Jump to content

jasiek60

Użytkownicy
 • Posts

  29
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

jasiek60's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

3

Reputation

 1. No wyświetlają mi się. Tylko pożytku nie mam z tego wyświetlania żadnego. Jeśli klikam na "download", to mi się ściąga aplikacja telegrama. Jeśli kliknę na link, to też mi się plik nie ściąga. Jakby telegram nie chciał dawać tym, co nie są jego członkami. No chyba, że coś źle robię?
 2. Fajnie, tylko czemu te pliki są w większości umieszczane na telegramie? Ja rozumiem, że to wygodnie dla osób, które z telegrama korzystają, prowadzą tam dyskusje, ale kiedyś pliki można było pobierać np. z GitHuba, bez konieczności otwierania kont, czy rejestrowania się. Oczywiście, że twittera również nie mam, ani nie publikuję filmów na YT
 3. Wybaczcie, ale naprawdę nie potrafię znaleźć. Czyżby nie było? Do tej pory u konkurencji miałem w aparacie wyświetlane zielone linie w momencie, kiedy krawędź telefonu była poziomo. Tutaj poziomicy nie mogę wyszukać. Nie wyświetla się ani w oryginalnej aplikacji Xiaomi, ani w GCam MTSL. Da się włączyć? Mam Xiaomi 11T, bez Pro. Dzięki z góry za wszelkie informacje. Oczywiście siatkę bez problemu można włączać i zmieniać, ale poziomicy w tym miejscu nie ma.
 4. A spróbuję. Przy okazji, czy ktokolwiek próbował spolszczyć DCam? Tak, żeby aplikacja aparatu wyświetlała się po polsku?
 5. Różnica pomiędzy MTSL, a aparatem Xiaomi jest na tyle duża, że jak dla mnie pozostawiam rozdzielczość 3000 × 4000, czyli 12 MP. W sumie to w tej rozdzielczości i tak rzadko zdarza się zdjęcia oglądać. Pewnie w pełnej rozdzielczości aparatu byłoby jeszcze lepiej, ale to, co mam, dla mnie w zupełności wystarcza. Jest dużo lepiej. Przy okazji, dużo lepiej aparaty (oba) oddają np. barwę skóry i do portretu z GCama naprawdę nie można się przyczepić. Kupiłem wersję z Mediatekiem, bo w teście notebookcheck.com pokazywał rewelacyjne właściwości GPS i faktycznie jest to prawda. Widziałem, że zdjęcia są takie sobie. Teraz okazuje się, że nie sensor jest winny, a oprogramowanie, bo po przejściu na GCam wszystko jest w porządku.
 6. Tak na szybko. Różnica jest naprawdę duża. Zainstalowałem z pierwszego linku od MTSL, oczywiście z plikiem konfiguracyjnym. Oryginalne zdjęcie ma 3,9 MB, to z GCam 7.6. To drugie ma o wiele większą dynamikę i zdecydowanie inny balans bieli. Tak na szybko, wrażenia z oryginalnego aparatu xiaomi są przeciętne, zdjęcie jest wypłowiałe, szczególnie że dziś oświetlenie kiepskie. Malkontentom, którzy narzekają na aparat przyznaję rację. Koniecznie trzeba zmienić na GCam i wówczas już wrażenia są zupełnie inne. Acha, działają wszystkie aparaty. Zarówno szeroki, jak i macro. Dziękuję za pomoc!
 7. No właśnie, kupiłem 11T, bez Pro, na Mediatek Dimensity 1200-Ultra. Z telefonu jestem zadowolony. wersja z większą pamięcią RAM. Szczególnie GPS działa rewelacyjnie. Zaktualizowało mi do Androida 12 i MIUI 13. Czy mogę na tym telefonie mieć aparat google, jeśli tak, to jaki, skąd, skąd plik konfiguracyjny. Wersja PRO, opisywana w innym wątku jest na Smartdragonie 888 i podejrzewam, że może coś nie pasować. Może ma ktoś jakieś doświadczenia?
