Jump to content

thomas1991

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About thomas1991

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spójrz jak to u mnie wygląda, ja nie mam problemu. I jeszcze proponuję wyczyścić dane aplikacji oraz ponownie sparować przez Bluetooth telefon z samochodem. Zweryfikuj jeszcze w ustawieniach Spotify ustawienie "Spotify Connect w tle". No i zaktualizuj samą aplikację, bo widzę, że masz starszą wersję.
 2. Ja miałem jakiś tydzień temu podobną sytuację przy temp. ok 4 stopnie. Jechałem na rowerze z przyczepionym telefonem do uchwytu rowerowego. Bateria miała jeszcze ok. 50 % i nagle telefon się wyłączył. Dopiero po podpięciu do powerbanka byłem w stanie go uruchomić, bateria była kompletnie wyładowana.
 3. Ad1. Na Mi9 mam ten sam problem. Pojawiło się to chyba z wersją 20.10.15. Wynika to chyba z jakiegoś błędu z czcionkami, bo podobne sytuacje widziałem na aplikacji Instagram czy Twitter. Zgłaszałem, ale pozostało bez jakiegokolwiek odzewu. Obecnie przerzuciłem się na Global, tam problemu nie ma.
 4. z czcionkami jest problem już od dwóch czy trzech ostatnich aktualizacji, na różnych aplikacjach są inne obajwy
 5. Chodzi mi i przyciśnięcie, częściowy zrzut ekranu. W poprzedniej wersji tego nie było
 6. W aplikacji SMS w Ustawienia - -> Zaawansowane na samym dole jest opcja Pojemność skrzynki SMS, po przyciśnięciu nic się nie dzieje.
 7. Czy w tej wersji pojawiła się opcja zrobienia screenshota przez przyciśnięcie trzech palców na ekranie?
 8. Też to mam. Problem z czcionkami na messenger, twitter itp. również nadal występuje
 9. Rzeczywiście jest jakiś problem z czcionkami. Ja zauważyłem na aplikacji Messenger, pisałem o tym parę postów wyżej. Na Instagram też gdzieś widziałem
 10. Zainstalowałem wczoraj tę wersję w miejsce stabilnej i generalnie wszystko jest w porządku poza jedną dosyć denerwującą mnie rzeczą. W aplikacji Messenger po otrzymaniu nowej wiadomości na liście czatów jej początek nie jest pogrubiony, a przy kontakcie znajduje się tylko niebieska kropka sygnalizująca nieodczytanie. Wygląda to tak jak na screenie. Na wersji Stable czcionka była pogrubiona, a teraz jest tylko w kolorze czarnym i obok niebieska kropka. Apka przeinstalowana, zmiana ustawień czcionki nie pomaga. Telefon MI 9
×
×
 • Create New...