-
Postów
3 996 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
148
Treść opublikowana przez Master
-
no ta funkcjonalność jest w ustawieniach konta google - apka jest zainstalowana tyle że nie można jej uruchomić - ale płatność myślę że powinna przejść ... w ustawieniach NFC też jest google pay do wyboru - tak więc pod koniec tygodnia sprawdzę czy uda się puścić opłatę dla tmobila a w weekenda zrobię zakup zbliżeniowo i będzie wszystko jasne 🙃 ogólnie wygląda że powinno być ok ...
-
włączenie na domyślne google pay nie zmienia tu sytuacji ... nadal apka się nie odpala 🙃 tak - mi do niczego to niepotrzebne ale chciałem sprawdzić czy będzie ok - bo dużo było tych informacji że są z tym problemy - ot tak bardziej z ciekawości niż potrzeby to wrzuciłem - no i tak jak pisałem - jak wejdziemy do GW przez zakładkę Googla w ustawieniach - wszystko jest ok - przy najbliższej okazji sprawdzę jeszcze czy pójdzie przez to zbliżeniowka i czy przejdzie płatność kartą (akurat za kilka dni opłacę tak rachunek w apce tmobile) - ciekawe z tą apka portfela to to że nie miałem jeszcze takiego błędu i problemu 🙃 ogólnie i bez tej apki powinno to działać no ale postaram się z tym uporać ...
-
no ja już zrobiłem ta certyfikacje i jest ok ... za to wywala mi dziwny błąd przy uruchomienie portfela Googla 🙃 co ciekawe jak wejdę do tego portfela przez ustawienia telefonu i zakładka Googla to wygląda że jest ok - za to jest komunikat że urządzenie nie spełnia warunków bezpieczeństwa - apka integrity check przechodzi ok - poprawka Xiaomi eu z 5 grudnia też wrzucona ... update - z komunikatem o braku spełnienia wymagań bezpieczeństwa już sobie poradziłem ... jest ok ... ale apka GW dalej nie chce zaskoczyć 🙃
-
no ok - tylko u mnie nie ma tego monitu że jest update ... 🙃
-
wszystkie dane wyczyszczone infa o aktualizacji nie ma ale ten monit i wykrzyknik w skanerze zostaje jak był ... ogólnie to dziwne że pokazuje to info o aktualizacji skoro jej nie ma ... 🙃
-
właśnie zrobiłem ... wpadłem na pomysł żeby poczyscic wszystkie dane zarówno usługi Googla jak i sklepa ...zrobiłem restart fona uruchomiłem sklepa i już jest ok 🙃 oczywiście wcześniej zrobiłem ta rejestrację id u nich ... no i to zalatwia sprawę ... integrity jest ok - dwa pierwsze zielone i ostatnia czerwona a ten wykrzyknik to chyba wygląda że to coś z aktualizacją? pokazuje to na środowisko płatności ...
-
a tak zapytałem - bo i przy skanowaniu urządzenia jest wykrzyknik przy zabezpieczeniach ... może trzeba ta apke sklepu przeinstalować ... o ile da się to zrobić własnymi siłami 🙃
-
no ja od razu jak tylko postawiłem ta wersję 11.17 to przeszukałem ... teraz to samo zrobiłem na tej grudniowej ... i też ni ma 🙃 można by jakiś suwak gdzieś dać do tego w lokalizacji ... takie suwaki doszły kiedyś dla ikonek na pasku statusu i pogodziło to od razu zwolenników i przeciwników ich wyświetlania 🙃
-
MIUI od Xiaomi.eu/MIUI Polska: błędy i braki w tłumaczeniu
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
no to trudno powiedzieć ... bo u mnie też był przecież taki komunikat a potem wskoczyło ... a romu nie ruszałem ... podobne problemy były wcześniej też dla 11 - a potem to naprawili ... to już leży w kwestii Googla ... a czy rom ma tu swoje trzy grosze to nie wiem ... -
MIUI od Xiaomi.eu/MIUI Polska: błędy i braki w tłumaczeniu
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
U kolegi to już działa? Podobno problem był po stronie Google tyle że u mnie nic się nie poprawiło do chwili obecnej , nie działa to nadal u kolegi jest zainstalowana wersja listopadowa 🙃 -
Xiaomi 14/Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
z trading shenzen - z wysyłką typu global priority nie masz cła i vatu ... czyli koszt zakupu jest dokładnie taki jak tam podają cenę - też można zrobić przelew przez przelewy24 - to nie ma za to dodatkowych opłat ... a czekasz jakieś 2 tygodnie ... -
