wyskakuje to : Dlaczego to nie działa jak powinno.. KURDE zaraz przyjdzie na górę i będzie piekło.
 15. Ale feler : / od 40 min.. telefoni stoi na tym ekranie i nic się nie dzieję. POMOCY. Podczas trzymania wyłączania ekranu + zwiększenie głośności telefon się resetuje ale nie włącza się żadne menu, telefon blokuj się na ekranie z napisem mi. Dziewczyna mnie zabije... : / LINK DO ZDJĘCIA :
×
×
 • Create New...