jasiek60

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About jasiek60

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Się wyjaśniło. Część samochodów z końcówki 2019 ma oprogramowanie, które wymaga aktualizacji. Po wizycie w serwisie VW i darmowym upgrade oprogramowania w radiu telefon bez problemów łączy się z radiem i z aplikacji można korzystać.
 2. Co to znaczy, czy się opłaca? Mam, bo chcę mieć, chciałem zapłacić cenę, za jaką był do kupienia i zapłaciłem. Wiedziałem, że w tej cenie nie będę miał Apple Watch czy szóstego fenixa od Garmina. Wiedziałem i zupełnie mi to nie przeszkadzało. Zegarek nadal mi się podoba, wgrałem sobie czeską tarczę (a czemu miałem nie wgrywać), kilka polskich tarcz oczywiście też jest do wgrania. To tylko gadżet, ale czasem cieszy. Ale żeby cokolwiek się opłacało? Nie wiem, co się opłaci akurat tobie. Ja nie czuję się oszukany, że zdecydowałem się na zakup. No tak, ale to subiektywne odczucia, więc co ci można odpowiedzieć.
 3. Spróbuj metody "na polskie litery w powiadomieniach". GTR ma pliki systemowe przenoszone za pośrednictwem telefonu. Domyślnie nie masz polskich liter w powiadomieniach, tylko krzaczki. Metoda jest banalna, chociaż bzdurna. Odinstalowujesz aplikację amazfit, zmieniasz w telefonie język na włoski, instalujesz amazfit, próbujesz sparować z zegarkiem, a wtedy są przesyłane pliki do zegarka i masz go po włosku. Po powtórnej zmianie języka na polski w telefonie napisy w zegarku robią się angielskie. Może tą metodą się uda, pośrednio instalując jakiś inny język w telefonie i wysyłając w tym języku pliki systemowe do zegarka.
 4. A może znacie kogoś, komu w citigo, seacie mi, czy właśnie w Upie działa? Ładnie łączy się przez bluetooth z radiem, tylko z aplikacją połączyć się nie chce. Może ktoś z waszych znajomych ogarnął temat? Z wszelkie informacje dziękuję, nie chcę zmieniać telefonu, ale nie chcę też pozbawiać się możliwości, jakie daje oprogramowanie Upa. Cieszyłem się z MIUI 11, a teraz nie umiem połączyć telefonu z M+M.
 5. Nie mam pojęcia. Zegarek kupiony przez saturn.de, udało się go sparować, tyle, że AOD działa kilka minut. Czy jestem jedyny? Chyba nie, znalazłem na niemieckim forum, polecam przetłumaczyć translatorem, idzie zrozumieć: https://www.mi-forum.net/threads/aod-geht-abends-aus.8779/ Właśnie się aktualizuje, nowe firmware, ciekawe, czy coś zmieni
 6. Możliwe, że coś zmienili, bo po pierwsze, tarcza jest inna, niż na niektórych zdjęciach, nie składa się z obwódek cyfr, tylko przypomina tą z bip-a. Godziny u góry i minuty na dole. A po ok. 5 minutach znika. Czyli "taki prawie" AOD.
 7. Wybaczcie, może naiwne pytania, ale nie mogę sobie poradzić. 1. Wchodzę w zegarku do ustawień AOD i widzę, że można wybrać albo tarczę cyfrową, albo ze wskazówkami, albo w ogóle żadnej tarczy nie wyświetlać. Czy jest możliwość w tym miejscu wybrania do wyświetlenia podczas bezczynności innej tarczy? Można wgrać tarczę, która będzie wyświetlana podczas tych 8 sekund aktywności, a czy można zmienić tarcze "wygaszaczowe", oryginalna jest wstrętna? 2. U mnie jest tak, że odłożony zegarek wyświetla przez kilka sekund wybraną tarczę "główną", po czym przechodzi do tarczy AOD. Niestety, po niedługim czasie ta tarcza znika, a zegarek robi się czarny, nie ma żadnego AOD. Czy ta tarcza może być wyświetlana cały czas? Nie śpię w zegarku, a chciałbym w nocy mieć możliwość kontroli godziny. Da się to ogarnąć? Pozdrawiam!
 8. Dziś pokazało mi, że jest stabilna 9.5.9.0 zainstalowane, działa.
 9. Mój (taki sam) ma 9.5.8.0 Spróbuj "ręcznie". Wejdź w ustawienia - informacje o telefonie - aktualizacja systemu. Może w ten sposób?
