Jump to content

felek14

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

felek14's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Podbija temat. TV Philips android tv + Mi 9t. Działało to wcześniej na 11. Teraz można wyświetlić na tv tylko obecne ustawienie.
 2. Diękuję. Jak to zrobić? Zależy mi na tym nagrywaniu rozmów.
 3. Cześć. Np. jak kupię teraz tego fona nowego i będzie w nim jeszcze android 9. Jak zmienię na region Indonezja i zaktualizuję go do 10 czy będzie to nagrywanie czy nie?
 4. felek14

  Nagrane rozmowy

  Cześć. Gdzie znajduję się aplikacją odpowiedzialna za odtwarzanie nagranych rozmów z automatycznych powiadomień? Chodzi mi o to, że mam ustawione automatyczne nagrywanie rozmów i po każdej rozmowie wyskakuje mi powiadomienie na górze ekranu. Klikam na nie i odtwarzanie jest w takiej aplikacji systemowej. Chciałem tą aplikację dodać do skrótów na ekranie głównym. I nie wiem gdzie ona jest. Screen jest dodany. Dziękuję
 5. Dzień dobry, Osobiście zamówiłem i używam: https://pl.aliexpress.com/item/32858936173.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.55e85c0fJcDABc Polecam
 6. Dostałem taką odp. z ing cyt: Panie Piotrze, na androidzie 10 może się tak zdarzyć, pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji, nie blokuje to jednak funkcjonalności. Jest to kwestia tylko wizualna. itd. Więc trzeba czekać.
 7. Wyczyściłem dane aplikacji ING. Odinstalowałem i ponownie zainstalowałem. Dalej nie pokazuje karty ing
 8. Cześć. Po aktualizacji do androida 10 płatność telefonem nie wyświetla powiadomienia ale działa. Wcześniej wyskakiwała na ekranie karta płatnicza (w moim przypadku pomarańczowa ing).
 9. Mam i sobie chwalę. Tu masz trochę tańsze. https://allegro.pl/oferta/nillkin-nature-etui-do-xiaomi-mi-9t-pro-mi-9t-8896633826
 10. Witam. Jak u was funkcja projekcja? U mnie nie mogę połączyć się z tv mam philipsa z serii 8000 android. Na 10 działało ok.
×
×
 • Create New...