werrew77

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About werrew77

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 2 Prime

Recent Profile Visitors

416 profile views
 1. Wysłałem wczoraj również, ale na razie ... . Czy coś doraźnie można zrobić z tym gps-em samemu?
 2. Tak czytam, czyta i w końcu zgłupiałem. Kupiłem sobie Amzfit Bip. Wgrałem soft polski wg poleceń z pierwszej strony. Wszystko było ok, gps, powiadomienia, wszystko działało. Potem , po aktualizacji zdaje się, że jakiś tydzień, może więcej temu, rozjechały mi się polskie opisy. Po ponownym wgraniu softu, zgodnie z tym co czytałem na forum opisy zadziałały prawidłowo, wszystko chodziło ok, do treningu. GPS zwariował, wcześniej chodził jak po nitce. Co ja mam teraz zrobić, żeby wszystko z tym gpsem było ok?
 3. Nie jestem pewien, ale przekierowuje cię, żebyś się zalogował na swoim koncie. Jeśli będziesz zalogowany powinno pójść, ja to robiłem dosłownie kilka minut temu.
 4. Mam to samo w redmi note 2 prime po ostatniej aktualizacji.
 5. Czy ten router ma polskie menu? Czy sprawdzi się z osiedlowym internetem? Coś ktoś może miał do czynienia lub może się wypowiedzieć? Jakaś recenzja?
 6. Ja nie mam tego problemu, sprawdziłbym dokładnie wi-fi domowe, ewentualnie jak zachowuje się w innych sieciach, może u znajomego, może nawet jakiegoś hot spota. Wtedy można coś więcej powiedzieć. Może jest konflikt z jakimś urządzeniem domowym w sieci, które także się łączy. Nie znam się na tym dokładnie, ale trzeba szukać, żeby mieć jak najwięcej informacji i eliminować możliwe przyczyny.
 7. z tą żoną dobre, hęhę. A własnie, powrót do wersji poprzedniej przez aktualizację i wskazanie tylko starszego romu?
 8. Witam! Wydaje mi się, że bateria RN2 prime trzyma słabiej i to od 2 aktualizacji 25.12.2015 i 31.12.2015. Poza tym złapałem się na tym, że od aktualizacji z 25.12 mam po kilka nieodebranych połączeń, których nie słyszałem. Ostatnio kolega do mnie dzwonił i wykonał 7 połączeń, telefon miałem przy sobie, nie słyszałem go, wibracja chyba tez nie działała. Co więcej, kupiłem żonie RN2 i ona także po tej aktualizacji nie słyszała 7 połączeń od teściowej - to akurat nie było złe. Czy może miał ktoś taki problem jak ja? Może to jakiś przypadek, ale wydaj mi się, że coś jest na rzeczy. Teraz cały czas sprawdzam, czy mam głośność dzwonka na maksa oraz czy wibracje mam włączone.
 9. farciarz, ja dzisiaj byłem w UC w Warszawie, bo myślałem, że ogarnę telefon od ręki, a tu się przepisy od dzisiaj zmieniły (nie można płacić gotówką w UC, maja tylko jakieś scentralizowane konta bankowe , na ktore sie wpłaca, nie chce mieszać, po prosru nie mogłem na miejscu płacić gotówką) i listonosz przyjdzie z telefonem i Vat-em. Kupiłem tez n Goldwayu Redmi 2 Note 32 GB prime. Pan powiedział mi tylko 23 % Vat i tyle. Teraz czekam na listonosza, który w najlepszym razie będzie w przyszły wtorek, a znając życie, to może w przyszły piątek odbiorę.
