Jump to content

raven66

Użytkownicy
 • Posts

  150
 • Joined

 • Last visited

About raven66

 • Birthday 30/10/1979

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gród Smoka

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 5

Recent Profile Visitors

1,467 profile views

raven66's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

4

Reputation

 1. Mam to wyłączone, Mi 11, MIUI Global 12.5.4. W 8/10 przypadkach działa pisanie. W 2/10 się zacina - albo "Initializing" trwa kilkanaście sekund i potem i tak się wyłącza, albo napisze parę słów i koniec.
 2. Ale... moment. Ja mam MIUI 11 z Androidem 10 (dev ROM) od co najmniej 2 miesięcy już, na Mi Mix 2S. To o coś innego chodzi?
 3. Celowo pytałem o możliwość zapisu na NAS, bo NAS kontroluję ja. Chmura, kontrolowana przez zewnętrzne firmy, niespecjalnie mnie interesuje.
 4. Też się przymierzam do zakupu kamery, ale mam takie pytanie laika: czy któraś z kamer kompatybilna z Mi Home umożliwia rejestrowanie i zapisywanie w pętli np. na NAS? Rozumiem że te kamery nagrywają w pętli, jeśli jest włożona karta SD? Czy nie? Czy nagranie jest robione tylko w momencie wykrycia ruchu?
 5. To jest taki strzał mocno w ciemno, ale wydaje mi się, że warto spróbować - ja też tak miałem, że czujnik mi nie wygaszał ekranu, podczas połączenia ekran zostawał włączony. Przyczyną była aplikacja, która "nakładała" na górną warstwę (nie wiem jak to opisać), jakby "nad" aplikację dodatkowe swoje okienko - coś takiego, jak Yanosik odpalony w tle (ma taki dodatkowy mały pływający widget). U mnie tą aplikacją był True Phone - miałem włączoną opcję pokazywania "plakietki" z identyfikacją karty SIM, też właśnie taką pływającą. Kiedy była włączona, ekran mi się nie wygaszał. Po jej wyłączeniu, odpukać, póki co, problem zniknął. Może to nie jest w ogóle powiązane, ale zanim zrobisz wipe, warto sprawdzić, czy nie masz jakiejś apki, która wyświetla się nad innymi. Nic cię to nie kosztuje.
 6. Można wgrać Pixela i będzie działało poprawnie. Przymierzam się do tego w wolnej chwili.
 7. Wszystko to znaczy co dokładnie? Wszystko co używała wcześniej na Moto G5, na Mi 5 @ Pixel również działa bez problemu. Ale jeśli masz na myśli konkretną aplikację czy funkcję, to napisz konkretnie.
 8. Nie działa. Cała funkcja jest wykastrowana. Urządzenia dodane, blokada nie jest zniesiona, cały czas wymagane jest odblokowanie PINem/palcem. I wygląda na to, że nie tylko ta funkcja jest upośledzona. Voice Match z Asystenta również - co w sumie ma sens, bo Voice Match też "należy' do Smart Lock. Używam Nova Launcher i jest tam opcja, aby launcher na pulpicie wykrywał "OK Google". Kiedyś, chcialem nauczyć telefon mojego głosu, więc dodałem próbki do Voice Match. Wykrywanie OK Google działało przez kilka godzin, potem zupełnie przestało już na amen działać. Teraz wywaliłem zapisane dane głosu i wykrywanie "OK Google" w Nova znowu działa.
 9. Na to właśnie wygląda. Ja nie mam Mi Banda ani nic podobnego, natomiast noszę Garmin Fenix 5 i O DZIWO Fenix jest możliwy do dodania w "odblokuj przez BT" tym natywnym z MIUI, natomiast nie ma go w Smart Lock tym od Google. Za chwilę jeszcze sprawdzę, czy słuchawki BT (które mogę dodać do Smart Lock) zadziałają jako odblokowanie smartfona. Jeśli nie, to będzie z tego wynikało, że w MIUI upośledzono celowo natywną funkcję Androida. Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 10. Tak, znam to miejsce w ustawieniach. Nie mogę dodać tu mojego radia w samochodzie, nienie wykrywa mojego urządzenia mojego radia nawet mimo tego że aktualnie jestem właśnie z nim połączone i normalnie połączenie Bluetooth jest aktywne. zainstalowałem tą aplikację również ten Smart lock launcher dodałem radio wykrył sparował poprawnie twierdzi że jest Smart lock i nadal jest zablokowany pinem przy próbie odblokowania mimo tego że twierdzi że jest Smart lock Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 11. Przy pierwszym parowaniu nowego telefonu (Mi Mix 2S) z radiem BT w samochodzie niestety odrzuciłem zapamiętywanie, żeby powiązał Smart Lock z tym radiem. Oczywiście teraz nie mogę znaleźć tej funkcji w nakładce MIUI, czyli nie mogę zrobić tak, żeby przy połączeniu telefonu z samochodem można go było odblokować bez wzoru/PINu/palca. Próbowałem odparować radio i sparować ponownie, nie wyskakuje już Smart Lock. Jest tylko jakaś funkcja "odblokuj za pomocą urządzenia Bluetooth", ale moje radio tam się nie pojawia. Czy ten programik pozwoli mi ustawić Smart Lock na radio w samochodzie? I czy jest bezpieczny?
 12. A masz ukryte te aplikacje w MAgisku w sekcji Hide?
 13. Czy dioda powiadomień w Mix 2S jest tylko biała? Nie posiada innych kolorów?
×
×
 • Create New...