Jump to content

Bikier

Użytkownicy
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Bikier's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done

Recent Badges

4

Reputation

 1. Wczoraj udało się zaktualizować do androida 11 przez systemowy aktualizator, przez ręczne wybranie pliku.
 2. @KollorowyNistety nie. Nie mam pomysłu jak to zrobić bez flashowania komputerem. Na redmi note 9 muiu 12.5 for eu - Redmi Note 9/S/Pro - Xiaomi Community - Xiaomi wyczytałem, że aktualizacje androida są zawieszone ( nie wiem na ile to jest wiarygodna informacja). Ludzie mający inne modele też narzekają, że ich telefony nie wyszukują aktualizacji.
 3. Czy poszło ręcznie ? Mam ten sam problem. Jak chcę aktualizować z pliku to krzyczy, że nie można flashować tej pamięci ROM Jest nowsza wersja z listopada 2021, spróbuję pobrać i wgrać: https://bigota.d.miui.com/V12.5.3.0.RJOEUXM/miui_MERLINEEAGlobal_V12.5.3.0.RJOEUXM_cf3ed06242_11.0.zip Niestety tego też nie da się wgrać. Telefon nowy z x-kom, a poprawki z marca 2021.
 4. Ponieważ telefon mam prawie 2,5 roku postanowiłem go zresetować (tak dla sportu, nie było problemów, SOT był wyraźnie krótszy niż 2 lata temu). Po ustawieniu wszystkiego i zainstalowaniu aplikacji (tych co się nie przywróciły z kopii Google) zdziwiłem się mocno ponieważ: -przed resetem miałem zajęte ponad 30GB, teraz niecałe 21GB (wgrałem wszystkie zdjęcia,filmy, dokumenty itp. które wcześniej skopiowałem), -nagle zaczęło działać VoLTE i VoWifi (nju na kartę), -predkosc działania jak przed resetem-nie narzekałem, -baterię poobserwuję.
 5. Pojawiła się aktualizacja panelu sterowania i statystyki pokazuje z więcej niż 24godz.
 6. Miałem podobny problem, jak leżał to działał ale jak chciałem go użyć to restart. Problem był z aparatem. Miałem go 3 dni i ostatecznie oddałem go do sklepu.
 7. Z tego co pamiętam, musiałem założyć konto Xiaomi i region zmienić na Szwajcarię.
 8. Bikier

  Nagrane rozmowy

  To jest chyba odtwarzacz w dyktafonie.
 9. Aplikacja Accubattery rok temu pokazywała 3380mAh, teraz podobnie. Teraz mam zainstalowane 3C battery i pokazuje 3280 mAh. Podłączałem również jakiś miernik wtykany w USB, który mierzy różne parametry prądu płynącego z ładowarki i w lutym pokazywał ponad 3600mAh, aktualnie podobnie. Wszystkie te pomiary są bardzo przybliżone bo znaczenie ma np. ładowarka, ale dają nam informację czy bateria się starzeje.
 10. Miałem 2 karty, Nju i T-Mobile i na obu LTE działało. Aktualnie mam nju i plus i na obu LTE działa.
 11. Czy w ustawieniach połączeń sieciowych masz ustawione aby obie karty korzystały z LTE ?
 12. bo zaktualizowales panel sterowania do nowej wersji.
 13. U mnie 12.0.3.0 jest wybudzone jak używam. Nie jest gorzej niż na Miui 11, mam wrażenie że lepiej, sot więcej niż 5 godz, dokładnie nie wiem ile, bo pokazuje tylko z niecałej ostatniej doby.
 14. Mam ją chyba od 21.07 i fajne są nowości ale: - bateria podobnie jak na miui 11, a więc dużo gorzej niż na miui 10 gdzie u mnie sot dochodził do 9 h, - trudno ocenić sot bo pokazuje tylko z ostatnich 21-22 godz. a daje radę 3-4 dni na jednym ładowaniu, - są jakieś małe błędy, do zaakceptowania, - system chodzi dość płynnie, chyba lepiej niż na miui 11.
 15. Jeśli jest to pełne szkło, to powinno mieć wycięcie na czujnik (przy wycięciu na głośnik). Inaczej czujnik jest zasłonięty i nie działa.
×
×
 • Create New...