Jump to content

evilljnr

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi 11 lite 5g NE

Recent Profile Visitors

349 profile views

evilljnr's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Witam , chciałem się podzielić jak można na sofcie globalnym mieć tapety na żywo z miui 13 . Paczkę z tapetami możemy pobrać tutaj , a tutaj jest nagranie z YouTube jak to działa , a działa na każdym urządzeniu z systemem Android. Pobieramy paczkę z tapetami i rozpakowujemy ją na urządzeniu .Po rozpakowaniu przechodzimy do folderu z tapetami i instalujemy po kolei APK. Instalujemy aplikacje z Google Play "Tapety Google" otwieramy zainstalowaną aplikację i przewijamy w dół, aby znaleźć sekcję animowane tapety i możemy zastosować zainstalowane tapety z miui 13
 2. Właśnie jestem po instalacji aplikacji Revoult i wszystko jest ok z weryfikacją za pomocą zdjęcia.
 3. Ja jak instalowałem na zablokowanym to wyświetliło mi komunikat , że jest to wersja testowa i żeby sprawdzić ustawienia telefonu itp. Nie było możliwości zainstalowania, a po odblokowaniu ruszyła normalnie , dla uczestników programu wersji beta idzie z automatu. Ogólnie wizualnych zmian szukać można pod mikroskopem , ale szybkość i płynność pracy jest w moim przypadku na plus nie ma się czego czepić jak na razie.
 4. Witam , zainstalowałem dostępną wersję beta dla Xiaomi 11 lite 5g Ne, V13.0.5.0.SKOEUXM (EOG) jest to wersja eea europejska i jest ostatnią wersją beta stabilną .Firmware do pobrania tutaj z gizchina .Miui 13 pobrane i zainstalowana po wybraniu odpowiedniej paczki aktualizacji , po rozszerzeniu opcji aktualizacji którą uzyskujemy po kilkukrotnym naciśnięciu obecnej wersji Miui .Prawdopodobnie jeżeli testy przejdą pomyślnie to będzie wersja oficjalna , którą wszyscy niedługo otrzymają . Do instalacji musimy mieć odblokowany bootloader ponieważ jest to wersja dla testerów uczestników programu Mi pilot.
 5. Evie launcher , ikony simplicon, pogoda i zegar-prosty widget (bez reklam)
 6. Sorry źle to ująłem , są tam ustawienia połączeń nieodebranych i tam ustawiamy dźwięk powiadomień i wtedy przypomina nam cyklicznie co 5 min o nieodebranym połączeniu. MIUI Global 11.3.5 eea
 7. Żeby zadziałał wspomniany wyżej call reminders oprócz ustawienia przypomnienia o nieodebranych połączeniach w ustawieniach telefonu trzeba ustawić jeszcze powiadomienia nieodebrane w dialerze od googla przytrzymując na dialerze wyświetlą się informacje o aplikacji i tam ustawiamy dźwięki do poiwadomienia cyklicznego.
×
×
 • Create New...