Skocz do zawartości

galakty

Użytkownicy
  • Postów

    6 203
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    55

Treść opublikowana przez galakty

  1. Jak mam dopłacać komuś na allegro to wolę z IBG skorzystać.
  2. Widzę, że nawet nie przeczytałeś regulaminu Goldwaya a gadasz głupoty. Jakbyś doczytał to byś wiedział w jakich przypadkach wysyłka jest darmowa a w jakich płatna. Ale rozumiem, takie czasy że mówimy głupoty nie sprawdzając nawet w 5 minut o czym mówimy.
  3. Co Wy macie z tym brakiem gwarancji na aliexpress? Gwarancja JEST tylko musisz odesłać daleko. Na pewno lepsza gwarancja niż na alledrogo.
  4. Co mają powiedzieć? Oddać telefon do serwisu. Pewnie taka ich polityka teraz będzie. Zresztą... Było za dobrze. Czy Samsung daje toolsy do wgrywania userom przez deep flash? Nie, oddajesz do serwisu. Jeśli Xiaomi pójdzie tą drogą, to powodzenia. Może mam odesłać do Chin żeby mi odceglili telefon?
  5. Na pewno nie Technos.
  6. Przecież Acid dawał info, że romy wrócą 10 lutego.
  7. To nie wiem, widocznie z tą biblioteką się gryzie.
  8. Nie działa całkiem czy nie masz 30fps a 29fps? Bo jeśli to drugie to tak ma być.
  9. To ten OIS już działa? Bo kilka osób pisało, że pomimo kalibracji na MIUI8 nadal nie działa w pełni w 4 osiach (blokuje się w którymś boku).
  10. galakty

    Custom kernel

    Zostaw to co masz tylko zmień syfmiui na normalny soft. Te governory to pic na wodę.
  11. @slimdick Bo nie wiem czy chodzi mu o zdjęcie całościowo, czy o pogląd... Bo pogląd to sprawa drugorzędna i można to zmienić (co jest głupie ale się da w jakieś apce na pewno). A samego zdjęcia 16:9 13 mp nie da się zrobić bo sensor ma rozmiar 4:3 w 13 mpx. Z obiektu 4:3 nie zrobisz obiektu 16:9. EDIT: Poprawiłem bo się nazi grammar przyczepił
  12. Ale jak kupisz telefon, na którego nie ma globala to zapewne wrzuci syfmiui... Mi4c na przykład.
  13. Dobra wymiękam, kompletnie nie rozumiem tego obcego języka nade mną. Chciałem pomóc i wytłumaczyć ale nawet po polsku wyjaśnić nie umiesz o co Ci chodzi...
  14. galakty

    Custom kernel

    Takie podkręcanie miało sens na słabych telefonach. Miałem kiedyś LG L5 i tam po dodaniu 200 MHz telefon odżył. Wydaje mi się, że ktoś po prostu nie ma pojęcia jak obecne sprzęty działają i chce coś poprawić... Więcej zepsujesz niż z tego zyskasz.
  15. A to innych telefonów nie ma? Jeśli komuś przeszkodzi blokada EDL w użytkowaniu telefonu, to go chyba nie kupi - przecież to proste.
  16. Dlatego dostanie dobry aparat z kiepskim softem. Niby flagowy, a jednak Redmi. Osobiście nie widzę żadnego sensu osobnej "podmarki". Za dużo tych telefonów.
  17. @XiaoRén Wiesz jak można by Redmi Pro zrobić? Niech ma SoC, baterię itp ze zwykłych Redmi, a aparat i soft z serii Mi. Czyli mamy dobry sensor + tryb manualny a reszta budżetowa. Sam bym chyba kupił, bo jedynie w Mi ciągnie mnie do aparatów.
  18. galakty

    Custom kernel

    Powodzenia w czekaniu.
  19. Wyjaśnisz mi tę cudowną technologię? Jak z sensora w rozmiarze 4:3 zrobisz pełnowymiarowe zdjęcie 16:9? EDIT: Tobie chodzi o wizjer?
  20. Uruchamiamy telefon w trybie fastboot (Power + Vol Down), aż zobaczymy ludzika xiaomi pastwiącego się nad robocikiem To robisz albo przed podłączeniem telefonu albo po, nie pamiętam już... Kombinuj. Cała operacja to 20 minut.
  21. uruchomi ona w telefonie awaryjny tryb recovery Jak chcesz bez telefonu to zrobić?
  22. Ale jak chcesz zrobić 16:9 przy 13 mp? Przecież to i tak obetnie zdjęcie.
  23. Czyli opcja ta nie zadziała na telefonach, które wyjdą fabrycznie na sofcie zblokowanym? Na przykład Mi6?
  24. Na razie to żadnego nie ma przecież.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...