 10. Tak jak pisałem wcześniej, mój telefon zatrzymano w urzędzie celnym, wczoraj odebrałem pismo z poczty, dzisiaj jadę na ul.Łączyny opłacić Vat (mam niedaleko), mam nadzieję, że załatwię wszystko od ręki. Jak odbiorę telefon, to będę Was męczył, bo to moje 1. zetknięcie z telefonem z Miui. Wcześniej zakupiłem tylko kamerę sportową Yi cam. Tam zetknąłem się pierwszy raz z "krzaczkami" ale jakoś wszystko pomyślnie się instalowało, ba nawet więcej, dosyć często aktualizowało. Jestem z niej bardzo zadowolony, dlatego też telefon wziąłem z tej stajni. Kontynuując, byłem dzisiaj na w Urzędzie Celnym na Łączyny i ... prawie nic nie załatwiłem, tzn. mogłem zostawić dokumenty zakupu, ja jeszcze zostawiłem wyciąg z banku, oraz Pan Celnik skserował mój dowód, podpisałem jeszcze na dokumentach, że to co zakupiłem to telefon .. Natomiast własnie od dzisiaj wchodzi nowy system wpłat centralnych, (czy jakoś tak) i nie mogę dokonać wpłaty gotówkowej na miejscu. To chyba jest to http://www.mf.gov.pl/ministerstwo-finansow/wiadomosci/komunikaty/-/asset_publisher/6Wwm/content/od-1-pazdziernika-zmiana-sposobu-stosowania-formularza-przelewu-celnego?redirect=http%3A%2F%2Fwww.mf.gov.pl%2Fministerstwo-finansow%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_dNH3%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3D_118_INSTANCE_9Jwz__column-2%26p_p_col_count%3D1#p_p_id_101_INSTANCE_6Wwm_ Więc papierki załatwiłem, a na telefon i Vat 23% mam czekać, aż mi p.listonosz przyniesie. Także ten tego, to tyle. Polecam w takim razie wysyłanie jak najszybciej wysyłanie dokumentów mailem.
 11. Wszedłem na ta aukcję i przy opcji 32 GB i bialej obudowie wyskoczyła mi cena US$ 190.99, czyli cena jest podobna do mojej. Jeszcze raz napisze, że nie mam nic wspólnego z tym sklepem, o którym wspominałem wcześniej, ale ich oferta nie jest najgorszą ofertą, czy ciąglę jestem w błędzie? Shopping cart - China Electronics Wholesale - Consumer Electronics Gadgets Dropship From China.pdf
 12. Nie mam nic wspólnego z tym sklepem ale ten telefon kosztuje tam po rabacie 1000 z kawałkiem, czyli porównywalnie z tym co ja kupiłem. To był mój 1. Zakup przez aliexpress, no i nie trafiłem, chodzi o Vat. Może nie mam szczęścia, może nie umiem kupować u chińczyków. Liczyłem się z tym ryzykiem. Jakby nie było Vat-u tobym się cieszył trochę bardziej. I tak wyjdzie mnie taniej niż w Polsce ale trochę żal że nie poszło z tym vat-em. Ok. Link mnie przekonał, kupując nie szukałem zbyt dokładnie jak widać. Następnym razem przygotuję się lepiej do zakupów.
 13. Ja dokonałem zakupu tutaj: http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-2-4G-LTE-Mobile-Phone-MTK-X10-Octa-Core-5-5-1920X1080P/32436849319.html?tracelog=rowan&rowan_id1=sellerSendAllGoodsToBuyer_en_US_2015-09-18&rowan_msg_id=17606929990140$74ead08cf9e743db98440400ace155bf&ck=in_edm_other kupiłem 15.09 2015. Czekam na odbiór. Wiem, ze jest w Warszawie: Nadejście przesyłki 2015-09-24 16:59 International Postal System Wysłanie przesyłki 2015-09-24 16:59 International Postal System Nadejście przesyłki 2015-09-26 07:58 WER Warszawa Zatrzymanie przez urząd celny 2015-09-26 16:34 WER Warszawa ale niestety jak widać czeka mnie opłata Vatu. Czekam na pismo z UC. Jeśli się komuś spieszy i nie chce się bawić w wysyłanie i oczekiwanie, to chyba niezłym sposobem jest zakup na http://accessories4you.pl/Z perspektywy chyba bym się teraz zdecydował, bo wyjdzie mi pewnie bardzo podobna cena (oprócz case, którego wziąłem w opcji). Z opłata kartą wyszło mnie 830 zł, do tego dojdzie Vat od całej transakcji (z casem) - 190 zł - i dłuższe czekanie od całej transakcji (z casem). Chciałem spróbować, ale tym razem nie przeszło z UC (szkoda). Chyba nie będę w plecy, ale już nie mogę się doczekać telefonu, to jednak trochę trwa. Każdy musi się zastanowić czy warto dla kilkudziesięciu zlotych.