wuzi1995

Użytkownicy
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About wuzi1995

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Mam problem z nagrywaniem wideo na Redmi Note 2. Otóż ekran się przybliża, trzęsie oraz robi się ciemniejszy. Jak to naprawić ??
 2. Witam. Od pewnego czasu mam problem z głośnikiem od rozmów. Otóż strasznie słabo słyszę rozmówcę. Ciężko cokolwiek usłyszeć tak cicho słychać. Da radę jakoś podgłośnić ten głośnik ? Jakieś dodatkowe programy czy coś ? Czy tylko wymiana ? A może jeszcze inny pomysł ?
 3. Witam. Jaki soft polecacie na długi czas pracy ?? Miałem 7.2.3.0 SOT ~4,5h. W piątek wgrałem 8.0.1.0 i jakoś bateria szybciej ucieka(SOT 25min i 20% bateri nie ma. Jakies propozycje ?
 4. wuzi1995

  Ekran blokady

  Witam. Mam pytanie: Da się zmienić ekran blokady na inny ?? Chodzi mi o coś podobnego jak np w Galaxy S7 (przesuwanie np 2x w gore, 2x w prawo) albo jak w LG G3 trzeba w odpowiedniej kolejności kliknąć w rogi. Albo ogólnie coś innego
 5. Da radę to wgrać, bez usuwania aplikacji które obecnie mam ?
 6. Jak przejść z 7.2.3.0 na 7.3.2.0 ?? Bo przez aktualizacje nic nie pobiera. Od nowa trzeba soft ściągać i instalować przez TWPR ?
 7. Witam. Posiadam Redmi Note 2 z softem MIUI by xiaomi.eu 7.2 (7.2.3.0). I mam pytanie: Czy jest możliwość instalacji/przeniesienia gier/aplikacji na kartę pamięci ??
 8. Wie ktoś jak naprawić problem z przyblizeniem kamerki podczas nagrywania wideo ?? Do tego towarzyszy również przyciemnienie ekranu.
 9. jest możliwość instalacji/przerzucenia aplikacji na kartę pamięci ?
 10. Również zrobiłem full wipe. Temat do zamknięcia
 11. Witam. Dzisiaj tak z 2h temu mam na ekranie komunikat: Urządzenie zalokowane Wpisz hasło konta Xiaomi aby odblokować. Klikam tam Aktywuj to urządzenie, wpisuje hasło, i nic dalej to samo. Proszę o pomoc