Jump to content

Rob83

Użytkownicy
 • Posts

  191
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Rob83

 1. Mój F1 jest już mocno sfatygowany, ekran popękany, nawala mikrofon, w czasie ładowania wyskakuje komunikat o wolnym ładowaniu a czasami w ogóle się nie ładuję. Jest teraz tyle telefonów ze idzie dostać bzika. Co kupić zatem?. Tak do 1400zł , użytkuje raczej standardowo internet, komunikatory, mapy i zdjęcia. Przydał by się aparat na conajmniej tym poziomie co ma F1. Dzięki za każdą wypowiedz.
 2. Rob83

  nowa bateria.

  cześć. Wymieniał może ktoś oryginalną baterie na inną. Coś kos poleci?? Moja już zamiennik mimo ze czasami ma nawet 50%,telefon się wyłącza. Jest w ogóle sens się w to bawić?. ekran pęknięty ale działa. Może już pora na zmianę?, ktoś coś poleci z dobrym aparatem porównywalnym do tego w Poco. Dzięki wielkie za każdy post.
 3. Koledzy mój brat ma ten telefon i ma z nim problem. Jak ktoś do niego dzwoni to w ogóle nie załącza się ekran. Tele kupione w Polsce, jak coś ta zaraz polecę i podam jak rom lub co tam potrzebujecie żeby to zdiagnozować.
 4. ok wielkie dzięki. Zainstalowałem. Z tego co co widzę to trzeba w tej aplikacji najechać na wyszukiwarkę i po otwarciu jej dopiero użyć funkcji głosowej i szukania . W przeciwnym razie odpala się główna aplikacja youtube i reklamy. Tez tak masz?
 5. Coś to u mnie kolego nie działa. Podaj dokładny link do pobrania pliku bo nie wiem co mam wybrać z tego "folderu". Zainstalowałem z innej strony nie wiem jaką wersję i tam są nadal reklamy.
 6. a czy może ktoś próbował zainstalować na mi box?
 7. A jeszcze jedno pytanie. Po zainstalowaniu tej aplikacji wyskakuję mi często w powiadomieniach "keep microG in background" jak to kliknę przenosi mnie do ustawień optymalizacji baterii. Może ktoś rozjaśnić temat?. To coś w rodzaju kłódki dla tej aplikacji, w sensie ze musi być cały czas aktywna czy jak??.
 8. A to nie ruszam. Śledzę kilka kanałów na YT Pozdrawiam Robert
 9. wielkie dzięki panowie za cierpliwość. Dzisiaj był taki piękny dzień ze chyba szare komórki mi popadały. Działa. Czy teraz mogę odinstalować menedzer vanced, i microG
 10. NonRoot: https://vanced.app/APKs?type=NONROOT Jeśli to ten link to nie działa albo cos tam trzeba wybrać
 11. opcje deweloperskie?. to chyba 3 razy uderzało się palcem w miui aktualizacje czy jakoś tak. Możesz podesłać mi mi link do poprania tego programu
 12. dzięki wielkie. A jaki jest najbardziej aktualny sposób instalacji. O co chodzi z tym root. Już długo nie bawiłem się w takie sprawy . mam miui global 12.0.3
 13. Chętnie zainstalował bym na Pocophonie F1. jest to nadal aktualne?, a może coś innego do oglądania i słuchania z youtube.
 14. Już doszedłem do przyczyn tego problemu. Na pilocie jest przycisk ASPect W którym można wybrać proporcje. W jedynie przy Mi box funkcja auto się gubi i ręcznie trzeba wybrać odpowiednie ustawienia.
 15. Rob83

  Smartfon do 1000

  też dołączam do pytania, lub w cit wyżej półce.
 16. TV marki Panasonic 47as650. Przy każdym przełączaniu kanału wyświetla mi się w lewym górnym roku info o rozdzielczości ekranu i proporcjach. I tak samo ma to miejsce przy podpinaniu innych urządzeń na HDMI. Po wybraniu odpowiedniego HDMI do którego jest wpięty Mi BOX ma takie info jak wyżej.
 17. cześć Kupiłem kiedyś Mibox 4s na alli... Mam taki problem ze mój tv panasonic wykrywa go w trybie 1080P 50HZ i 14:9. Nie mogę go w żaden sposób przestawić na tryb 16:9. nie ma takich ustawień. Można jakoś to obejść?. Denerwują mnie te czarne paski po bokach .
 18. w chwili wyboru sieci z automatu wyskoczy ci strona do logowania. Nie musisz nić instalować. Przynajmniej ja tak miałem. Choć przed aktualizacją nie mogłem wywołać klawiatury, jak teraz jest nie wiem. Zapodaje internet z telefonu
 19. Dziękuje. A możesz coś napisać jak zrobić przeistalowanie klawiatury. oraz jak za pomocą pilota zrobić ten drugi sposób?.. jak skopiować i wkleić. A może jest jakiś plik gdzie zapisywane są dane sieci i tam można wpisać hasło.
 20. tylko kod mam na papierku. Strona do wpisania kodu wyskakuje ale brak klawiatury żeby wybrać znaki.
 21. Cześć. Korzystam z tego mi box za granicą do oglądania telewizji. Problem mam z połączeniem internetowym. Co tydzień dostaje na hotelu kody dostępu do internetu. Przy uruchomieniu wyskakuje mi strona gdzie mam wpisać hasło do internetu, zjeżdżam w pole gdzie się je wpisuje, kursor miga ale nie ma żadnej klawiatury, nie mogę wpisać hasła bo nie ma znaków(klawiatury). Nić nie pomaga wyłączanie i włączanie urządzenia. Można coś z tum zrobić
 22. cześć. A udało ci się w ogóle uruchomić App oclean?. też dzisiaj doszła do mnie szczoteczka. Sciągłem app oclean i wymaga podania konta lub rejestracji. Założyłem już niby dwa konta na dwa różne adresy email. Ma jakiś e mail przyjść którego nie ma. Zalogować na te dane się nie dało. "Błąd numeru konta lub hasła'
 23. rozumiem ze to jest też app o takiej nazwie jak na zdjęciu
 24. spróbuje, choć wolał bym nie instalować dodatkowych app. już i tak mam ich trochę, a ich codzienna aktualizacja mnie dobija.
×
×
 • Create New...