Xiaomi 14/Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
no nasz system Xiaomi eu - to o czym tu piszemy na forum - tylko żeby to zrobić musisz mieć odblokowany bootloader - a potem to już formalność ... na razie wszystko jest luks ... -
Xiaomi 14/Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
no z tego co pamiętam ma ... https://www.dxomark.com/xiaomi-13-ultra-camera-test/ ale domyślnie chyba to jest wyłączone ... i ma chyba dwa nastawy ... tzn. maks otwarta i maks zamknięta - tak to rozumiem z tego opisu ... -
Chyba nie da się ... Przynajmniej na razie ... Nie widziałem nigdzie żeby była możliwość pozbycia się tego 🙃 tam tylko to śledzenie aktywności aplikacji można wyłączyć ale to tylko te logi ... Przy okazji - da się jakoś zrobić żeby wskoczył certyfikat Play protect? zrobiłem na wszelki wypadek takie coś ... https://github.com/K3V1991/Fix-This-Device-isnt-Play-Protect-certified to id to można wziąć z apki device info
-
Xiaomi 14/Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Dzisiaj wrzuciłem nowy build systemu - póki co wszystko bezproblemowo ... Na razie żadnych zastrzeżeń ... -
Ciekawe ... A można temat rozwinąć trochę ... Tzn. da się zrobić żeby były widoczne cały czas?
-
System wrzucony ... Na razie wszystko w porządku ... Portfel google wygląda że też jest ok - integrity dwa pierwsze zielone - tak zastanawiam się tylko czemu system nie pokazuje ikonek na pasku statusu typu NFC VPN budzik itp - są one widoczne tylko po rozwinięciu dostępu do ustawień a w trybie pulpitu ich nie widać ... To samo było też na poprzedniej wersji z której korzystałem czyli 11.17
-
Czyli jeszcze czekamy ... Tam widziałem że jest do pobrania - no ale jeśli tak to zostajemy na razie przy fadtboocie 🙃 tu prośba do Pana że jak będzie już dobra wersja proszę dać znac ...
-
@Kacper Skrzypek twrp wrzucamy na 14 z komendą flash czy boot? Ja już pobieram nowy rom ...
-
Taka uwaga co do tych problemów z MMS o których było tu masa wpisów ... Na wersji 11.17 mmsy działają tylko trzeba dodać dodatkowy punkt dostępu i ustawić go jako domyślny - wywali to wtedy mobilnego neta za to mmsy działają bez problemu 🙃 ale zakładam że internet powinien być ustawiony jako aktywny punkt dostępu a usługa SMS/MMS powinna korzystać z tego drugiego - dodanego przez nas - czego na tej wersji nie robi ... A nie wiem czy można i internet i MMS skonfigurować w jednym punkcie ...
-
MIUI od Xiaomi.eu/MIUI Polska: błędy i braki w tłumaczeniu
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
To jeszcze jedno 🙃 Tu przejdź do aparatu chyba można też poprawić bo niepotrzebnie obok siebie jest - i , -
@Kacper Skrzypek błędy w tłumaczeniach dawać tutaj czy tam w innym dziale? Wrzuciłem tam ale tak podpytuje na wszelki wypadek ... Żeby śmietnika nie robić 🙃
-
MIUI od Xiaomi.eu/MIUI Polska: błędy i braki w tłumaczeniu
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
Taki detal jak w załączeniu - nie usunięty tekst po angielsku - hyperos wersja 11.17 -
Tam było na DHL tylko ... A przekierowalem bo takie powiadomienie było z ali że można ... To zmieniłem ... Tam z mapki można wybrać pickup point ... Tak z ciekawości wziąłem i pewnie szybciej będzie jak przez pocztę ...
-
Xiaomi 14/Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
no sam jestem ciekawy co tam do ultry wsadza - prawdopodobnie maja byc juz obiektywy Sonego ... moze tez peryskopowy teleobiektyw ... no ale to trza zaczekac na przecieki ... no i premiera to jeszcze sporo czasu ... jak Ci sie nie spieszy to zaczekaj ... mi akurat jakos na aparatach az tak mocno nie zalezy - ze mnie taki fotograf jak z prosiaka astronom choc ta przeslona calkiem fajnie mozna sie pobawic ... sprawdzalem jak to wychodzi - fajne refleksy swietlne mozna zlapac ... ot zawsze dodatkowy bajer ... a i dla tych co troche lepiej w tym siedza gra warta swieczki ...