 10. Może się i da, ale ja nie umiem znaleźć. Czy w miui jest możliwość, by pewnym aplikacjom pozwolić na ściąganie danych w tle, a innym zabronić i zmusić, by wszystkie dane pobierały tylko, jeśli telefon korzysta z wifi? Wiem, są programy, w rodzaju NetGuard, tyle że ponoć, jak wynika z opisów "czasem się wyłącza". A może coś podobnego w miui jest i ja o tym nie wiem, a jeśli nie ma, to może byłaby możliwość coś podobnego w ramach miuipolska zaimplementować (jako kolejny dodatek)? Chodzi mi o zablokowanie przede wszystkim facebooka, który nałogowo żre dane, łącząc się co chwilę, by sprawdzić, czy przypadkiem Damianek nie polubił posta Kingusi! Nie, nie o odinstalowanie chodzi, ale właśnie o zablokowanie transferu i zapytań dla programów, które mogą poczekać i automatycznie ściągnąć wszystko, jak będą miały wifi. Przy okazji, fajnie byłoby, żeby facebookowy messenger działał, a sam facebook nie. Z góry dziękuję za sugestie.
 11. Wczoraj wykryło mi, że jest aktualizacja samouczka. I pokazuje, że samouczek chce dostępu do aplikacji "telefon". Czy mógłbym się dowiedzieć po co samouczkowi dostęp do telefonu. Czyżby samouczek chciał sobie czasem gdzieś zadzwonić?
 12. Przesyłam całego maila w oryginale: Guten Tag, Amazon.de hat eine wichtige Nachricht zu einem von Ihnen bestellten Produkt. Diese(n) Artikel hatten Sie gekauft: -------------------------------------------------------------------------- "Xiaomi Redmi Note2 Pro 2 + 32GB 4G LTE Dual Sim MIUI 7 Octa-Core 2,2 GHz 5,5-Zoll FHD 5 + 13MP Wei" -------------------------------------------------------------------------- Laut den RAPEX-Meldungen der EU-Generaldirektion Gesundheit und Verbraucher besteht bei diesem Artikel die Gefahr eines Stromschlags. Die Meldung bezieht sich ausschließlich auf die Ladegeräte des Typs CH-P002 und betrifft nicht das Smartphone oder USB Kabel. Die betroffenen Ladegeräte erkennen Sie an einem losen Netzsteckeradapter für europäische Steckdosen, die auf einem Ladegerät für die USA angebracht sind. Bei diesen Artikeln bestehen die Anschlüsse vollständig aus Metall und besitzen keine CE Kennzeichnung. Die originale Meldung (in Englisch) finden Sie auf der offiziellen Website der Europäischen Union "Europa" in der wöchentlichen Übersicht der RAPEX-Meldungen 16/2016 unter Ref. A12/0476/16: http://ec.europa.eu/consumers/consumers_safety/safety_products/rapex/alerts/main/index.cfm?event=main.notification&search_term=A12/0476/16&exclude_search_term=0&search_year=2016 Wir bitten Sie, den Artikel nicht mehr zu verwenden und zu entsorgen. Als kleine Wiedergutmachung möchten wir Ihnen einen Amazon.de Gutschein in Höhe von 10 EUR anbieten. Sie finden diesen Gutschein ganz unten angefügt. Falls Sie den Artikel für jemanden anderes gekauft haben, leiten Sie ihm diese E-Mail bitte weiter, so dass er von dem möglichen Sicherheitsrisiko erfährt. Ihre Sicherheit hat bei uns oberste Priorität und wir bedauern den Vorfall sehr. Freundliche Grüße Kundenservice Amazon.de http://www.amazon.de W pudełku była ładowarka z płaskimi stykami, kabel USB i przejściówka z płaskich styków na okrągłe. I ta przejściówka im sie nie podoba prawdopodobnie, że niby można przypadkowo dotknąć tych płaskich styków, mogą się wysunąć z przejściówki. Proszą, żeby zaprzestać używania i "unieszkodliwić", ale ja nie posłucham. Fajna dwuamperowa ładowarka, to czemu mam nie korzystać, jak wszystko działa. A 10 ojro się pewnie przyda, miło, że tak załatwiają.
 13. Jako że swój RN2 Prime kupiłem przez niemieckiego amazona, dostałem dzisiaj maila, że mojam ładowarka może mnie zabić i w związku z tym oni proponują mi 10 Euro zwrotu, do realizacji przy kolejnych zakupach. Dla zainteresowanych: http://ec.europa.eu/consumers/consumers_safety/safety_products/rapex/alerts/main/index.cfm?event=main.notification&search_term=A12/0476/16&exclude_search_term=0&search_year=2016
 14. No właśnie. Aparat Lumix DMC-LF1, ze starym tabletem samsunga bez problemu się łączy i daje radę sterować, a z RN2 Prime MIUI 6.3.17 połączyć się nie chce. Jakieś sugestie, może ktoś ma panasonica z wifi i temat przerabiał?
 15. Wiem, zapłaciłem 2.99€ ale tych, którym mama mało kieszonkowego daje Open Camera również ucieszy.