Jump to content

MilyMis

Użytkownicy
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MilyMis

 1. Czytam, czytam, szukam, grzebię... czytałem, że mosfety na płytkach lubią się grzać. Jest jakiś radiator dodatkowy lub jakaś modyfikacja, aby poprawić oddawanie ciepła do otoczenia przez dosyć kiepskie podzespoły?
 2. Przy hamownaiu ok, niech działa, ale jadąc z górki czy chcąc się odpychać nogą nie chce aby mi silnik hamował. Jakaś aplikacja do modyfikacji? Jakiś konfigurator czy coś ? Nie znam się, nowy jestem w tym temacie.
 3. Chcę zmienić koła z 8,5" na 10". Prędkość będzie przekłamywana... Czym to zmienić?
 4. Wyczytałem, że lepiej nie wyłącząć tylko ustawić aktywowanie przy np: 40km/h. Jak tego dokonać?
 5. Ktoś zna sposób na wyłączenie KERS (odzyskiwanie energii) ? Spowalnia to hulajnogę, a odzysk energii jest znikomy. Do tego system ten cierpi bardzo przy jeździe z górki. No i chciałbym móc normalnie się odpychać gdy braknie energii.
 6. Hmmm... Ok, nie widziałem tego [1]. Oczywiście nie zakładałem, że przejadę całe 45km tym bardziej, że ważę ~100kg. Tak na 30 liczyłem. Motus ma prawdopodobnie bardzo słabą amortyzację mimo kół 10". No i gadżetow jest mniej jak np: - uchwyt na telefon / uchwyt do trzymania się dziecka, który chcę wykorzystać w inny sposob / wodoodporne etui na pierdoły itp.
 7. Patrzałem za hulajnogą Xiaomi M365 PRO i do tego zaraz modyfikacja, która pozwoli zmienić na koła 10" pełne bezdętkowe za ~200zł. Łącznie da mi to 2600zł. Chyba w tej cenie nie znajdę nic innego do tej kwoty z zasięgiem 45KM i kołami 10" ? EDIT Dodam, że Motus Scooty 10 2022 odpada, gdyż z 65KM, które ma zrobić daje radę ~35KM co źle świadczy o tej firmie i zastosowanym akumulatorze.
 8. Lista urządzeń, która ma dostać Androida 13. Więcej - Android 13 dla Xiaomi, Redmi i POCO
 9. Taa aograniczy... Xiaomi 12, 12 Pro, 10 Lite, 12S, 12Se.....
 10. Ja mam etui od 3MK, które zasłania wysepkę aparatu zostawiając widoczne tylko obiektywy, dodatkowo ochrania to obiektywy.
 11. Jest fajna aplikacja, która pokazuje często najlepsze wersje GCam na X smartfon - *skasowana reklama*
 12. Telefon jak każde urządzenie - grzeje się. Jako iż to mały złom to nie ma gdzie odprowadzać ciepło... Tyle. Tu nie ma co kombinować. Wydajność - ciepło. Natomiast słabe trzymanie na baterii to spory problem. Co z tego, że telefon ma szybką ładowarkę jak sam w sobie trzyma ~5h. Nie zapowiada się, by miało to się zmienić.
 13. Dodatkowy RAM wyłączony? Ustawienia fabryczne wykonane po przejściu na MIUI 13? Najnowsza wersja softu? Jak z zasięgiem?
 14. Do edycji filmów jest mnóstwo aplikacji. Ja polecam prosty w obsłudze YouCut Video...
 15. Messenger i facebook mają obecnie spore problemy z swoimi aplikacjami. Ciągle coś nie działa. Nie ważne czy to modyfikacja MIUI czy oryginalny soft.
 16. Numerki, cyferki = większa cena. Dla użytkownika grzejący się smartfon z nadmierną mocą ograniczony przez przegrzewanie. To nie ma sensu przecież.
 17. Przytrzymaj ikonkę aplikacji Xiaomi Zdrowie i wybierz "Informacje o aplikacji"e. Teraz z "Oszczędzanie energii" wybierz "Bez ograniczeń". Włącz także "Autostart".
 18. To coś nic nie zmienia... To taka bajka jak kiedyś "Kalibracja baterii" - https://dawidbier.pl/aplikacje-programy/kalibracja-baterii-w-androidzie
×
×
 • Create New...