 8. Się wyjaśniło. Część samochodów z końcówki 2019 ma oprogramowanie, które wymaga aktualizacji. Po wizycie w serwisie VW i darmowym upgrade oprogramowania w radiu telefon bez problemów łączy się z radiem i z aplikacji można korzystać.
 9. Co to znaczy, czy się opłaca? Mam, bo chcę mieć, chciałem zapłacić cenę, za jaką był do kupienia i zapłaciłem. Wiedziałem, że w tej cenie nie będę miał Apple Watch czy szóstego fenixa od Garmina. Wiedziałem i zupełnie mi to nie przeszkadzało. Zegarek nadal mi się podoba, wgrałem sobie czeską tarczę (a czemu miałem nie wgrywać), kilka polskich tarcz oczywiście też jest do wgrania. To tylko gadżet, ale czasem cieszy. Ale żeby cokolwiek się opłacało? Nie wiem, co się opłaci akurat tobie. Ja nie czuję się oszukany, że zdecydowałem się na zakup. No tak, ale to subiektywne odczucia, więc co ci można odpowiedzieć.
 10. Spróbuj metody "na polskie litery w powiadomieniach". GTR ma pliki systemowe przenoszone za pośrednictwem telefonu. Domyślnie nie masz polskich liter w powiadomieniach, tylko krzaczki. Metoda jest banalna, chociaż bzdurna. Odinstalowujesz aplikację amazfit, zmieniasz w telefonie język na włoski, instalujesz amazfit, próbujesz sparować z zegarkiem, a wtedy są przesyłane pliki do zegarka i masz go po włosku. Po powtórnej zmianie języka na polski w telefonie napisy w zegarku robią się angielskie. Może tą metodą się uda, pośrednio instalując jakiś inny język w telefonie i wysyłając w tym języku pliki systemowe do zegarka.
 11. A może znacie kogoś, komu w citigo, seacie mi, czy właśnie w Upie działa? Ładnie łączy się przez bluetooth z radiem, tylko z aplikacją połączyć się nie chce. Może ktoś z waszych znajomych ogarnął temat? Z wszelkie informacje dziękuję, nie chcę zmieniać telefonu, ale nie chcę też pozbawiać się możliwości, jakie daje oprogramowanie Upa. Cieszyłem się z MIUI 11, a teraz nie umiem połączyć telefonu z M+M.
 12. Nie mam pojęcia. Zegarek kupiony przez saturn.de, udało się go sparować, tyle, że AOD działa kilka minut. Czy jestem jedyny? Chyba nie, znalazłem na niemieckim forum, polecam przetłumaczyć translatorem, idzie zrozumieć: https://www.mi-forum.net/threads/aod-geht-abends-aus.8779/ Właśnie się aktualizuje, nowe firmware, ciekawe, czy coś zmieni
 13. Możliwe, że coś zmienili, bo po pierwsze, tarcza jest inna, niż na niektórych zdjęciach, nie składa się z obwódek cyfr, tylko przypomina tą z bip-a. Godziny u góry i minuty na dole. A po ok. 5 minutach znika. Czyli "taki prawie" AOD.
 14. Wybaczcie, może naiwne pytania, ale nie mogę sobie poradzić. 1. Wchodzę w zegarku do ustawień AOD i widzę, że można wybrać albo tarczę cyfrową, albo ze wskazówkami, albo w ogóle żadnej tarczy nie wyświetlać. Czy jest możliwość w tym miejscu wybrania do wyświetlenia podczas bezczynności innej tarczy? Można wgrać tarczę, która będzie wyświetlana podczas tych 8 sekund aktywności, a czy można zmienić tarcze "wygaszaczowe", oryginalna jest wstrętna? 2. U mnie jest tak, że odłożony zegarek wyświetla przez kilka sekund wybraną tarczę "główną", po czym przechodzi do tarczy AOD. Niestety, po niedługim czasie ta tarcza znika, a zegarek robi się czarny, nie ma żadnego AOD. Czy ta tarcza może być wyświetlana cały czas? Nie śpię w zegarku, a chciałbym w nocy mieć możliwość kontroli godziny. Da się to ogarnąć? Pozdrawiam!
 15. Dziś pokazało mi, że jest stabilna 9.5.9.0 zainstalowane, działa.
×
×
 • Create New...