Jump to content

Artur13

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi mi 11 / mi9T

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Artur13's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Czy istnieje możliwość ustawienia dźwięku dla przychodzącego sms w trakcie rozmowy ? Jeśli , tak , to poproszę o podpowiedź , jak to zrobić . Z góry dziękuję .
 2. Również szukałem rożnych przyczyn nadmiernego apetytu na prąd z baterii . Żadna konfiguracja , blokowanie aplikacji i,t,p niewiele pomagało . W desperacji odinstalowałem Messenger i Facebook . O dziwo skończyły się jazdy z baterią . Sot 6 godz spokojnie , wcześniej 3 godz to był sukces . Nie wiem czy to przypadek , czy faktycznie ten komunikator , był powodem zniechęcenia do tego telefonu . Jeszcze chwilkę poczekam i zainstaluję ponownie w/w aplikacje i będę miał lepsze rozeznanie. Póki co z telefonem jest wszystko ok .
 3. Witam Zdarza się również , że ma takie objawy , ale nie zawsze . Może jest to spowodowane upchanymi reklamami , które powodują dziwne zachowania na ekranie. Nie mam zielonego pojęcia , co może innego mieć wpływ , tym bardziej , że na innej przeglądarce nic takiego nie ma miejsca.
 4. Też tak chciałbym , aby było , niestety spróbowałem wszystkiego , co przyszło mnie do głowy , bez powodzenia . Pozdr
 5. Dziękuję serdecznie , pozostaje z tym żyć i mieć nadzieję , że zostanie wydana jakaś poprawka .
 6. Po zmianie na MIUI 12 .0.2 global , za każdym razem , kiedy przesunę palcem po ekranie blokady następuje mruganie przy przejściu do pulpitu . Robiłem ustawienia fabryczne i dalej to samo . Na MIUI 11 nic takiego nie miało miejsca . Jedyne co pomaga to włączenie oszczędzanie baterii , wówczas tych przycinek nie ma . Może ktoś miał podobnie i zdołał sobie z tym poradzić ?
 7. U siebie nie zauważyłem tego typu przypadłości . Wręcz przeciwnie , działa zdecydowanie płynniej po aktualizacji .
 8. Jak ktoś ma problem z pisaniem sms-a głosowo , przyciskając mikrofon na klawiaturze , należy wyłączyć asystenta Google i wtedy pisanie głosowo działa . Jest jakaś niedoróbka po aktualizacji . Jest to najbardziej prosta metoda .
 9. MarekSha Ja już sobie poradziłem . Niestety nic nie pomagało , jedynie przywrócenie ustawień fabrycznych i jest wszystko OK !
 10. Dzięki serdeczne . U mnie nadal nie ma ochoty . Pozdrawiam.
 11. Google działa również głosowo u mnie , natomiast sms-y głosowo nie działają . Dzięki !
 12. Czy działa u Was funkcja pisania sms głosowo ? U mnie po tej aktualizacji przestała .
 13. U mnie podobna sytuacja . Udało się Tobie powrócić do poprzedniego ustawienia ?
×
×
 • Create New...