Jump to content

Bikier

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Bikier

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pojawiła się aktualizacja panelu sterowania i statystyki pokazuje z więcej niż 24godz.
 2. Miałem podobny problem, jak leżał to działał ale jak chciałem go użyć to restart. Problem był z aparatem. Miałem go 3 dni i ostatecznie oddałem go do sklepu.
 3. Z tego co pamiętam, musiałem założyć konto Xiaomi i region zmienić na Szwajcarię.
 4. Bikier

  Nagrane rozmowy

  To jest chyba odtwarzacz w dyktafonie.
 5. Aplikacja Accubattery rok temu pokazywała 3380mAh, teraz podobnie. Teraz mam zainstalowane 3C battery i pokazuje 3280 mAh. Podłączałem również jakiś miernik wtykany w USB, który mierzy różne parametry prądu płynącego z ładowarki i w lutym pokazywał ponad 3600mAh, aktualnie podobnie. Wszystkie te pomiary są bardzo przybliżone bo znaczenie ma np. ładowarka, ale dają nam informację czy bateria się starzeje.
 6. Miałem 2 karty, Nju i T-Mobile i na obu LTE działało. Aktualnie mam nju i plus i na obu LTE działa.
 7. Czy w ustawieniach połączeń sieciowych masz ustawione aby obie karty korzystały z LTE ?
 8. bo zaktualizowales panel sterowania do nowej wersji.
 9. U mnie 12.0.3.0 jest wybudzone jak używam. Nie jest gorzej niż na Miui 11, mam wrażenie że lepiej, sot więcej niż 5 godz, dokładnie nie wiem ile, bo pokazuje tylko z niecałej ostatniej doby.
 10. Mam ją chyba od 21.07 i fajne są nowości ale: - bateria podobnie jak na miui 11, a więc dużo gorzej niż na miui 10 gdzie u mnie sot dochodził do 9 h, - trudno ocenić sot bo pokazuje tylko z ostatnich 21-22 godz. a daje radę 3-4 dni na jednym ładowaniu, - są jakieś małe błędy, do zaakceptowania, - system chodzi dość płynnie, chyba lepiej niż na miui 11.
 11. Jeśli jest to pełne szkło, to powinno mieć wycięcie na czujnik (przy wycięciu na głośnik). Inaczej czujnik jest zasłonięty i nie działa.
 12. Temat był poruszany w wątku ogólnym że jest limit do 50 smsów. Zapewne jest to błąd w miui 12.
 13. Na miui 11 pokazywało czas od pełnego naładowania, a teraz czas czuwania to mąka 21 godzin 3min. Czy da się odczytać Sot od pełnego naładowania ?
 14. Nie jestem pewien, będę dalej obserwował, ale jak jest powiadomienie to rozwija się za pierwszym razem, a jak pusta belka z zegarkiem to za drugim. Chyba że czasem za pierwszym, czasem za drugim.
 15. wczoraj pojawiła mi się aktualizacja z poprawkami bezpieczeństwa z marca 2020 Faktycznie aktualizacja jest od kilku dni, nie zauważyłem wpisu na poprzedniej stronie.
×
×
 • Create New...